Вартість послуги, або Як сформувати ціну перманентного макіяжу
Підходити до процедури перманентного макіяжу потрібно свідомо!
У перманентного макіяжу багато переваг: з його допомогою можна підкреслити переваги обличчя та приховати незначні недоліки, наситити колір губ та надати бровам необхідної форми. Але головною перевагою процедури все ж таки є її доступність
Амплітуда цінової категорії послуги перманентного макіяжу сьогодні є дуже широкою – від 800-1000 грн. до 3500–5000 грн. Від чого залежить ціна послуги? Чому такий розкид у ціні? Про це докладно у нашій статті
Собівартість перманентного макіяжу
Ціна будь-якої послуги чи товару розраховується, виходячи з двох показників – собівартості та націнки. Кожен підприємець має витрати на закупівлю матеріалів і, звичайно, намагається їх окупити і отримати прибуток. З чого ж, зрештою, складається вартість, наприклад, перманентного макіяжу брів? Клієнт заплатить за:
- собівартість обладнання та пігментів. Якщо ми говоримо про якісне професійне обладнання, то апарат для перманентного макіяжу – дуже дорога річ. Те саме стосується і пігментів. Якісні пігменти, вироблені в Європі та США, коштують недешево. І витрати на них включають до ціни ПМ, щоб окупити закупівлю пігментів. Іноді можна зіткнутися з нечесною поведінкою майстрів-початківців, які, через бажання заощадити демонструють клієнту перед процедурою дорогі пігменти, а в роботі використовують дешевші. В цьому випадку клієнт переплачує за послугу (оскільки сплатив за дорогі пігменти), а ще ризикує отримати можливі проблеми через пігменти низької якості. Але чесні майстри все ж таки дотримуються правила: чим дешевше обладнання та пігменти – тим дешевше процедура.
- вартість витратних матеріалів. Звісно, всі розхідники, якими майстер користується в процесі процедури, клієнт отримує безкоштовно. Але їхня вартість закладена в кінцеву ціну послуги. Сюди входять: шапочка, бахіли, одноразове простирадло, рушники, серветки, голки, рукавички, захист на машинку, ватяні диски, анестетик і т.д.
Це логічно, оскільки майстер не може купувати всі витратні матеріали власним коштом.
Отже, собівартість однієї процедури ПМ становить приблизно 30% від кінцевої вартості. Майже 70% – це націнка та ціна додаткових факторів, від яких також залежить кінцева вартість татуажу.
Від чого залежить вартість перманента?
Але обладнання та витратні матеріали – не єдині витрати майстра ПМ. Фахівці повинні постійно оплачувати утримання салону або кабінету ПМ, куди входить:
- Оплата оренди;
- Оплата комунальних послуг;
- Оплата заробітної плати;
- Оплата реклами студії/послуг майстра.
Досвідчені майстри постійно вкладають гроші у свій розвиток: навчаються, відвідують різні майстер-класи тощо. Вартість курсу підвищення кваліфікації стартує від 500$ і ці витрати майстер також прагне окупити. Чим вищий досвід і майстерність фахівця, тим дорожчою буде процедура. Тут працює принцип: «Хочете високу якість – платіть за неї».
Те саме діє і щодо репутації студії перманентного макіяжу: чим вона вища - тим дорожчі послуги, які в ній надають.
Чим загрожують низькі ціни на ПМ?
Невисока вартість послуги (а такою може вважатися ціна ПМ до 1000 грн) – це «тривожний дзвіночок» для клієнта і привід задуматися – а чи не передумати щодо візиту до цього майстра?
Така ціна може вказувати, що майстер чи студія ПМ заощаджують на:
- якісних пігментів. Процедури можуть проводитися з використанням дешевих пігментів, застосування яких може бути пов'язане з ризиком не тільки для краси, але і здоров'я людини: зміни відтінку, відторгнення пігменту, алергічної реакції;
- якісне обладнання. Дешеві апарати для перманентного макіяжу можуть створювати сильні коливання та вібрацію, через що в результаті вийдуть нерівні контури;
- видаткових матеріалів. Клієнт може не отримати шапочку, бахіли, недостатню анестезію тощо;
Крім того, в салоні з недорогими послугами можуть працювати майстри-початківці або майстри з невеликим досвідом роботи. Це не означає, що в такому разі послуга буде неякісною, а результат – негарним. Але важливо пам'ятати, деякі види ПМ вимагають високого професійного рівня та знання багатьох нюансів.
Клієнти можуть запитати себе: «Якщо собівартість татуажу досить низька, то за що ж я плачу гроші?».
За що платить клієнт
Відповідь проста. По-перше, це ціна за повну безпеку клієнта. Найважливішим фактором безпеки процедури ПМ є стерильність. У салонах з цим питанням справи кращі, адже майстер, який працює вдома, не здатний надати повну стерильність приміщення та обладнання, як мінімум, тому що стерилізатори - дуже дорогі. Багатоступінчаста обробка обладнання, використання лише одноразових витратних матеріалів дають гарантію повної безпеки здоров'я.
По-друге, у цю вартість входить і комфорт клієнта. Зручні професійні меблі та освітлення, чисте приміщення та санвузол, чай/кава/прохолодні напої та частування - все це створює комфортні умови. Це важливий фактор, так як часто клієнти приходять на послугу з невеликим страхом (наприклад, буде боляче, буде негарно і т.п.), а комфортне становище і правильний підхід майстра допомагають клієнту розслабитися.
Читайте також
- Робота з чоловічим обличчям або Навіщо йому перманентний макіяж?
- Перманентний макіяж губ: ТОП-5 запитів клієнтів
- Пігменти для губ: що вибирають професіонали ПМ?
- Властивості шкіри та кольоротипи, або Чому така важлива колористика в перманенті
- «Підводні камені» ПМ і як їх уникнути майстру-початківцю
- Стрілка в перманентному макіяжі: нев'януча класика
- Жирна шкіра та перманентний макіяж: допустимі техніки
- Перманентний макіяж стрілок: індивідуальний підхід
- Шотування
- Омбре, техніка татуажу
- Перманентний макіяж