Перманентний макіяж: що таке?

Перші кроки у професії майстра перманентного макіяжу

Logo

Перманентний макіяж сьогодні переживає друге народження, а професія майстра мікропігментації продовжує набирати популярності. Що таке перманентний макіяж? Інформація для новачків

Перманентний макіяж сьогодні переживає друге народження, а професія майстра мікропігментації продовжує набирати популярності. Все, що потрібно знати про перманентний макіяж і його складові - в нашій новій рубриці «Абетка майстра-початківця»

П - Перманентний макіяж

Перманентний макіяж (від латів. Permanens «постійний»). Синоніми: татуаж, мікропігментація, дермопігментація, контурний макіяж.

З медичної точки зору перманентний макіяж - пенетрація (впровадження) спеціального пігменту (фарбуючої речовини) у верхні шари дерми за допомогою голки.

З погляду споживача цієї послуги перманентний макіяж - це можливість підкреслити, виділити, скоригувати, покращити деякі риси обличчя або імітувати звичайний макіяж і виглядати добре за будь-яких обставин, з мінімальною витратою часу і зусиль.


За допомогою перманентного макіяжу можливо покращити форму брів, губ, повік, створити корекцію кольору овалу обличчя, імітувати рум'янець на щоках, освітлити темні кола під очима і багато іншого. Також методика перманентного макіяжу застосовується для корекції післяопераційних шрамів , камуфляжу опіків, реконструктивних пластичних операцій, камуфляжу вітіліго, створення малюнка в області алопеції брів або інших ділянок на обличчі та голові. Зазвичай глибина проколу становить 03-05 мм.

На сьогоднішній день існує два основних способи нанесення перманентного макіяжу:

1) Апаратний татуаж - виконується за допомогою спеціального апарату, в якому голку (або голки різної конфігурації) надає руху електромотору.

Даний вид перманентного макіяжу є найбезпечнішим методом корекції брів і виконується в основних техніках:

  1. Пудрове напилення (використання одного кольору, плавний перехід від кінця брови до початку).
  2. Акварель (використання кількох кольорів у роботі).
  3. Волоскова техніка (може поєднуватися з різними технологіями).
  4. Напилення (розтушування пігменту, ефект напівпрозорості).

2) Ручний татуаж (від англ. microblading) - Виконується голкою (або голками різної конфігурації), що закріплюється в спеціальну ручку-тримач - маніпулу, наводиться в рух рукою фахівця, шляхом промальовування кожного волоска.

  1. Волоскова техніка нанесення (microblading)
  2. Тіньова техніка (microshading)

Волоскова техніка татуажу нанесення – найбільш природний вид татуажу, так як майстер контролює колір, нахил і товщину промальованого волосся, завдяки чому досягається ефект абсолютної ідентичності натуральної брови. Через специфічні особливості шкіри дана методика вимагає від майстра максимального зосередження, так як від типу шкірного покриву залежить на скільки глибоко необхідно проникати пігменту і яким повинен бути догляд за татуажем.

Післяпроцедурний догляд - дуже важлива частина, тому треба дуже акуратно доглядати татуаж після процедури.

Варто приділити особливу увагу, що первинна процедура татуажу передбачає наступну корекцію для досягнення необхідного результату. Навіть найпрофесійніший та найдосвідченіший майстер татуажу не може сказати зі стовідсотковою впевненістю те, як організм клієнта відреагує на фарбуючий пігмент, який був введений під шкіру під час процедури.

Корекція проводиться через місяць після первісного нанесення перманентного макіяжу, тому що тільки у 50% жінок прояв пігменту відбувається бажаної яскравості. З роками перманентний макіяж тьмяніє, тому без його оновлення ніяк не обійтися, якщо є бажання підтримувати красу та доглянутість зовнішнього вигляду. Якщо ви вперше робите корекцію губ, брів або повік, то розраховуйте на те, що через рік-два потрібно буде знову звернутися до майстра для оновлення (рефреш).

Читайте також