Покрокова процедура «Брови у волосковій техніці» від Надії Косолапової
Створюємо ефект густих волосків
Волосковий метод ПМ брів залишається популярним. За час існування даної техніки з'явилася величезна кількість її різновидів, адже майстри не можуть працювати за шаблоном, виконуючи те саме на різних особах.
Надія Косолапова , косметолог, майстер-викладач ПМ, спікер конференцій з ПМ, організатор І та ІІ Кримської конференції з ПМ, голова журі І Кримського чемпіонату з перманентного макіяжу, лауреат премії «Лідер року – 2017», засновник Кримського клубу майстрів ПМ ( Крим)
Ось уже майже 10 років волоскова техніка займає лідируючу позицію за кількістю замовлень від клієнток. І хоча зараз її досить активно витісняє пудрова техніка, волосковий метод ПМ брів залишається популярним. У цій статті я хочу поділитися власним досвідом, розкрити деякі фішки і, можливо, допомогти комусь доповнити та вдосконалити свою техніку роботи у волосковій методиці.
За час існування цієї техніки виникло безліч її різновидів. І не дивно! Майстри не можуть працювати за шаблоном, виконувати те саме на різних особах. Клієнтам потрібна легкість та природність, натуральний зовнішній вигляд брів та гарне розташування зображеного волоска.
Потрібно сказати, що постановка руки дуже важлива в даній техніці, але це не єдиний фактор для якісного укладання волоска. Важливим є заточування та діаметр голки, обрана потужність та швидкість апарату, тиск та швидкість руху руки, глибина проникнення голки в шкіру, пружність шкіри клієнта, постпроцедурний догляд.
Голка повинна входити у верхній сосочковий шар дерми . Якісно укладений пігмент у потрібний шар шкіри дозволить вашій клієнтці носити красиві брови, виконані у волосковій методиці, протягом 1-2 років. На мою думку, цю техніку можна виконувати як пігментами для ПМ, так і тату-пігментами. Але новачкам я рекомендую використовувати лише пігменти для ПМ. У цьому майстер-класі я використовую лише один колір, проте волосковий метод дозволяє використовувати у процедурі до чотирьох кольорів. У практиці я зустрічала виконання цієї процедури голками 3, 5 F, 3 RL, але сама віддаю перевагу голці 1 R micro (діаметр 0,3).
У ході процедури я не використовую первинної анестезії . Результати моїх робіт показали, що приживання пігменту у 9 з 10 клієнтів з використанням первинної анестезії дуже низька (залишок після однієї процедури - 20-40% кольору). У той час як у 8 клієнтів із 10 при використанні тільки вторинної анестезії пігмент засвоюється на 60–80%. Але яку б анестезію ви не вибрали, дана техніка в 60% випадків вимагатиме корекції.
Матеріал для роботи: мікроголка 1 R, апарат Goochie (швидкість апарату – 3, виліт голки – 2 мм), підібраний мікс для даної клієнтки (Eternal-Mudslide та Putrid Brown), гелева вторинна анестезія.
Фото 1. Клієнтка до процедури.
Фото 2. Підбір кольору в олівцях, бажано підбирати під свій колір волоска брови.
Фото 3. Підбір та малювання ескізу, погодження. Клієнтка хотіла зберегти форму, густоту та ширину брів.
Фото 4-5. Узгоджений ескіз. Підбір пігменту до вибраного кольору олівця. Створення міксу.
Фото 6. Наносимо позначку по верхньому та нижньому краю ескізу. Працюємо кінчиком голки. Позначку виставляємо крапками по контуру брови, потім – короткими штрихами по контуру брови. Штрих має бути коротким, щоб можна було змінити напрямок волоска.
Фото 7-8. Видно позначка після видалення ескізу.
Фото 9. Укладаємо короткі волоски у тілі брови. Протираємо ватним диском із хлоргексидином та засобом для демакіяжу.
Фото 10. Залишок від проходу намітки дуже слабкий, але після анестезії стане кращим.
Фото 11-12. Нанесення анестезії та зовнішній вигляд брови після анестезії – вже добре видно короткі штрихи.
Фото 13. Проходимо по вже зображених волосинках і подовжуємо їх подібно до довжини волоска, що росте, в брови. Подовження відбувається не на кожній волосинці, а вибірково.
Фото 14-15. Вид брови після подовження волосків.
Фото 16. Просимо клієнта прийняти вертикальне положення, порівнюємо і домальовуємо волоски по потрібному напрямку на другій брови, щоб вони були схожі у напрямку зростання і довжині зображених волосків на першій брові.
Фото 17. Домальовані волоски в місцях, що бракують.
Фото 18. Додані волоски. Підсилює колір зображених волосків на другій брові до тієї ж колірної гами, що і на першій брові, з доданими волосками. Друга брова готова.
Фото 19. Брови одразу після процедури. Готовий результат.
У моїй практиці в жодної клієнтки грубих скоринок після цієї процедури не було. Волосковий метод можна виконувати на будь-якій шкірі (з особливою увагою ставимося до пухкої шкіри) та у будь-якому віці. Важливо пам'ятати, що зростання власних волосків сприяє натуральному вигляду брови. У разі відсутності власних волосків ідеально комбінувати волосковий метод із тіньовою розтушовкою для створення візуального об'єму.
Матеріал вперше був опублікований у журналі Permanent
Читайте також
- Перманентний макіяж губ: ТОП-5 запитів клієнтів
- «Підводні камені» ПМ і як їх уникнути майстру-початківцю
- Вартість послуги, або Як сформувати ціну перманентного макіяжу
- Жирна шкіра та перманентний макіяж: допустимі техніки
- Волосковий татуаж брів: прагнення до натуральності
- Видалення перманентного макіяжу: коли лазер краще?
- Комплексний перманентний макіяж: складності майстра та побоювання клієнта
- Виправленню не підлягає: коли перманентний макіяж треба видаляти?
- Робота на жирній шкірі: фактори, що впливають на якість перманентного макіяжу
- Шотування
- Волоскова техніка перманентного макіяжу брів
- Перманентний макіяж