Виправленню не підлягає: коли перманентний макіяж треба видаляти?
Підходити до процедури перманентного макіяжу потрібно свідомо!
Розсадіть клієнтам, що виправити перманентний макіяж не завжди можливо. Чому це трапляється, у яких випадках виправити старий татуаж можна, а в яких без видалення не обійтися?
Спілкуючись із майстрами перманентного макіяжу, мимоволі приходиш до констатації одного факту, що більш лякає: від 10 до 60 відсотків клієнтів приходять до кабінету з проханням виправити неякісний татуаж.
Клієнтів, що благають про допомогу, призводить до майстрів ПМ безліч причин. Вони дивляться на майстрів, очікуючи дива – виправити за одну процедуру чужі помилки, які часом бувають, на жаль, невиправними. Навіть майстру, який має великий досвід перекриттів, не завжди вдається допомогти за один сеанс. І ось зараз ми хотіли б пояснити, у яких випадках виправити старий татуаж можливо, а в яких без видалення не обійтися. Пропонуємо обговорити деякі технічні моменти цієї статті.
Отже, звідки береться неякісний татуаж? Найчастіше до непробачних помилок призводить, з одного боку, бажання майстра заощадити (як пігментів або обладнання), а з іншого боку - аналогічне прагнення з боку клієнта. Обговорюючи ціни на перманент, майстри повинні вміти донести свою позицію клієнтам та переконати їх, що якісний пігмент та європейське обладнання не можуть коштувати копійки, як не може бути практично безкоштовною сама процедура.
Непоодинокі випадки виправлення щодо свіжого мікроблейдингу з глибокими рубцями на шкірі. Майстри, що погано володіють технікою мікроблейдингу, крім волосків, що розпливлися (що, звичайно, неприємно, але не трагічно), можуть залишити після процедури дуже травмовану шкіру. У цьому випадку процес виправлення рекомендується починати з видалення лазером (йому добре піддається темний пігмент), максимально освітлити невдалі волоски. Після повного відновлення шкіри (за місяць після останнього видалення) провести нову процедуру, створивши гармонійний татуаж. Майстру, що проводить таку процедуру, важливо враховувати особливості роботи з рубцевою тканиною та інформувати клієнта про високий ризик неприживання або часткове приживання пігменту на фіброзі.
Наступна категорія клієнтів – з дуже давнім татуажем (скоріше тату), який став синім, червоним, зеленим чи фіолетовим. Пігмент у цьому випадку закладений дуже глибоко і так щільно, що схожий на рисунок маркером. При виправленні щільного неякісного татуажу ви повинні розуміти, що зазвичай такі клієнтки вже зробили кілька процедур або навіть кілька перекриттів. Перекриття такого клієнта — не варіант. Щоб створити щось нове, потрібно забрати старий пігмент. Вибираємо лазер чи ремувер і далі дивимося щодо ситуації. Підготуйте клієнта, що потрібно запастися терпінням, адже шкіра — не папір, стерти малюнок, що не вийшов, безслідно не вийде.
На четвертому місці - клієнтки, незадоволені формою або технікою виконання, і які хочуть сучасного натурального ПМ.
"Подвійна форма" (або "подвійний татуаж") дуже часто пов'язана з щільно закладеним пігментом або з міграцією пігменту в небажаний відтінок. У кожному випадку свій підхід: іноді (якщо пігмент світлий, а колір не мігрував) є можливість перекриття та одночасного видалення хвостика брови. Але найчастіше на таких клієнтів чекає кілька сесій видалення лазером та/або ремувером. Передбачити їхню приблизну кількість можна тільки після відновлення шкіри після першої процедури.
Виправлення татуажу без видалення
Перекрити старий ПМ без видалення можна, якщо татуаж щодо давній, пігмент практично вийшов, а стару форму міняти не потрібно (або потрібно, але зробити це можливо без видалення). Як правило, і в цьому випадку знадобиться не одна корекція для досягнення потрібного результату і про це попередити клієнта.
Читайте також
- «Підводні камені» ПМ і як їх уникнути майстру-початківцю
- Вартість послуги, або Як сформувати ціну перманентного макіяжу
- Жирна шкіра та перманентний макіяж: допустимі техніки
- Видалення перманентного макіяжу: коли лазер краще?
- Комплексний перманентний макіяж: складності майстра та побоювання клієнта
- Робота на жирній шкірі: фактори, що впливають на якість перманентного макіяжу
- Малюємо природні брови: практикум для майстрів перманентного макіяжу
- Тату-пігменти у процедурі перманентного макіяжу: наслідки використання
- Секрети волоскової техніки ПМ брів від Жені Денізері
- Шотування
- Перманентний макіяж