Модифікований протокол біомодуляції шкіри: практичні аспекти застосування
Комплексний підхід до мікроліфтингу
Методика ліфтингу шкіри малоінвазивним способом у кабінеті косметолога: що ми вже знаємо і які існують інновації? Доповідь була представлена брендом Innoaesthetics на онлайн-конференції «Протоколи перепрограмування шкіри: коли? як? чим?», яка відбулась 14 листопада 2024 року
Доповідач – Марина Гуменна, практикуючий косметолог, методист Innoaesthetics і тренер базової косметології, фахівець у галузі клітинних технологій та геронтології (Україна)
Аби розуміти цей протокол та успішно працювати й отримувати при цьому стійкі та безпечні результати, нам треба знову звернутись до анатомії, згадати утримувальні зв’язки обличчя, зв’язки, які формують його каркас, і згадати, що зв’язковий апарат починається від окістя до дерми і простягається через усі м’які тканини шкіри.
Мікроскопічно кожна зв’язка вкорінена в м’яз і являє собою деревоподібну структуру. Ця розгалужена система утримувальних зв’язок обличчя формує жорстку механічну структуру, яка запобігає впливу зовнішніх сил (таких як сила тяжіння, наприклад).
Зв’язки є важливими для розуміння як цього протоколу в принципі, для практичних моментів, так і в цілому бачення морфологічного старіння обличчя та методів омолодження.
Зв’язки розташовані в передбачуваних анатомічних орієнтирах. Вони являють собою глибокі фіброзні прикріплення, які тягнуться від окістя до глибокої фасції вгору, щоб інтегруватися і закріпити поверхневу тканину.
В міру того, як людина старіє, ключові області обличчя втрачають свій об’єм, і ми можемо це спостерігати на вікових пацієнтах (провисання шкіри, птоз обличчя, поглиблення повіко-малярної борозди, втрата контуру по лінії нижньої щелепи, зменшення обсягу виличної ділянки тощо).
Точки ліфтингу
Тож, що нового і навіть інноваційного ми можемо інтегрувати в протокол ліфтингу для того, щоб покращити видимі результати одразу після процедури і пролонгувати результати, зробивши ефект більш стійким? При цьому з акцентом на безпеку й на те, що цей протокол може застосувати кожен практикуючий косметолог у своєму кабінеті.
Представляємо продукт, який поєднує два компоненти. Це передовий біоревіталізант з модифікованою гіалуроновою кислотою (нехімічна модифікація ГК задля покращення стійкості ефекту й запобігання певним ускладненням).
Гібридний препарат останнього покоління, який поєднує в собі дві маси гіалуронової кислоти для того, щоб значно підвищити щільність шкіри та рівень зволоження, на відміну від інших препаратів. Він сприяє ремодулюванню позаклітинного матриксу та покращує еластичність шкіри.
ГК масою 1,8 мДа має колагенстимулюючий і зволожувальний ефекти, а додавання ГК масою 4 мДа в концентрації 10% має здатність утворювати стабільну та щільну структуру на поверхні тканин. Тобто, інтегруючи її глибоку в шкіру, ми створюємо ефект зовнішнього ущільнення для утримувальної зв’язки обличчя, забезпечуючи їхню стабільність і водночас створюючи додаткову підтримку.
Завдяки своїй молекулярній вазі ГК масою 4 мДА, може діяти як зовнішній каркас, зменшуючи переміщення ткани вниз і підтримуючи гідратацію, що важливо для збереження структурних елементів шкіри в певних зонах обличчя.
Запис ефіру та відео доповіді можно переглянути на каналі PRO Cosmetology TV.
Читайте також
- Гібридні стабільні екзосоми: нова ера можливостей для ефективного відновлення шкіри
- Перезапуск гомеостазу шкіри: стратегія відновлення
- Початок новітньої ери правильного колагеноутворення: презентація всесвітньо відомого препарату
- Візуальна оцінка шкіри: арсенал спеціаліста ЕМ
- Шкіра та навколишнє середовище: про позитивний і негативний вплив
- Якість шкіри як основний тренд 2024: нові підходи й методики
- DERMA-2023: де і як знайти відеозапис всіх сесій?
- Зустріли весну разом: у Києві відбувся конгрес DERMA
- Відновлення якості шкіри: комбінування методів та інгредієнтів