Особлива увага: догляд за зоною декольте
Комплексний догляд з дотриманням послідовності всіх етапів
Косметологічні процедури здатні змінити тіло, надати шкірі пружності й еластичності. Приділимо увагу одній з основних «проблемних» зон, яка має свої особливості і, відповідно, вимагає певного індивідуального підходу та засобів догляду.
Делікатна шкіра грудей і зони декольте із часом зазнає певних вікових змін, втрачає тонус та еластичність, і це поступово позначається на формі бюста.
Протягом року шкіра цієї делікатної зони потерпає від впливу різних несприятливих чинників – від прямих сонячних променів улітку, які є основними чинниками фотостаріння, і механічного подразнення шкіри від тертя об теплий одяг взимку до фізіологічних факторів, таких як неправильна постава, шкідлива звичка читати лежачи, стрімке схуднення тощо.
І якщо питаннями зміни об’єму і форми молочної залози мають займатись пластичні хірурги, то підвищення тонусу шкіри грудей і зони декольте – справа рук косметолога.
Очищення – перший етап будь-якої процедури. Використовуйте для зони грудей спеціальні делікатні засоби (наприклад, очищувальне молочко, до складу якого входять молочні глікопротеїни, екстракт жовтка, ліпідний екстракт вівса та висівок).
Ексфоліація – наступний етап. Серед безлічі спеціальних засобів (механічних, ензимних, хімічних та ін.) варто обрати найбільш прийнятні для цієї делікатної зони.
- Механічні засоби: ексфоліанти з дуже щадною текстурою, які містять часточки, завдяки яким відбувається злущення відмерлих клітин рогового шару. Роль таких часточок найчастіше відіграють порошок абрикосових кісточок, бамбука, коралова пудра, морська сіль тощо.
- Ензимні ексфоліанти: пілінги, основою яких є ензими папаї, грейпфрута, лимона. Вони виявляють м’яку кератолітичну дію.
- Хімічні засоби: пілінги, що містять у своєму складі АНА-кислоти, представлені гліколевою, молочною, піровиноградною (винною), цитрусовою (лимонною), яблучною кислотами. Такі ексфоліанти можуть бути як чистими кислотами, так і в комбінації з іншими інгредієнтами у відповідній концентрації та рівнем рН.
Моделювання – третій етап. Використовуються спеціальні ліфтинг-сироватки, концентрати і креми. Сучасні ліфтинг-препарати містять дуже різноманітний спектр речовин: ембріональні та плацентарні екстракти клітин молодих тварин, вітаміни, фітогормони (соя, дикий ямс, паростки пшениці), колаген, маточкове молочко, яєчний лецитин, ефірні олії тощо.
Механізм впливу ліфтинг-препаратів на поверхневому рівні, що проявляється в миттєвому вираженому ефекті, зумовлений вмістом сироватки протеїнів пшениці, мікросфер морського колагену, екстрактів солодкого мигдалю, що утворюють на поверхні шкіри підтягувальну плівку, яка запобігає випаровуванню вологи. На глибшому рівні їхня дія спрямована на активну боротьбу за відновлення структури та підвищення пружності шкіри, а також протидію вільним радикалам.
У процедурах догляду за бюстом можуть бути застосовані як прийоми пластичного масажу (що складається переважно з погладжувальних рухів), так і спеціально розроблені для цієї зони техніки.
Обгортання та маски
Для цього етапу використовують різні альгінатні та грязьові маски з додаванням широкого спектру інгредієнтів: ефірних олій, водоростей, фітоекстрактів. Найчастіше в маски для бюста на основі грязі додають водорості. Вони містять унікальні речовини: вітаміни А, В1, В3, В5, В6, В12, С, Е, К, Д, різні мікроелементи, амінокислоти. Такі маски виявляють ефективну зволожувальну дію, живлять шкіру, сприяють процесу регенерації тканин, а також забезпечують потужний антиоксидантний захист клітин. На цьому етапі відбувається не лише насичення активними мінералами та мікроелементами, а й впровадження активних інгредієнтів концентрату і сироватки.
Апаратні методики
Мікрохвильова терапія дозволяє одержати швидкі та стабільні результати в зоні декольте й бюста. Під час процедури відбувається комплексний вплив на шкіру, лімфатичні та кровоносні судини. Водночас поліпшується постачання поживних речовин і відновлюється нормальна фізіологічна активність клітин, забезпечується зволоження глибоких шарів шкіри.
Під час проведення процедури використовуються спеціальні контактні гелі та сироватки, що забезпечують струмопровідність і мають цілеспрямований вплив.
Читайте також
- Нові протоколи в естетичній медицині: як гарантувати найкращий результат?
- Косметологічний догляд при вугровій хворобі
- Постпроцедурний догляд: про важливість дотримання загальних рекомендацій
- Фактори ризику: що впливає на старіння шкіри шиї та зони декольте
- Ексфоліація: професійний підхід
- Що таке біохакінг і як ми можемо використовувати його в догляді за шкірою?
- Пошарова корекція шкіри – відновлення, стимуляція і біомодуляція
- MorphoShapes 1: корекція вікових змін шиї та зони декольте