Послідовність процедури у арт-перманентному макіяжі

На замітку майстрам перманентного макіяжу

Logo

Дуже часто арт-перманент – це єдине можливе рішення для виправлення неякісного татуажу чи корекції естетичного дефекту. І якщо є така потреба у клієнтів, необхідно опановувати такі навички та розвиватися в цьому напрямку.

Сьогодні майстри перманентного макіяжу все частіше стикаються з проханнями клієнтів зробити складний у кольорі макіяж – арт татуаж. Деякі експерти стверджують, що професіонал не візьметься за роботу, яка виходить за межі звичного перманентного макіяжу. Але будемо справедливі – нанесення арт татуажу може бути не тільки декоративною прикрасою обличчя. Дуже часто – це єдине можливе рішення для виправлення неякісного перманента чи корекції естетичного дефекту. І якщо є така потреба у клієнтів, необхідно опановувати такі навички та розвиватися в цьому напрямку.

Для арт-перманентного макіяжу краще використовувати великі пучки голок: круглі пучки з 3, 5, 7, 9, 12 голок для щільної тіні; плоскі пучки в один ряд Flat – для графічного макіяжу; голки Magnum у два ряди – для прозорої тіні та плавного переходу «нанівець»; невеликі пучки з 3 або 5 голок, щільно спаяні, - для чіткого промальовування зон, що близько прилягають до війного краю.

Як відомо, пучки з великою кількістю голок через великий опір шкіри травмують її менше, ніж одна голка, проте за рахунок об'ємного фарбування викликають більший набряк та почервоніння. Майстру перманентного макіяжу варто комбінувати різні види голок, варіюючи щільність кольору, тонкість розтушовки та м'якість переходів.

При виконанні розтушовки можна використовувати будь-які пігменти для перманентного макіяжу брів та повік, включаючи тілесні відтінки та додаткові кольори. Змішуючи їх між собою, можна отримати безмежну кількість відтінків. Додаткові кольори – це кольори, які є чистим пігментом-основою (оксид заліза, діоксид титану, оксид хрому). Жовтий колір (оксид заліза) надає пігменту золотистого відтінку і робить його теплішим. При додаванні до сірого кольору в результаті виходить оливковий, освітлює пігмент. Білий колір (діоксид титану) робить пігмент холоднішим, матовим і щільним, освітлює його. Не забувайте, що білий колір - найщільніший із усіх пігментів, тому використовувати його потрібно з великою обережністю. Зелений колір (оксид хрому) в залежності від базового пігменту допоможе дати теплий оливковий або холодний блакитний відтінок, а при змішуванні з білим створює візуальний ефект перламутрового свічення. Він може використовуватись у чистому вигляді. Чорний колір (оксид заліза) також може використовуватися як у чистому вигляді, так і додаватися в інші пігменти при необхідності.

Без прозорого розріджувача при створенні тіней не обійтися: він працює з пігментом як вода з аквареллю, тобто робить фарбу прозорою, полегшує розтушовування та створення переходів. Точних рецептів та пропорцій при розведенні пігменту немає, фахівці тут часто спираються на свій досвід. Чим більше розріджувача, тим прозоріше і тонше пігмент. Не варто забувати про зміну поведінки пігменту в шкірі: після закінчення періоду відновлення він стане світлішим, матовим і холодним.

Візажист рекомендують вибирати тіні, що підкреслюють природний колір очей. Блакитні очі підкреслять теплий коричневий та сіро-коричневий колір навколовійної зони. На зелених очах вигідно виглядатиме коричнева підводка повік та золотаво-коричневі, теплі сіро-коричневі, темно-лілові, м'які персикові, м'які фіолетові тіні. Карі очі підкреслить насичена коричнева, темно-сіра, коричнево-сіра, лілова гамма навколоресничної зони та золотаво-коричневі, блакитні, зелені, світлі коричнево-червоні, темно-коричневі, фіолетові відтінки тіней. Для сірих очах можна використовувати темно-сіру, темно-коричневу підводку очей та темно-сірі, холодні коричневі, фіолетові тіні.

Ескіз арт-перманентного макіяжу створюється у два етапи: спочатку наносять макіяж – таким, яким хочуть бачити його в остаточному варіанті, потім чітко промальовують межі переходу кольору. Після ретельного відмалювання майстер проводить місцеву анестезію, накладаючи засіб під оклюзивну пов'язку (плівку), час дії – 30-40 хвилин. Після закінчення цього часу анестетик слід зняти акуратними рухами, що промокують, щоб не порушити попередній ескіз макіяжу.

Просування рекомендується починати з найсвітлішого кольору, через перехідний і до темного. Кордон між відтінками важливо ретельно розтушовувати, а тубу або картридж промивати перед нанесенням нового кольору. Слід попередити клієнта, що колір не відразу буде таким, яким планувався: почервоніння шкіри та утворення скоринок «додасть» до нього бордово-червоні відтінки. Остаточний результат можна оцінити тільки після повного відновлення шкіри через 28-30 днів.

Арт-перманентний макіяж — це саме той випадок, коли корекція буде потрібна обов'язково. На другому сеансі можна скоригувати відтінок та форму. А якщо будуть потрібні додаткові корекції, то кожна наступна процедура повинна проводитися не раніше, ніж за місяць. Домашній догляд після процедури такий самий, як і після класичного перманентного макіяжу повік.

Читайте також