Овал обличчя та форми брів у перманентному макіяжі
Про рахноманітність осіб та про способи добору форми брів
Головне завдання при створенні перманентного макіяжу брів – обов'язково скоригувати форму обличчя, зробити її за необхідності більш гармонійною. Підбирати форму брів для клієнта потрібно, враховуючи пропорції, тип зовнішності та стиль. Як це правильно зробити?
Головне завдання при створенні перманентного макіяжу брів – обов'язково скоригувати форму обличчя, зробити її за необхідності більш гармонійною. Підбирати форму брів для клієнта потрібно, враховуючи пропорції, тип зовнішності та стиль. Як це правильно зробити? Цього разу поговоримо про рахноманітність осіб і про способи підбору форми брів до кожного з них.
Основні форми особи
Все різноманіття форм особи прийнято зводити до основних геометричних фігур. У різних системах типування виділяють від п'яти до восьми. Ми розглянемо варіант класифікації з максимальною кількістю типових форм, щоб кожен міг знайти та визначити свій тип.
Отже, виділяють такі основні форми особи:
- овал,
- подовжений овал (або подовжений прямокутник),
- коло,
- квадрат,
- прямокутник,
- трикутник,
- трапеція,
- серце,
- ромб,
- багатокутник (алмаз)
Для визначення форми обличчя майстру необхідно виміряти довжину обличчя від лінії росту волосся на лобі до лінії підборіддя, та ширину обличчя по нижній лінії очей. Якщо довжина і ширина обличчя приблизно рівні, то найімовірніші варіанти – коло чи квадрат. Якщо бічна лінія обличчя близька до прямої, але довжина обличчя більша за ширину (співвідношення приблизно дорівнює 1,6) - ймовірно, тип обличчя - прямокутник . Якщо лінія верхнього краю губ більше лінії нижнього краю очей та лінії середини чола, то форма обличчя – трапеція . Ромбовидне обличчя відрізняється гострим підборіддям, найширша лінія - лінія вилиць. У типу обличчя багатокутник найширша частина обличчя – вилиці, так само, як і у ромба. Однак більш виражені кути щелепи, можливе квадратне підборіддя. І, нарешті, останній тип - овал . Саме ця форма вважається ідеальною і корекція осіб інших типів спрямована на те, щоб наблизити форму до овалу.
Рекомендації для майстрів ПМ
На різних обличчях правильно підібрані форми брів виглядають добре за умови чітко позначених верхньої та нижньої точки, а також арки.
Працюючи з круглою особою, рекомендується ібігати довгих прямих і округлих форм, довгих хвостів, щоб не підкреслювати ширину обличчя. Бажано акцентувати місце зламу брови, а якщо пологи брови - зробити злам вище.
Найбільш гармонійно на овальному витягнутому обличчі виглядають брови без виражених кутів, експерти радять створювати досить довгі брови. Виражений кут лише підкреслить довжину обличчя, а це небажано за такої форми.
Для квадратної особи підійде виражене піднесення і не дуже довгі хвостики. Пом'якшити риси обличчя і надати йому жіночності можна, зробивши лінію зламу плавною, округлою та уникаючи прямих брів. В останньому випадку риси обличчя стануть жорсткішими, а саме обличчя - коротшими.
У випадку з трикутною особою виграшно виглядатиме м'який злам. Необхідно стежити, щоб початок і кінець брів були на одному рівні, інакше верхня частина обличчя здаватиметься ще ширшою. Кінчик брів необхідно зробити коротким.
Класична форма брови
Як виглядає класична форма брови?
Умовно її можна розділити на три частини, дві з яких спрямовані вгору, а третина, хвостик, має низхідний рух. У першій частині брови волоски ростуть нагору, у другій починають укладатися більш горизонтально і, нарешті, у третій частині ростуть завжди вниз і вздовж хвостика (за рідкісними винятками). Цю техніку підходить для різних випадків - і коли власні брови клієнта досить виражені, і коли їх зовсім немає. При виражених природних бровах потрібно створити додаткові волоски, як би «загублені» серед натуральних, крайні волоски робимо візуально густішими і об'ємнішими. У другому випадку імітуємо відсутні волоски.
Волоски виконуються найтоншою голкою, малюємо їх у напрямку зростання брів і в жодному разі не перпендикулярно оку. Крім того, волоски не повинні мати однакову товщину по всій довжині. Завжди орієнтуємося на оригінальну та натуральну брову клієнта. Ніколи не малюємо волоски близько один до одного, інакше результат буде виглядати, як неякісно виконана розтушовка.
Читайте також
- «Підводні камені» ПМ і як їх уникнути майстру-початківцю
- Вартість послуги, або Як сформувати ціну перманентного макіяжу
- Жирна шкіра та перманентний макіяж: допустимі техніки
- Видалення перманентного макіяжу: коли лазер краще?
- Комплексний перманентний макіяж: складності майстра та побоювання клієнта
- Виправленню не підлягає: коли перманентний макіяж треба видаляти?
- Робота на жирній шкірі: фактори, що впливають на якість перманентного макіяжу
- Малюємо природні брови: практикум для майстрів перманентного макіяжу
- Тату-пігменти у процедурі перманентного макіяжу: наслідки використання
- Шотування
- Перманентний макіяж