Помилки в перманентному макіяжі та можливі способи їх корекції

Виправити невдалий татуаж дорожче, ніж зробити його вперше

Logo

Усі дуже негативно ставляться до дилетантів, які одразу після проходження базових курсів позиціонують себе майстрами та запрошують клієнтів на «татуаж з акції». Ми зібрали приклади грубих помилок у татуажі, які часто допускають майстри-початківці.

Погодьтеся, всі дуже негативно ставляться до дилетантів, які одразу після проходження базових курсів позиціонують себе майстрами та запрошують клієнтів на «татуаж з акції». А потім люди низкою йдуть на виправлення таких «шедеврів». Ми зібрали приклади грубих помилок у татуажі брів, губ і повік, які часто допускають майстри-початківці. Наслідки таких помилок є плачевними і для зовнішності, і для гаманця клієнта. Адже виправити невдалий татуаж дорожче, ніж зробити його вперше.

Загальні помилки у перманентному макіяжі

Умови, у яких майстер робить перманентний макіяж. Робоче місце майстра перманентного макіяжу має бути добре освітленим, чистим.

Неправильно підібрана форма. 50% успішно проведеного татуажу залежить від правильного ескізу. На жаль, не кожен майстер може похвалитися вдалими та відповідними задумами ескізами. У результаті клієнт не розуміє, що на нього чекає.

У роботі майстра з перманентного макіяжу нанесення ескізу — одне з пріоритетних завдань. Також дуже важливо правильно та естетично нанести ескіз. Для цього фахівець повинен все ретельно продумати і знайти індивідуальний підхід до клієнта.

Першочергове завдання - узгодити всі етапи роботи, від нанесення ескізу до промальовування. У процесі фахівець повинен показувати клієнту проміжні результати, а після промальовування дати трохи більше часу, щоб клієнт міг звикнути до нового образу і зрозуміти, чи подобається вам.

Неправильно підібрана форма – мабуть, найгірше, що може статися з бровами. Якщо неправильно підібраний пігмент можна перекрити іншим, то з такою формою не вийде. Щоб виправити невдалу форму, частину татуажу прибирають лазером або спеціальним ремувером (метод підходить лише для свіжого перманента), частину перекривають новим пігментом. Це копітка, тривала та дорога робота, яка ще й не завжди дає бажаний результат.

З татуажем губ та сама історія. Найчастіша помилка – майстер виходить за природний контур губ у прагненні зробити їх візуально об'ємнішим. Ми не втомлюємося повторювати: перманентний макіяж не збільшує губи, це роблять філери. Він може лише трохи додати в обсязі, і то візуально. Але якщо вийти за контур не на 1, а на 2-3-5 мм це буде провал. Клієнту доведеться все життя замальовувати це олівцем чи помадою чи витрачатися видалення.

Ще однією досить поширеною помилкою є чіткий контур . Так бути не повинно, контур не повинен чітко виділятися, він повинен бути розмитим та природним. Виправити цей недолік можна за допомогою розтушування, так вийде природніша форма, і при цьому контур залишиться незмінним.

Неправильно підібраний пігмент. Часта помилка майстрів перманентного макіяжу, котрі на курсах прогулювали колористику. Адже пігменти поводяться по-різному різних типах шкіри. Один і той же колір дає різні відтінки на жирній, сухій, віковій шкірі, і це важливо враховувати при татуажі. Глибина запровадження пігменту теж грає велику роль. Що глибше залягає колір, то швидше він змінить відтінок. Частий випадок – коричневий пігмент іде у стійкий сірий, який зовсім не йде карооким шатенкам.

Дуже важливо, щоб підібраний пігмент відповідав тону шкіри, кольору очей. Роблячи татуаж, головне завдання (і фахівці, і клієнта) - досягти результату, у якому макіяж буде виглядати природно, був яскравим і яскравим.

Використання в роботі пігменту для татуювання. Цей грубий пігмент не призначений для перманентного макіяжу. Фарби для тату лягають дуже щільно, у разі поганого результату вивести їх досить проблематично. Ці пігменти можуть змінити з часом свій колір і замість чорного стати синім або зеленим.

Помилки, які можуть бути допущені при татуажі брів

Низька якість пігментів. Результат від поганих пігментів непередбачуваний, можлива поява сірого або синього відтінку, бурого чи червоного відтінку. Сучасні фарби для татуажу розроблені так, щоб їхня властивість порушувати початковий колір з часом звести до мінімуму досягаючи стійкості та насиченості кольору аж до 70% від початкового відтінку.

Різна довжина брів. Таке трапляється практично. За невеликої різниці це завжди можна виправити на повторній процедурі корекції. Фахівець з татуажу повинен працювати так, щоб будь-який недолік після першої процедури можна було виправити на корекції. Краще зробити так, щоб на корекції можна було додати, ніж відібрати (додати завжди простіше).

Різна форма брів. На жаль, підкоригувати форму брів можна лише способом збільшення. Тому що легше зробити з вузької брови широку, а не навпаки.

Легко виправляється легка асиметрія . А от якщо потрібно зменшити брову, то доведеться або чекати на повне вицвітання, або видаляти татуаж лазерним методом.

Для виправлення недоліків і закріплення кольору існує корекція (повторна процедура), де додається насиченість кольору, допрацьовуються непрофарбовані ділянки й у разі потреби виправляється форма брови.

Інші помилки у перманентному макіяжі

Рівень знань . На жаль, не кожен фахівець може похвалитися гарною базою — тими знаннями та навичками, які він здобув під час навчання. І тут починаються помилки: занадто глибоко посаджений пігмент, занадто щільний перманентний макіяж, який зараз неактуальний. В даний час в моді легкість, димчастість, натуральність, волоскові техніки (в татуажі брів), які також мають бути зроблені максимально акуратно та непомітно. Волосковий татуаж не повинен виглядати як скупчення «обрубків». Це, по-перше, негарно, а по-друге, важко потім виправити.

Пігмент, що розплився . Найчастіше трапляється при татуажі повік та губ. В одному або кількох місцях контур розмазується, утворюючи плями.

Келоїдні рубці . Утворюються після татуажу губ при надто глибокому пошкодженні тканин. При загоєнні утворюються ось такі ось бульбашки, які не проходять з часом - це найгірше. Келоїдні рубці складаються з сполучної тканини, що розрослася, і прибрати їх можна тільки лазером.

Читайте також