Природний перманентний макіяж: тренди стилю

Що головніше – краса чи тренд?

2020-01-08
Logo

Перманентний макіяж – це мистецтво. І, як і будь-яке мистецтво, перманент не терпить надлишку, однаковості, схожості

Олена Кондратюк, міжнародний експерт із просунутих методик перманентного макіяжу та медичної мікропігментації, сертифікований тренер викладачів, практикуючий майстер, автор та розробник ексклюзивних камуфляжних технік, засновник школи професійних майстрів семи-перманентного макіяжу BeProfessional

Перманентний макіяж – це мистецтво. І, як і будь-яке мистецтво, ПМ не терпить надлишку, однаковості, схожості. На жаль, все частіше ми бачимо на обличчях малюнки, що вийшли з-під одного лекала - брови, губи, стрілки. Більше того, ми і робимо їх такими однаковими. Індивідуальність ⎼ важлива якість для кожної людини, та індивідуальність у зовнішності, така собі особливість, не виняток

Продовження. Початок статті тут

Про психологію...

Маркетинг та реклама, звичайно, велика справа, проте іноді потрібно користуватися сірою речовиною.

Отже, підсумуємо: чого хочуть наші клієнти, яке смислове посилання вони несуть у своєму бажанні зробити ПМ?

  • Я хочу себе прикрасити, показати, яка я модна, щоби всі бачили, щоб бути завжди нафарбованою, а то я без макіяжу на себе в дзеркало дивитися не можу, у всіх «вуса» на бровах ⎼ і я хочу…

Або:

  • У мене є проблема - недостатнє зростання волосків на бровах, дуже світлі рідкі вії і тому невиразні очі, розмитий асиметричний контур губ і нездоровий колір (блідий або синій) і т.д.

Відчуйте різницю: я хочу змінити себе ⎼ чи я хочу залишитися собою?

Через відсутність професійного базового навчання багато фахівців самі не до кінця можуть ідентифікувати себе та відповісти собі на запитання: «Що я роблю ⎼ ПМ чи декоративний тату-макіяж?», вже не кажучи про розбір клієнтських побажань. Звідси невдоволення з боку клієнтів після нібито ідеально проведеної процедури і на тлі «відмінного» з погляду майстра результату. А також дискредитація самої послуги ПМ.

Недостатній рівень культури, вплив різноманітних косметичних корпорацій та брендів, ЗМІ, які нав'язують лжепоняття краси – це масштабний бізнес, який знищує саме розуміння унікальності людського індивіда у несхожості на інших. Ми всі створені в єдиному екземплярі, і в цьому є досконалість Творця.

Фото клієнтів: до процедури та результат загальний результат

Регулюємо «красу»

Гіпертрофоване розуміння «краси» зараз досягло свого апогею. Якесь повернення в напрямок маньєризму, що відобразило кризу гуманістичних ідеалів епохи Відродження (XVI століття). Як і представники цієї течії, багато фахівців індустрії краси стверджують служіння «суб'єктивної ідеї» ⎼ покладаючись на власний смак та бачення майстра, заперечуючи гуманістичну концепцію людини як досконалого творіння природи. Проведемо аналогію: спотворення анатомічних пропорцій - збільшення грудей, губ, вилиць і т. д. І все це не в живописі чи архітектурі, а на реальних людях.

Однак світ рухається вперед і поступово пересичується штучним. «Надуті» губи, наповнені філерами «татуйовані» особи все частіше викликають неприйняття оточуючих і в багатьох випадках дають заборону на просування в інтелектуально розвинених сферах культурного суспільства, являючи собою ознаку поганого тону.

Теорія щастя, що нав'язується в зовнішній схожості на Анджеліну Джолі або Брітні Спірс не виправдовує себе. Люди розвиваються та дорослішають. Приходять інші пріоритети першого порядку. Все більше людей шукають і знаходять щастя в собі. Що я являю собою? Нехай мене сприймають такою, якою я є. Зовнішнє ⎼ як продовження внутрішнього, а чи не навпаки. Дедалі більше жінок хочуть залишатися собою, а чи не йти шляхом клонування. Роботи (клони) та штучний інтелект незмінно незабаром увійдуть у наше життя як невід'ємна частина розвитку цивілізації. Проте не варто пришвидшувати процес. Ми маємо можливість насолоджуватися природністю. Все більша кількість людей намагаються звернути увагу суспільства як на свої особливості внутрішнього світу та сприйняття, так і на зовнішні риси. Світова культуронесуча еліта дедалі частіше показує свою природну красу і пишається своїми «недосконалостями».

То що таке сучасний ПМ?

Що головне у словосполученні «перманентний макіяж»? «Перманентний» чи «макіяж»? А якщо замінити слово "макіяж" на "колірну корекцію"? У моєму розумінні макіяж ⎼ це маска, вбрання для певного випадку.

Перманентний макіяж без макіяжу – це абсолютно новий ступінь, новий напрямок естетичної косметології. Перманентна колірна корекція, розрахована на аудиторію сучасних леді, що не бажають змінювати свою зовнішність і вбирати себе постійною маскою макіяжу, що не змивається. Для тих, хто хоче гідно виглядати у будь-яких життєвих ситуаціях та у будь-якому віці, особливо в період природних вікових змін. Наголосити на перевагах і приховати недоліки, не порушуючи загальної гармонії, і, головне, залишитися собою.

Матеріал вперше був опублікований у журналі Permanent №4/2018

Читайте також