Видалення перманентного макіяжу: коли лазер краще?

На замітку майстрам перманентного макіяжу

Logo

На жаль, ажіотаж навколо неякісного видалення тату та перманентного макіяжу не припиняється. Насправді близько половини клієнтів приходять до майстрів ПМ з негативним досвідом. Тому поговоримо про видалення та спробуємо з'ясувати – коли використовувати лазер краще?

Клієнти часто запитують, чому перманентний макіяж - така дорога косметологічна процедура? Дайте їм відповідь: «Це тому, що майстер несе величезну відповідальність за результат!»

У випадку з перманентним макіяжем йдеться про найважливіше для будь-якої людини - про її обличчя. Щоб зробити якісний перманентний макіяж, майстру необхідно довго вдосконалювати свою майстерність, постійно вчитися, досліджувати сучасну техніку та поповнювати ними свій арсенал. Тільки завдяки безкінечному вдосконаленню фахівець ПМ може бути впевненим у результатах своєї роботи!

Майстри перманенту працюють на шкірі, а не на папері, і тому мають бути на 100% впевнені у вибраній формі, кольорі, техніці. Як і в хірургів, вони не мають права на помилку. Те саме стосується і виправлення чужої роботи. Майстер повинен спочатку навчитися видаляти або перекривати ПМ.

При цьому нерідко можна почути навіть від професіоналів із достатнім досвідом: «Я скористаюся ремувером, якщо припустюся помилки у своїй роботі або доведеться переробляти чужий результат». Таких майстрів хочеться застерегти: якщо ви припускаєте навіть думку про неякісний результат – не беріться за процедуру!

У цій статті ми хотіли б зосередитись на неодимових лазерах останнього покоління та поговорити про перевагу їх використання, провівши деяке порівняння із системами для видалення татуажу (ремуверами) на прикладі CRC Tatoo Remuver I+II. Ремуверів на ринку дуже багато, і щороку з'являються нові. Фахівці, які пройшли курс застосування біохімічної системи CRC Tatoo Remuver I+II, відзначають незаперечні переваги цього методу: засіб видаляє весь спектр пігментів будь-якого походження, містить неагресивні кислоти, практично не травмує шкіру та не викликає тривалого загоєння з утворенням моторошних кірок. Але багаторічний досвід показує, що немає нічого кращого за перевірені роками класичних методів.

Отже, порівняємо неодимовий лазер із CRC.

Принцип роботи:

  • промінь неодимового лазера розбиває пігмент на дрібні наночастки, які виводяться організмом через лімфатичну систему;
  • активні компоненти ремувера, які вводяться в шкіру на глибину пігменту, з'єднуються з пігментом для татуажу, що знаходиться в шкірі. Речовина виштовхується на поверхню шкіри і сходить разом скоринками.

Пошкодження шкіри:

  • імпульс неодимового лазера триває кілька наносекунд, не травмує шкіру, впливаючи лише на барвник. Якщо майстер правильно використовує лазер – скоринок та пошкоджень шкіри не буде;
  • при використанні ремуверу відбувається механічна травма верхніх верств епідермісу. Це необхідно для того, щоб ввести ремувер на глибину шкіри до контакту з пігментом. При неправильному проведенні процедури можуть виникнути травми, набряк, запалення та утворення скоринок. Чим більше травмована шкіра, тим більше виражаються ці наслідки.

Дискомфорт клієнта:

  • при використанні неодимових лазерів немає болю та дискомфорту;
  • при правильному виконанні видалення ремувер – це безболісна процедура. Допускається застосування аплікаційної анестезії.

Результат процедури:

  • при використанні неодимового лазера, пігмент частково зникає миттєво;
  • при використанні ремуверу пігмент залишає шкіру під час процедури та процесу загоєння

Догляд після процедури:

  • при використанні неодимового лазера – не потрібно;
  • при використанні ремуверу - не мочити, використовувати мазь, що регенерує, не лущити

Загоєння:

  • при використанні неодимового лазера остаточний результат досягається через 30-45 днів;
  • при використанні ремуверу остаточний результат досягається через 30-45 днів

Пауза між процедурами: 30 днів у обох методах видалення

Вартість:

  • вартість лазера - 3000 доларів і вище;
  • вартість навчання роботи з ремувером та стартовий комплект – 300 доларів та вище.

На перший вигляд – все ясно, і здається, що видалити татуаж не складає особливих труднощів. Але процес ускладнюється безліччю нюансів.

Важливе – у деталях

Всім відомо, що неодимовий лазер відмінно видаляє холодні кольори – чорний, синій та фіолетовий. Але апарат втрачає свою ефективність у видаленні жовтого, зеленого, білого, бежевого та червоного пігменту. А якщо врахувати, що пігменту для губ на ринку набагато більше, ніж ремувер, стає зрозуміло, чому так багато складнощів з видаленням перманентного макіяжу губ. Тому перманентний макіяж брів і повік краще видаляти лазером, а губи – переважно ремувером.

Коли лазер видаляє червоний та рожевий кольори, синтетичний пігмент миттєво змінює колір на сірий та втрачає інтенсивність кольору. Не варто боятися цього. Порекомендуйте клієнту після лазерної епіляції скористатися декоративною косметикою, щоб пережити цей період досить легко. Наприклад, до вас на видалення прийшов клієнт із рожево-червоними бровами. Достатньо однієї процедури лазерного видалення, щоб нейтралізувати рожевий колір до сірого. А через місяць вирішити, що робити далі: блондинкам можна залишитися з підкоригованими бровами попелу, а шатенкам запропонувати невелику теплу корекцію кольору.

Часто фахівці ПМ говорять про те, що неодимовий лазер погано видаляє, залишає опіки, набряки, шрами, а процедура для клієнтів проходить болісно. Все це може статися лише при неправильному використанні апарату. Якщо ви майстер і у вас аналогічні труднощі – одразу записуйтесь на навчання.

Просто купити ремувер у магазині досить складно. Навчальні центри продають їх лише після проходження навчального курсу роботи з цим засобом. І це правильно, адже ні лазер, ні ремувер не терплять самоучок.

Завдання майстра - не тільки вибрати правильну стратегію та послідовність роботи, але й заспокоїти клієнта, донести до нього особливості процедури, продемонструвати фото до та після, а також після остаточного загоєння, показати йому свої сертифікати, тощо. Необхідно розуміти, що побоювання клієнтів небезпідставні і іноді непросто заслужити довіру власниць синіх чи червоних брів.

Зазвичай більш-менш виразно на запитання «Скільки потрібно сеансів видалення» можна відповісти після першої процедури та повного загоєння шкіри. Все залежить від кількості пігменту, нанесеного на шкіру, його хімічного складу, «віку» татуювання, глибини нанесення пігменту, кольору та розподілу густини пігменту в шкірі, травми та рубців на шкірі. У косметології немає миттєвих швидких перемог. Тому досить часто знадобиться два, три або навіть 5 сеансів. Тому вам слід пояснити клієнтам, що вони мають запастися терпінням.

Читайте також