Міні-тату: нові горизонти для майстрів перманентного макіяжу

Час діяти!

Logo

Майстер перманентного макіяжу – це перш за все художник, який створює красу на обличчях. Але чому б не спробувати себе в нижньому живописі, якщо ваші клієнтки не проти зробити витончене татуювання?

Аліна Александрова, сертифікований майстер-експерт національного рівня Brow Artist, художник-візажист (стаж ⎼ більше 10 років), лінержист, технолог-методист навчального центру SHleyf, викладач авторського курсу ручних технік татуажу fast and easy, point tip, «Корекція брів робота над помилками», суддя 3-го та 5-го відкритого міжнародного конкурсу Luxury Lashes & brows (2015⎼2016), суддя Першого відкритого чемпіонату України Brow Pro (2016), суддя 2-го відкритого міжнародного чемпіонату BeautyWEST (2016), спікер форуму «Брова від а до я» (2016), суддя чемпіонату Brow Expert (2017), суддя міжнародного чемпіонату Microbleding and brow design (Молдова, Кишинів, 2017), доповідач Науково-практичної конференції з перманентного макіяжу (Київ, 2017)

Слово «мінімалізм» походить від латинського minimus, що у перекладі російською означає «найменший». Стиль знайшов своє відображення в моді, дизайні, інтер'єрі, архітектурі, лінгвістиці та характеризується лаконічністю та простотою композиції. У мистецтві нижнього живопису татуювання в стилі мінімалізму з'явилося ще на зорі цивілізації. Люди використовували символи та знаки як позначення соціального статусу, особистих досягнень та приналежності до того чи іншого роду. Часто маленькі малюнки можна було побачити навіть у чоловіків і жінок.

З появою професійного обладнання та якісних витратних матеріалів тату вийшли на новий рівень. У моду увійшли масштабні композиції, які могли прикрашати половину тіла, такі як тату-рукав чи автентичний костюм. В епоху постмодернізму все повертається до витоків. Люди не шукають пафосу та надмірностей і прагнуть простоти сюжетів. Стиль набирає все нові й нові оберти, відкриває собі зовсім нові форми. Він створений для по-справжньому творчих людей, які знаються на мистецтві.



Такі татуювання можна сміливо додати до категорії загадкових, як і справжні твори художників-мінімалістів. Може здатися, що прості, природні форми не можуть нести в собі ніякого особливого смислового навантаження, але при цьому для кожного вони знайдуть особливий зміст.

Не можна провести паралель та скласти статистику, люди якого віку чи статі обирають такі ескізи. Можливо, це здебільшого підлітки. Вони зараз більше розуміються на всіляких течіях. Такі ескізи ідеально підходять як для жінок, так чоловіків.
Тату в мінімалізмі дозволяють будь-кому, хто бажає отримати невелику, але стильну прикрасу, яку легко сховати під одягом.

Як почати?


Для майстрів перманентного макіяжу це може стати свіжим «ковтком» та новим рівнем творчості. Тепер посилити свої навички та розширити область послуг, що надаються, можливо за допомогою міні-татуювання.


Дуже неважко освоїти міні-тату майстру перманентного макіяжу, оскільки мінімалізм можна виконати апаратом для татуажу. Щоб малюнок виглядав дуже витончено і тонкі лінії не підпливали, потрібно вносити пігмент поверхово, як за татуажу. Для виконання тонких ліній підійдуть голки 1 R різної товщини, 3 RL, 3 RS, 5 RS і більше голок у спайку підійдуть для тіні та забарвлення. Використовуються тату-барвники відомих фірм, наприклад Intenze, Internal. Виглядає це дуже стильно, жіночно і навіть елегантно.

Наступне, що варто відзначити, – швидкість нанесення. Завдяки тому що малюнок маленький, багато хто навіть не відчуває жодних больових відчуттів. До того ж, догляд за тату в процесі загоєння потрібен мінімальний.

Маючи в арсеналі таку процедуру, майстри перманентного макіяжу можуть:

  • запровадити додаткову послугу;
  • почати робити татуювання;
  • збільшити клієнтську базу;
  • розкрити свій художній потенціал;
  • ще більше дізнатися про колористику та пігментологію;
  • працювати з формами та обсягами;
  • підвищити заробіток.

Майже у кожного майстра ПМ знайдеться клієнтка, яка хотіла б невелику родзинку у вигляді міні-тату. І ця клієнтка вже готова довіритися вам, тому що до цього вона довірила вам найважливіше своє обличчя!

Маленькі тату виглядають дійсно красиво. Це дозволяє підкреслити індивідуальність, зробити акцент на тій чи іншій частині тіла або приховати певний недолік.


Ідеї для маленьких татуювань


Серед безлічі дизайнів та стилів складно вибрати конкретне зображення чи візерунок. Можна показати готові красиві маленькі татуювання (ескізи) або створити новий, унікальний малюнок. Такі картинки коштуватимуть дорожче, але допоможуть наголосити на індивідуальності та характері, продемонструвати власний погляд на світ.


Рослинна тематика є найбільш затребуваною серед жінок. Юні дівчата набивають маленькі тату з коханою або співзвучною з ім'ям квіткою (лілія, троянда, маргаритка та аналогічні). У більш усвідомленому віці жінка вибирає малюнок із змістом, що символізує її особисту філософію, життєві цілі та погляди. У сучасному дизайні трендом вважаються крихітними, розміром до 3-6 см татуювання у кольорі або монохромі. Вони майже непомітні при побіжному погляді, але вдало доповнюють будь-який образ, додають йому особливість і унікальність.

Якщо ви замислюєтеся над тим, як урізноманітнити свій творчий процес і чим залучити клієнтів, час діяти! Лаконічні маленькі тату - один із способів самовираження не тільки клієнток, а й майстрів перманентного макіяжу. А також можливість розвитку вашої кар'єри дуже оригінальним способом. Підключайте фантазію, будьте оригінальні та нестандартні!

Матеріал був вперше опублікований у журналі Permanent №4(12)/2018

Читайте також