Брови в техніці напилення: майстер-клас від Ірини Ткачук
Тіньові брови, або Брови в техніці напилення
Пудровий м'який татуаж брів - відмінний вибір, якщо клієнтка хоче перманентний макіяж, який виглядає максимально природно. Ця техніка підходить для будь-якої шкіри та не має вікових обмежень.
Ірина Ткачук , майстер ПМ, керівник та викладач студії перманентного макіяжу TiLab, учасник конференцій з ПМ, автор власних бровних міксів MIXIT
Пудровий м'який татуаж брів - відмінний вибір, якщо клієнтка хоче перманентний макіяж, який виглядає максимально природно. Ця техніка підходить для будь-якої шкіри та не має вікових обмежень.
Добре промальовані брови надають зовсім іншого виразу обличчю, ніж бліді та нечіткі, – про це знають усі. Саме цей елемент обличчя багато в чому визначає зовнішню привабливість. Процедура перманентного макіяжу брів дозволяє створити стійкий ефект на тривалий час та подарувати жінці впевненість у своїй красі.
Створити чудову форму, зробити обличчя виразним, підкреслити колір та природну красу допоможе пудровий м'який татуаж брів, або техніка напилення. Брови, виконані в даній техніці, мають об'єм та глибину, але без щільного фарбування. Чіткий контур відсутній, а візуальний об'єм зберігається, і брови набувають стійкого матового відтінку. Готова робота виглядає абсолютно натурально та природно.
Ця техніка підходить для роботи з будь-якою шкірою. Також вона не має вікових обмежень. Процедура абсолютно безболісна та комфортна для клієнтів, оскільки робота проводиться у верхньому шарі епідермісу. Суть процедури: пігмент розпорошується апаратом на безліч найдрібніших бризок у кілька шарів. Насиченість і термін дії пігменту залежать від багатошаровості (кількості проходів) ⎼ в результаті колір може бути досить насиченим, так і напівпрозорим. Це безкровна процедура, сукровиця не виділяється, травматизація шкірного покриву відсутня, відповідно ніякі скоринки не утворюються.
Техніка напилення досить проста, але потрібно знайти майстра/школу, де вам поставлять руку і розкажуть про тонкощі застосування цієї технології. Це мінімум побічних та неприємних ефектів при відмінному результаті. Можете переконатися у цьому самі.
Клієнтка до та після процедури нанесення перманентного макіяжу брів (фото надані автором)
Етапи процедури
Фото 1. Фотографуємо клієнта до процедури, обговорюємо загальні моменти: чого саме вона хоче, якою буде ширина та довжина брів. Головне ⎼ заздалегідь обговорити всі нюанси процедури, щоб фінальний образ приніс лише естетичну насолоду.
Фото 2⎼3.Отрисовка ескізу. Підбираємо форму та колір брів за допомогою промальовування ескізу. Визначившись із кольором та формою брів, промальовуємо ескіз та затверджуємо його.
Ескіз на бровах промальовуємо олівцем такого ж кольору, що вийде в результаті процедури.
Фото 1-3
Фото 4-4а. Процедура виконується спеціальною машинкою, що нагадує фломастер, на кінчику якої є розподільник пігменту, який розпорошує його у верхніх шарах підшкірного простору на безліч дрібних бризок у кілька шарів.
Матеріал для роботи: носик, голка 0,3 (акупунктура). Апарат Giantsun. Вольтаж на блоці – 3,4. Для отримання русявого відтінку використовуємо у роботі MIXIT 2.
Фото 4-4а
Фото 5. Коригуємо брови формою, прибираючи всі зайві волоски, що виходять за створюваний контур.
Фото 6-7. Фіксуємо ескіз. Робимо перший прохід без первинної анестезії. Працюємо рухами на себе, дуже повітряно і поверхово, кінчиком голки. Робимо лише дрібні крапки з певною частотою. У даній техніці не мається на увазі повне заповнення контуру або промальовування волосків ⎼ тільки точковий вплив.
Фото 8. Після першого проходу прибираємо залишки фарби.
Фото 5-8
Після першого проходу є легкий залишок пігменту в шкірі. Ми легко переглядаємо форму. Шкіра вже відкрита для нанесення вторинної анестезії.
Наносимо вторинну анестезію (наприклад, PMUGel, який найчастіше використовую). Після нанесення анестезії пігмент проявляється трохи яскравіше.
Фото 9-11. Закріплюємо ескіз на другій брові. Забираємо залишки фарби з другої брови. Спостерігаємо такий самий легкий залишок пігменту, форма легко проглядається.
Фото 9-11
Наносимо вторинну анестезію на другу брову. Вологою серветкою видаляємо залишки анестезії з першої брови.
Фото 12-14. Робимо другий прохід бровами, наповнюємо їх кольором. Працюємо від хвоста до голівки брови рухами на себе. Працюємо кінчиком голки. Повторюємо процедуру другого брови.
Фото 12-14
Фото 15-17. Робимо третій прохід по брові, ущільнюємо нижню межу для створення ефекту густоти. Таку ж процедуру проводимо на другій брові.
Фото 15-17
Робимо завершальний, четвертий прохід брови, наповнюючи її кольором. Більше уваги приділяємо ділянкам, де не ростуть волоски. Те саме робимо з другою бровою.
Відновлювальний період короткий практично не супроводжується дискомфортом. Великим плюсом є те, що в процесі загоєння втрата кольору мінімальна. На сьогодні це одна з найпопулярніших технологій у перманентному макіяжі.
Бажаєте зробити своїм клієнткам природно густі та насичені брови? Скористайтеся цією технікою!
Читайте також
- «Підводні камені» ПМ і як їх уникнути майстру-початківцю
- Вартість послуги, або Як сформувати ціну перманентного макіяжу
- Жирна шкіра та перманентний макіяж: допустимі техніки
- Видалення перманентного макіяжу: коли лазер краще?
- Комплексний перманентний макіяж: складності майстра та побоювання клієнта
- Виправленню не підлягає: коли перманентний макіяж треба видаляти?
- Робота на жирній шкірі: фактори, що впливають на якість перманентного макіяжу
- Малюємо природні брови: практикум для майстрів перманентного макіяжу
- Тату-пігменти у процедурі перманентного макіяжу: наслідки використання
- Шотування
- Перманентний макіяж