Нові запити клієнтів: сучасна мікропігментація
Рекомендації професіоналів для майстрів перманентного макіяжу
Отже, що має знати фахівець, професія якого – майстер-стиліст перманентного макіяжу? Що модно та які техніки в тренді?
Отже, що має знати фахівець, професія якого – майстер-стиліст перманентного макіяжу? Що модно та які техніки в тренді? Представляємо загальну експертну думку, яку ми отримали, поспілкувавшись із brow-стилістами, візажистами, косметологами-естетистами і, звичайно ж, майстрами з перманентного макіяжу.
Сьогодні на піку популярності природна краса та натуральність, темні відтінки та графічні лінії пішли в минуле. Нові техніки та способи нанесення дають можливість отримати модні натуральні відтінки та забезпечити тривалість носіння якісного татуажу.
Від прикраси до вирішення естетичних проблем
Говорячи про нанесення перманентного макіяжу з метою прикраси, багато хто сьогодні вибирає ефекти, які отримують за допомогою техніки пудрового (або акварельного) напилення. При напиленні розтушовування пігменту проводиться у верхніх шарах епідермісу, без суцільного заповнення та чіткого контуру. У такій техніці брови виходять об'ємними та м'якими, начебто злегка підфарбованими тінями. При роботі з губами така техніка дозволяє уникнути чіткого контуру і надати максимально природного відтінку нюду.
Ще один плюс даної техніки – практично відсутні болючі відчуття і відпадає необхідність використовувати анестетики. Однак у цій техніці не вдасться виправити виражену асиметрію губ чи крові.
Відповідаючи на запитання, з якими новими запитами від клієнтів вони стикаються, практикуючі майстри відзначають насамперед корекцію різних естетичних проблем:
- камуфляж рубців після блефаропластики на повіках;
- корекція кольору сосково-ареолярного комплексу, наприклад, після маммопластики;
- трихопігментація при повній або частковій алопеції
Такі процедури необхідно проводити камуфляжною технікою. Даже если вы не сотрудничаете с клиникой пластической хирургии и не планируете вплотную заниматься камуфляжем постоперабельных рубцов или эстетической дермопигментацией ареолы молочной железы, камуфляжем витилиго, с рубцовой тканью в зонах проведения ПМ губ, бровей, век, специалист по микропигментации обязательно сталкивается в работе, поэтому специфику Камуфляжний технік необхідно освоїти кожному майстру перманентного макіяжу.
У зв'язку з тим, що перманентний макіяж популярний досить давно, це дає можливість чітко відокремити деякі напрями роботи в цій галузі. Вивчаючи ці напрями, стає зрозуміло, що ПМ - це не вузькоспрямований перебіг у б'юті індустрії. Один із таких напрямків, наприклад, видалення пігменту ремувером, яке набирає все більшої популярності. Якщо ви вирішили стати майстром перманентного макіяжу або вже є, то без даних знань і навичок у видаленні пігменту ремувером вам не обійтися. Тим більше, що кількість запитів на освітлення чи корекцію відтінку та форми старого татуажу лише зростає. І для цього фахівцям також важливо пройти навчання у досвідчених майстрів татуажу, які знають усі нюанси та особливості як нанесення, так і видалення. Отримані навички та сертифікати допоможуть вам у кар'єрі майстра татуажу.
Підсумовуючи, слід зазначити, що у перманентному макіяжі фахівець неспроможна стояти дома, потрібно постійно розвиватися, орієнтуватися у модних тенденціях. Важлива естетична складова – які особи та форми губ та брів актуальні, але не менш важливе й знайомство з новими матеріалами, володіння новими техніками. Так що вчитися хорошому майстру доведеться постійно.
Читайте також
- Дермопігментація у всій красі: камуфляж рубців
- Нюанси дермопігментації, або Про що потрібно пам'ятати майстру перманентного макіяжу
- Можливості перманентного макіяжу: камуфляж
- Приховуємо естетичні дефекти шкіри: особливості пігментів для камуфляжу
- Як розширити арсенал послуг майстра перманентного макіяжу: міні-тату
- Репігментація ареол: естетика за допомогою перманентного макіяжу
- Татуаж дефектів шкіри: техніки та їх особливості
- Акне та постакне: камуфлювання дефектів шкіри за допомогою перманентного макіяжу