Брови в техніці напилення: майстер-клас від Ірини Ткачук

Тіньові брови, або Брови в техніці напилення

Logo

Пудровий м'який татуаж брів - відмінний вибір, якщо клієнтка хоче перманентний макіяж, який виглядає максимально природно. Ця техніка підходить для будь-якої шкіри та не має вікових обмежень.

Ірина Ткачук , майстер ПМ, керівник та викладач студії перманентного макіяжу TiLab, учасник конференцій з ПМ, автор власних бровних міксів MIXIT

Пудровий м'який татуаж брів - відмінний вибір, якщо клієнтка хоче перманентний макіяж, який виглядає максимально природно. Ця техніка підходить для будь-якої шкіри та не має вікових обмежень.

Добре промальовані брови надають зовсім іншого виразу обличчю, ніж бліді та нечіткі, – про це знають усі. Саме цей елемент обличчя багато в чому визначає зовнішню привабливість. Процедура перманентного макіяжу брів дозволяє створити стійкий ефект на тривалий час та подарувати жінці впевненість у своїй красі.

Але нанесення повноцінного класичного ПМ брів потрібно не завжди, наприклад, якщо дівчина – щаслива володарка досить густих брів . Або ж клієнтці може не подобатися штучність нанесених контурів. Що ж робити представниці прекрасної статі, яка не вітає намальовану вроду у своєму образі, але хоче значно заощадити час на макіяжі, особливо коли вранці поспішає на роботу?

Створити чудову форму, зробити обличчя виразним, підкреслити колір та природну красу допоможе пудровий м'який татуаж брів, або техніка напилення. Брови, виконані в даній техніці, мають об'єм та глибину, але без щільного фарбування. Чіткий контур відсутній, а візуальний об'єм зберігається, і брови набувають стійкого матового відтінку. Готова робота виглядає абсолютно натурально та природно.

Ця техніка підходить для роботи з будь-якою шкірою. Також вона не має вікових обмежень. Процедура абсолютно безболісна та комфортна для клієнтів, оскільки робота проводиться у верхньому шарі епідермісу. Суть процедури: пігмент розпорошується апаратом на безліч найдрібніших бризок у кілька шарів. Насиченість і термін дії пігменту залежать від багатошаровості (кількості проходів) ⎼ в результаті колір може бути досить насиченим, так і напівпрозорим. Це безкровна процедура, сукровиця не виділяється, травматизація шкірного покриву відсутня, відповідно ніякі скоринки не утворюються.

Техніка напилення досить проста, але потрібно знайти майстра/школу, де вам поставлять руку і розкажуть про тонкощі застосування цієї технології. Це мінімум побічних та неприємних ефектів при відмінному результаті. Можете переконатися у цьому самі.

Клієнтка до та після процедури нанесення перманентного макіяжу брів (фото надані автором)

Етапи процедури

Фото 1. Фотографуємо клієнта до процедури, обговорюємо загальні моменти: чого саме вона хоче, якою буде ширина та довжина брів. Головне ⎼ заздалегідь обговорити всі нюанси процедури, щоб фінальний образ приніс лише естетичну насолоду.

Фото 2⎼3.Отрисовка ескізу. Підбираємо форму та колір брів за допомогою промальовування ескізу. Визначившись із кольором та формою брів, промальовуємо ескіз та затверджуємо його.

Ескіз на бровах промальовуємо олівцем такого ж кольору, що вийде в результаті процедури.

Фото 1-3

Фото 4-4а. Процедура виконується спеціальною машинкою, що нагадує фломастер, на кінчику якої є розподільник пігменту, який розпорошує його у верхніх шарах підшкірного простору на безліч дрібних бризок у кілька шарів.

Матеріал для роботи: носик, голка 0,3 (акупунктура). Апарат Giantsun. Вольтаж на блоці – 3,4. Для отримання русявого відтінку використовуємо у роботі MIXIT 2.

Фото 4-4а

Фото 5. Коригуємо брови формою, прибираючи всі зайві волоски, що виходять за створюваний контур.

Фото 6-7. Фіксуємо ескіз. Робимо перший прохід без первинної анестезії. Працюємо рухами на себе, дуже повітряно і поверхово, кінчиком голки. Робимо лише дрібні крапки з певною частотою. У даній техніці не мається на увазі повне заповнення контуру або промальовування волосків ⎼ тільки точковий вплив.

Фото 8. Після першого проходу прибираємо залишки фарби.

Фото 5-8

Після першого проходу є легкий залишок пігменту в шкірі. Ми легко переглядаємо форму. Шкіра вже відкрита для нанесення вторинної анестезії.

Наносимо вторинну анестезію (наприклад, PMUGel, який найчастіше використовую). Після нанесення анестезії пігмент проявляється трохи яскравіше.

Фото 9-11. Закріплюємо ескіз на другій брові. Забираємо залишки фарби з другої брови. Спостерігаємо такий самий легкий залишок пігменту, форма легко проглядається.

Фото 9-11

Наносимо вторинну анестезію на другу брову. Вологою серветкою видаляємо залишки анестезії з першої брови.

Фото 12-14. Робимо другий прохід бровами, наповнюємо їх кольором. Працюємо від хвоста до голівки брови рухами на себе. Працюємо кінчиком голки. Повторюємо процедуру другого брови.

Фото 12-14

Фото 15-17. Робимо третій прохід по брові, ущільнюємо нижню межу для створення ефекту густоти. Таку ж процедуру проводимо на другій брові.

Фото 15-17

Брови після третього проходу.

Робимо завершальний, четвертий прохід брови, наповнюючи її кольором. Більше уваги приділяємо ділянкам, де не ростуть волоски. Те саме робимо з другою бровою.

Відновлювальний період короткий практично не супроводжується дискомфортом. Великим плюсом є те, що в процесі загоєння втрата кольору мінімальна. На сьогодні це одна з найпопулярніших технологій у перманентному макіяжі.

Бажаєте зробити своїм клієнткам природно густі та насичені брови? Скористайтеся цією технікою!

Читайте також