Все про гіалуронову кислоту
Як правильно обрати засіб з ГК?
Гіалуронова кислота здатна на справжні дива, зберігаючи молодість та здоровʼя шкіри.
Ви точно чули про гіалуронову кислоту. Вона є одним з найпопулярніщих косметичних інгредієнтів в продуктах догляду за шкірою всіх типів. ГК здатна на справжні дива, зберігаючи молодість і здоровʼя шкіри.
Переваги гіалуронової кислоти
- «Магніт» для вологи. Вона здатна утримувати вагу води, в 1000 разів більшу за власну вагу. При нанесенні ГК глибоко проникає в шкіру, зволожує та стимулює обмін інформацією між її клітинами. Це забезпечує зменшення зморшок та повернення шкірі гладкості й еластичності.
- Дивовижний стимулятор утворення колагену – білку, який відповідає за структуру й еластичність шкіри. З віком вироблення колагену знижається, що робить шкіру в’ялою та тьмяною. ГК активно стимулює синтез колагену, повертаючи шкірі пружність і молоде сяйво.
- Антиоксидантний супергерой, що бореться зі шкідливими для шкіри вільними радикалами та зберігає її свіжою та здоровою.
- Дружня до мікробіому. Мікробіом шкіри процвітає, коли поверхня шкіри добре зволожена, оскільки вільна вода сприяє росту корисних бактерій. Здоровий мікробіом захищає шкірний бар’єр і підтримує здоров’я шкіри. Гіалуронова кислота є природним пребіотиком.
- Підходить для всіх типів шкіри – чутливої, схильної до висипів, сухої чи зрілої. Легка й нежирна гіалуронова кислота не закупорює пори та не провокує висипань. Один з рідкісних інгредієнтів без побічних ефектів.
- Ефективно заспокоює чутливу та подразнену шкіру, що робить його необхідним компонентом багатьох засобів догляду за шкірою, таких як активні сироватки та засоби для зволоженя.
- Дружня до вагітності. Продукти з гіалуроновою кислотою абсолютно безпечні для використання під час вагітності й годування грудьми.
Цікавий факт: наше тіло не накопичує гіалуронову кислоту. В середньому людина має близько 15 г ГК в організмі, і третина цієї кількості оновлюється щодня. УФ-промені зменшують запаси гіалуронової кислоти, спричиняючи пошкодження та сухість шкіри. Ось чому засоби з догляду за шкірою з ГК рекомендовані в тому числі для усунення ознак старіння, спричинених УФ-пошкодженням.
Гіалуронова кислота: розмір має значення
Найменшу гіалуронову кислоту називають коротколанцюговою або низькомолекулярною. Цей варіант ГК проникає глибоко в шкіру та здатний стимулювати її клітини виробляти більше білків і власної гіалуронової кислоти. Ця категорія засобів з догляду за шкірою здатна підвищити еластичність і уповільнити її старіння.
Більші молекули гіалуронової кислоти не проникають так глибоко, але заспокоюють та поверхнево зволожують шкіру. Засоби з ними ідеально підходять для сухої шкіри та допомагають зменшити чутливість. Також рекомендовано використовувати засоби з високомолекулярною ГК після лазерного впливу або під час терапії ретинолом.
Найкраще з «обох світів» – поєднання різних форм ГК у комплексному догляді за шкірою. Він розгладжує зморшки, тонізує, зволожує, заспокоює – як справжній супергерой догляду з великою кількістю переваг для здоров’я шкіри.
У двох словах, засоби для догляду за шкірою на основі ГК творять дива. Їх заспокійливий, протизапальний ефект у поєднанні з універсальністю у вирішенні різних неприємностей шкіри робить засоби з ГК улюбленими для всіх, хто хоче мати здоровішу та щасливішу шкіру.
Чи може гіалуронова кислота зробити вашу шкіру сухою?
Гіалуронова кислота вбирає вологу, як губка, тому при нанесенні на суху шкіру в сухому кліматі вона вбирає вологу зі шкіри та сушить її, а не зволожує. Коли це відбувається, ГК має ефект, протилежний своєму призначеному призначенню, залишаючи шкіру більш сухою, спраглою та більш схильною до прояву ознак старіння.
Як отримати максимальний ефект догляду за шкірою з ГК
- Щедро нанесіть засіб на чисту шкіру перед використанням зволожувального або сонцезахисного крему.
- Гіалуронова кислота краще зволожить шкіру, якщо застосовувати її в кімнаті зі здоровою вологістю повітря. Порада: спробуйте нанести засіб для догляду за шкірою з ГК у ванній кімнаті після душу, поки вона повна пари.
- Нанесіть свій улюблений зволожувальний крем, щоб завершити процедуру догляду за шкірою та продовжити її комфорт й ефективне зволоження.
Як правильно обрати продукт з гіалуроновою кислотою?
Сухість або стягнутість шкіри, схильність до лущення? Ваш найкращий вибір – Hydra-Fill Concentrate. Три різні розміри гіалуронової кислоти зволожують усі три виміри вашої шкіри, і це ще не все! Інноваційні пребіотики та пробіотики миттєво усувають лущення та допомагають відновити здоровий мікробіом шкіри й комфорт.
Ви шукаєте легкий зволожувальний крем? Потрібен ідеальний праймер перед нанесенням макіяжу чи сонцезахисного крему? Захист шкіри перед плаванням або тренуванням? Ваш найкращий вибір – пребіотичний зволожувальний крем Derma-Fill, збагачений органічним екстрактом тамаринду.
Якщо ви шукаєте найкращий зволожувальний крем з гіалуроновою кислотою, оберіть Salva-Derm Cream, відзначений кількома нагородами. Він призначений для захисту й підтримки комфорту чутливої шкіри протягом дня. Шовковистий крем, збагачений гіалуроновою кислотою, органічною олією макадамії, керамідами та пребіотиками, робить шкіру гладенькою та ідеально зволоженою.
Якщо ваші руки сухі й подразнені, спробуйте наші відзначені нагородами невидимі рукавички – Salva-Hand Cream. Унікальна формула на основі гіалуронової кислоти, вітамінів і органічного екстракту кімчі була визнана найкращою терапією для рук за дивовижний цілющий ефект.
Шукаєте ідеальну маску для обличчя з гіалуроновою кислотою? У нас є шість відзначених нагородами тканинних масок, кожна з яких містить ГК. Використовуйте маску щотижня відповідно до конкретної проблеми шкіри: Red-Apax для зменшення почервоніння та чутливості, Hydra-Fill для сухої шкіри, Arma-Lift для зрілої шкіри, Eu-Seb для лікування акне, Myo-Fix для антистресу та Lipo-Oval проти набряків.
Читайте також
- Біоревіталізація: можливості гіалуронової кислоти
- Міомодуляція: зміна мімічних патернів за допомогою філерів і ГК
- RF-ліфтинг + інʼєкційні методи: успішне поєднання
- Ін'єкційні можливості лікування гіпертрофічних рубців
- Біохімічні властивості гіалуронової кислоти у біоревіталізантах
- Реологічні властивості при виборі дермального філера
- Гіалуронова кислота
- Гіалуронідаза