Репігментація ареол: естетика за допомогою перманентного макіяжу
Можливості дермопігментації
Мікропигментація комплексу ареоли, також відомого як репігментація ареоли, є останнім етапом реконструкції молочної залози після мастектомії.
Реконструкція соска та ареоли – завершальний етап відновлення грудей після мастектомії. Розмір ареолярного комплексу, його положення та колір – ось фактори, що визначають естетику та симетрію. Відновлені за допомогою татуажу ареоли візуально відволікають від післяопераційних рубців. Більше того, за допомогою татуювання можна повністю замаскувати шов, що з'єднує краї посіченої тканини.
Такій делікатній справі, як дермопігментація ареолярного комплексу, присвячений цей матеріал – ексклюзивний переклад статті, опублікованої на сайті міжнародного журналу для фахівців з мікропігментації PMU International. Magazine of Permanent Makeup (оригінал статті – за посиланням )
Який би тип перманентного макіяжу не вибрала жінка, мета завжди одна: підвищити свою природну красу, виглядати жіночніше і привабливіше. Це найбільше дуже правильно для тих жінок, які боролися з раком молочної залози, тому що їх потреби абсолютно особливі. Мікропигментація комплексу ареоли, також відомого як репігментація ареоли, є останнім етапом реконструкції молочної залози після захворювання.
Репігментація ареол може бути виконана після будь-якого типу хірургії раку молочної залози, як люмпектомії (видалення пухлини з навколишньою тканиною), так і мастектомії (видалення всіх грудей), а також будь-якого типу подальшої реконструкції молочної залози, яка найчастіше бути:
- реконструкція імплантату;
- аутологічна або «клаптева» реконструкція: відновлення грудей з тканиною з інших частин тіла пацієнта (спина, стегно чи живіт).
У вищезгаданих випадках природний комплекс ареоли видаляється, і спеціалісту з мікропігментації доведеться «намалювати» новий, відповідний формі та кольору існуючого, або відтворити їх обидва, якщо операція була двосторонньою. У разі реконструкції соска на місці його природного положення все ще можна зробити татуювання, але є ймовірність, що пігмент не впорається з цим, тому буде потрібно повторне відвідування кабінету перманентного макіяжу для процедури корекції.
Іноді можлива мастектомія, що щадить сосок, коли комплекс ареоли збережений разом зі шкірою навколо нього. Природна ареола в цьому випадку буде виглядати блідішою, ніж раніше, і репігментація все одно буде необхідна.
Найбільш популярною процедурою репігментації ареол після раку молочної залози є симуляція ареоло-соскового комплексу, яка передбачає метод тривимірного косметичного татуювання. 3D татуювання сосків забезпечує досягнення реалістичного виду комплексу ареоли шляхом створення оптичної ілюзії. При відтворенні ареолярного комплексу ця ілюзія виходить при використанні різних кольорів у місцях, де зазвичай відкидається тінь від соска.
Через значний розмір ареол, можливо, знадобиться використання 5-точкових голок (або більше) з різними конфігураціями. Процедуру рекомендується розпочинати на периферії ареоли, рухаючись до центру повільними обережними рухами. Області вздовж післяопераційних рубців, ареолярна межа та проекція соска вимагають найбільшої уваги, оскільки пігмент потрапляє туди насилу. Важливо мати на увазі, що деталі, описані в цій статті, не є обов'язковими. У кожного фахівця з мікропігментації є свої особисті прийоми, інструменти та переваги.
Читайте також
- Робота з чоловічим обличчям або Навіщо йому перманентний макіяж?
- Можливості перманентного макіяжу: камуфляж
- Акне та постакне: камуфлювання дефектів шкіри за допомогою перманентного макіяжу
- У зоні особливої уваги: чоловічий перманентний макіяж
- Краса губ: особливості перманентного макіяжу в періоральній ділянці
- Згладжуємо нерівності: перманентний макіяж у боротьбі з рубцями
- Татуаж ареоли: про техніку та нюанси процедури
- ПМ ареоли: основи процедури від експерта Анни Заболотної
- Ареола