Арт-перманентний макіяж: технологія не всім?

Можливості перманентного макіяжу

Logo

Довгий час перманентний макіяж обличчя обмежувався стрілками на повіках, підкресленням брів та контуру губ. Сьогодні майстрам під силу виконати складні кольорові переходи та передати найтонші нюанси відтінків.

Арт-перманентний макіяж - технологія, яку багато фахівців тільки починають освоювати. При цьому інші фахівці мікропігментації вважають, що такий вид татуажу може використовуватися далеко не завжди. Розберемося у питанні.

Особливості та тонкощі цього методу

Довгий час перманентний макіяж обличчя обмежувався стрілками на повіках, підкресленням брів та контуру губ. Сучасним майстрам під силу виконати складні колірні переходи та передати найтонші нюанси відтінків: такий повноцінний у колірному відношенні макіяж називають арт-перманентним (найчастіше цій процедурі піддаються повіки). Технологія арт-перманентного макіяжу дозволяє досягти ефектів, яких класичний перманентний макіяж не передбачає.

При нанесенні перманентного макіяжу на віки використовують дві основні техніки: «підлога-місяця» і повне зафарбовування рухомого століття.

Техніка «підлога-місяця» досить універсальна і підходить як для маленьких, так і для великих очей. Граючи на об'ємі та формі розтушовки, можна надавати оку бажану форму: подовжувати його або, навпаки, робити більш округлим. За допомогою цієї техніки часто коригують запалі очі, надаючи їм яскравості та візуально збільшуючи. Якщо розтушувати зовнішній кут очі догори при лінії падіння лінії, то обличчя буде виглядати менш похмурим.

Техніка повного зафарбовування рухомого століття підходить для корекції опуклих очей і важких повік, що нависають. Це найвиграшніший варіант для осіб азіатського типу, коли рухлива верхня повіка повністю закриває нерухоме. Слід приділяти увагу можливостям світла та тіні. Тут все одно необхідно користуватись непорушним класичним принципом: те, що потрібно приховати – затемнюємо, а те, що необхідно виділити – освітлюємо. Наприклад, при близько посаджених очах внутрішню частину століття потрібно освітлити, зовнішню – затемнити, тим самим зорово очі наче «розсуваються». Навпаки, при далеко посаджених очах краще покласти тінь по всьому віку, включаючи внутрішній кут.

Рекомендації експертів

Наведемо деякі поради щодо виконання арт-перманентного макіяжу повік.

Для опуклих очей не варто використовувати яскраві відтінки, краще вибрати приглушені, спокійні тони.

Масивні стрілки темного кольору лише підкреслять запалі очі та посилять глибину посадки очей. Краще застосовувати світлі фарби, які гармонують із кольором очей і не використовувати надто яскраве підведення.

При навислих століттях можливе нанесення тіней по всьому рухливому та нерухомому віці. Головне — добре розтушувати кордони та створити зоровий ефект ліфтингу.

На маленьких очах слід уникати темних кольорів та великих стрілок. Найбільш підходящі – світлі, пастельні відтінки. Нижні повіки можна підкреслити білим кольором. Тіні темнішого відтінку, нанесені по лінії складки рухомого століття, візуально збільшують очі.

Якщо у клієнта далекозорість , майстру потрібно виявити особливу акуратність, тому що будь-яка похибка буде видно через збільшувальні стекла окулярів. У випадку з окулярами при короткозорості очі здаються меншими, тому слід використовувати світлу кольорову гаму та яскраві відтінки. Крім того, можна підкреслити око виразною стрілкою.

Близько посаджені очі дозволяють використовувати, як і при звичайному макіяжі, світлі фарби на внутрішній частині повік і темні ближче до зовнішнього куточка ока. Розширення має йти від центру ока.

Не слід виводити колір далеко за межі ока, якщо очі широко посаджені . Це ще більше збільшить відстань між ними. Для внутрішнього куточка використовуйте спокійні, приглушені тони, і лінію вії краю проводіть якомога ближче до носа.

Щоб круглі очі очі здавалися мигдалеподібними, потрібно розтушовувати колір від середини верхньої та нижньої повіки вгору таким чином, щоб тіні з'єдналися та утворили витягнутий трикутник.

« Опадаюче» око створює сумний вираз обличчя. Щоб скоригувати його, пропрацюйте внутрішній кут ока світлим пігментом, а від середини верхньої та нижньої повіки підніміть стрілку різко вгору більш темним кольором. Можна додати темний кайял по слизовій нижньої повіки.

Закруглена форма тіней підходить майже всім, але тільки не в тому випадку, коли відстань між складкою повіки і бровою занадто маленька. Тоді краще наносити тіні у бік скронь у формі крила.

Показання до нанесення арт-перманентного макіяжу

  • Виправлення неякісних робіт. Іноді доводиться стикатися з помилками при нанесенні перманентного макіяжу, які важко виправити навіть лазером. Наприклад, дуже великі та нерівні стрілки (часто зафарбовані білим коректором). У таких випадках, на жаль, не завжди можна завдати тіні за всіма правилами макіяжу. Доводиться керуватися вже існуючими лініями і насамперед намагатися заретушувати їх, а для корекції форми та посадки очей застосовувати інші прийоми.
  • Камуфляж рубців після блефаропластики. Перманентний макіяж може приховати наслідки операції, а й скоригувати форму очей.
  • Спосіб життя клієнта. До арт-перманентного макіяжу часто вдаються, наприклад, спортсменки, які просто не можуть дозволити собі користуватися декоративною косметикою під час змагань. Він дуже зручний і для публічних людей, яким часто доводиться перебувати перед фото- та телекамерами.

Читайте також