Перманентний макіяж губ: коригуємо форму

Корекція форми та збільшення губ за допомогою перманентного макіяжу – міф чи правда?

Logo

Перманентний макіяж та естетична косметологія – два напрямки, які здатні делікатно, майстерно перетворити жінку. Перманентний макіяж дозволяє працювати з формою та кольором у площині, при цьому хороший майстер може досягти унікальних результатів.

Створити виразний контур, що підкреслює природну або бажану форму губ, надати приємний відтінок облямівці, усуваючи природну блідість або синю, змінити природну форму і розмір губ ... Все це можливо за допомогою перманентного макіяжу. Не варто забувати, що перманентний макіяж губ роблять на тривалий термін і його не можна змити ввечері за допомогою звичних косметичних засобів, що очищають. Тому підходити до цього питання слід з усією серйозністю!

Якщо до вас на процедуру прийшов клієнт, готовий довірити вам як майстру свої губи, не забувайте, що перед процедурою вам доведеться пройти кілька підготовчих етапів.

1. Виявлення протипоказань. Обов'язково з'ясуйте у клієнта, чи не страждає він на діабет, чи немає схильності до утворення келоїдних рубців - саме ці явища є суворими протипоказаннями до виконання перманента. Рекомендується відправити клієнта на попередню консультацію з лікарем і у випадку, якщо нещодавно була перенесена лихоманка на губах (герпес) або постійно з'являються заїди і губи лущаться. Тільки після консультації можливе проведення процедури. Професіонали радять відмовитись від проведення процедури в період зниженого імунітету, критичних днів, безпосередньо перед поїздкою на курорт.

Також не забудьте надати клієнту письмову інформацію про особливості перманентного макіяжу та його наслідки, видати рекомендації щодо догляду, екземпляр картки обліку процедур, а також підписати клієнтську угоду.

2. Вибір ескізу. Уважно вислухавши побажання та мрії щодо форми «нових» губ, фахівцю, перш ніж розпочинати процедуру, важливо промалювати їх ескіз (зовнішній контур) відповідно до своїх уявлень як фахівця. Якщо ваш клієнт вирішив кардинально змінити природну форму та розмір губ, але вони, м'яко кажучи, дещо не гармонують з його чином, майстер перманентного макіяжу як професіонал (який у даному випадку виступає і як візажист) має запропонувати розумний варіант. Намагайтеся при зміні форми та розміру губ не виходити за естетично допустимі межі. Але в жодному разі без затвердження ескізу не починайте процедуру.

3. Вибір колірного рішення. Основний принцип на цьому етапі, яким необхідно керуватися, полягає в тому, щоб колір майбутнього перманентного макіяжу подобався клієнту навіть коли на губах немає декоративної губної помади. З професійної точки зору він повинен бути не яскравим (щоб не набрид), а більш натуральним, природним. «Натуральні» губи можуть мати легкі відтінки коричневого, рожевого, червоного, коралового, теракотового, морквяного та червоного. У майстра має бути необмежена палітра пігментів. І за вибір необхідного кольору, що дасть на шкірі бажаний результат, відповідає виключно майстер. Не рекомендується робити перманентний макіяж пігментами, що замінюють темні тони помади: коричневим, вишневим тощо.

4. Вибір та виконання анестезії. Мабуть, губи – найчутливіша область на обличчі. І питання, наскільки процедура перманентного макіяжу болісна, турбує, безумовно, кожного. Однак кваліфікованому фахівцю не важко буде індивідуально підібрати вид анестезії і зняти проблему болю.

5. Власне процедура. Не забувайте, що професійний перманентний макіяж виконують методом мікропігментування епідермісу – зовнішнього шару шкіри. Він дає найбільш якісний результат, забезпечує швидке відновлення шкіри та можливість багаторазового повторення процедур, що підтримують якість перманента протягом багатьох років. Настійно рекомендуйте клієнту прислухатися до ваших рекомендацій щодо догляду за перманентним макіяжем губ, оскільки існує ризик інфікування та виникнення ускладнень, не нехтувати порадами фахівця з профілактики герпетичних висипань на губах, навіть якщо нічого подібного ніколи раніше не було.

Читайте також