Як читати список інгредієнтів косметики: вебінар з Перрі Романовськи

Logo

Ви дізнаєтесь про різницю між інгредієнтами, які забезпечують реальну користь або додаються для стабілізації продукту, а також які інгредієнти використовуються для підтримки маркетингової історії продукту.

Дата: 18 травня 2021

Час: 19:00

Посилання для реєстрації: https://bit.ly/3vLY9lG

Лектор: Перрі Романовскі, понад 20 років досвіду у сфері косметичної хімії, віце-президент Element 44 Inc – консалтингової фірми з косметичних наук. Спеціалізується на навчанні виробництва косметичних засобів.
Автор популярного веб-сайту ChemistsCorner.com, присвяченого темам, корисним для хіміків-розробників косметики. Має безліч публікацій, зокрема на тему «Початок косметичної хімії». Має ступінь хімії в DePaul University США, також вивчав біохімію. Перрі Романовскі є активним членом Товариства хіміків-косметологів, який раніше був президентом національного ТКК. Нині голова з освіти в IFSCC (Міжнародній федерації товариства хіміків-косметологів).

Вебінар присвячений можливості аналізувати списки інгредієнтів косметичних продуктів, щоб зрозуміти, які функції вони виконують, як працюють самі продукти, і дізнатися, які інгредієнти є найважливішими.

Список інгредієнтів винесений на упаковку маленькими латинськими літерами, такими маленькими, що часом потрібна лупа, щоб прочитати його. Тим не менш, у цій складній, на перший погляд, інформації прихована сама суть продукту, і зрозумівши, як її читати, ми зможемо нехай поверхово, але оцінити якість, доречність та цінність даного продукту для нас. Після вебінару американського хіміка-розробника Перрі Романовські ви зможете переглянути списки інгредієнтів та з'ясувати, які з них є найважливішими та як працюють продукти.
Це допоможе вам визначити засоби, які варто використовувати, а також допоможе вам створити власні формули.

План вебінару:
I. Введення у правила маркування косметичних продуктів:
- Які правила
- Хто встановлює правила
ІІ. Хімія та види сировини
- Функціональні інгредієнти
— Стабілізатори формул та інгредієнти, що модифікують.
- Маркетингові інгредієнти
ІІІ. Як аналізувати списки інгредієнтів
- Визначення інгредієнтів
- Вивчення функції продукту
- Розбір інгредієнтів
IV. Покрокове розбиття різних списків інгредієнтів на живих прикладах

Посилання для реєстрації: https://bit.ly/3vLY9lG

Читайте також