Косметичні маски: з чого почати?
Косметологічний лікнеп для майстрів ПМ та їх клієнтів
Як і будь-яка косметична процедура, перманентний макіяж потребує підготовки. Скористайтеся цією статтею-шпаргалкою та запропонуйте її для вивчення своїм майбутнім клієнтам, щоб заповнити прогалини у їхніх знаннях.
Як і будь-яка косметична процедура, перманентний макіяж потребує підготовки. І якщо про звільнення після перманента майстри не забувають консультувати своїх клієнтів, то про те, як підготуватися до татуажу, з різних причин не встигають донести. Скористайтеся цією статтею-шпаргалкою та запропонуйте її для вивчення своїм майбутнім клієнтам, щоб заповнити прогалини у їхніх знаннях.
Повноцінний догляд за шкірою , незалежно від її типу, неможливо уявити без такого продукту, як маска для обличчя . Маски мають безліч функцій: сприяють поліпшенню стану шкіри, очищають, живлять, омолоджують, підвищують пружність і еластичність, покращують колір обличчя і допомагають позбутися видимих дефектів. Процедура нанесення масок може проводитись як у спеціалізованому косметичному салоні, так і в домашніх умовах.
Маскам для особи присвячений цей матеріал – ексклюзивний переклад статті, опублікованої на сайті міжнародного журналу для фахівців із мікропігментації PMU International. Magazine of Permanent Makeup ( оригінал статті – за посиланням )
Маска для обличчя є одним із найефективніших і найдоступніших способів догляду за обличчям, популярним серед жінок у всьому світі.
Секрет ефективності цих «агентів краси» полягає у концентрації активних інгредієнтів, яка вища, ніж у кремі, але нижча, ніж у сироватці. Активні інгредієнти проникають у шкіру швидше та глибше та забезпечують миттєвий результат.
Найголовніше при виборі маски це необхідність зосередитися не на типі шкіри, а на її стані в даний момент. Майже завжди маска, що очищає, особливо рекомендується для жирної і комбінованої шкіри, а зволожуюча вважається більш придатною для сухої і нормальної шкіри. Але це завжди виправдано. Зволожуюча маска підходить як для сухої, так і для жирної шкіри, тому що зневоднення характерне для будь-якого з цих станів. Якщо на вашому обличчі є темні плями, то вам обов'язково варто використовувати маску, що освітлює. Косметологи рекомендують регулярно використовувати маски, що підтягують, розгладжують з 35–40 років, або ж ви можете використовувати маску, яка може вирішити відразу кілька проблем у комплексі.
Важливо дотримуватися кількох правил. Ретельно очистіть обличчя перед нанесенням маски. Якщо ви хочете використовувати маску, що очищає, краще зробити попередній пілінг: мертві клітини не заважатимуть діючим речовинам, що проникають у шкіру, а ефективність догляду тільки підвищиться. Будь-яка маска наноситься на суху шкіру.
* Відлущувальна маска ефективно очищає шкіру від ороговілих клітин, звужує пори, матує шкіру.
* Зволожуючі та поживні маски кремової текстури можна використовувати один або два рази на тиждень замість нічного крему.
* Тканинні маски містять сироватку з активними інгредієнтами, які глибоко вбираються у шкіру. Вони допомагають впоратися з набряками, зволожують та розгладжують зморшки.
* Глиняні маски необхідно змити теплою водою – після миття холодною водою для нормалізації ліпідного балансу шкіри.
* Маски можуть зменшити ознаки втоми, згладити зморшки і перетворити вас на принцесу на кілька годин. Але регулярний, правильний догляд допоможе вам виглядати чудово.
Щодо освітлювальних і масок, що підтягують, достатньо наносити їх один або два рази на тиждень, а маску з м'якими зволожуючими і поживними компонентами можна використовувати через день. Уважно прочитайте інструкцію та дотримуйтесь рекомендацій виробника.
І ще порада: не лінуйтеся запитати поради у професійного косметолога, який підбере необхідні вам засоби догляду.
Читайте також
- Жирна шкіра та перманентний макіяж: допустимі техніки
- Робота на жирній шкірі: фактори, що впливають на якість перманентного макіяжу
- Дерматологія для майстрів ПМ: тату-асоційовані реакції
- Можливості перманентного макіяжу: камуфляж
- Інфекційна безпека для майстрів перманентного макіяжу
- Репігментація ареол: естетика за допомогою перманентного макіяжу
- Краса губ: особливості перманентного макіяжу в періоральній ділянці
- Пігментація особи: естетичний дефект чи сигнал про небезпеку?