Як правильно зробити татуаж, щоб потім не шкодувати?

Майстри та клієнти: правила вибору

Logo

Чим більше салонів можуть запропонувати татуаж, тим більше з'являється недоліків через непрофесійний підхід до організації цієї послуги. В результаті виникає все більше попит на процедури з виправлення та видалення неякісного перманентного макіяжу.

Ні для кого не секрет, що татуаж - це косметична послуга, що дозволяє створити або підкреслити форму брів, очі зробити глибшими, а губи більш сексуальними. І всім цим клієнти кабінету перманентного макіяжу можуть користуватися постійно, не звертаючись чи майже не звертаючись до декоративної косметики. Чи не так, звучить привабливо практично для будь-якої жінки? Усвідомлюючи це, дедалі більше косметологічних салонів та центрів краси декларують послугу «перманентний макіяж». Але, на жаль, серед тих, хто зробив перманентний макіяж, дам безліч пошкодували, що, мало подумавши, прийняли свого часу таке рішення.

Чим більше салонів можуть запропонувати татуаж, тим більше (і про це необхідно говорити) з'являється недоліків через непрофесійний підхід до організації цієї послуги. В результаті зараз все більше попит на процедури з виправлення та видалення неякісного перманентного макіяжу. Неможливо байдуже дивитися на особи, зіпсовані горе-фахівцями, яким або в принципі не дано займатися перманентним макіяжем, або вони не захотіли отримати необхідного рівня професійної освіти, або пропонують татуаж час від часу, а не спеціалізуються на такому непростому мистецтві.

Татуаж — це складна косметична послуга і з позиції художності, і з позиції величезної кількості технічних аспектів, якими потрібно володіти, щоб отримати результат гідної якості. Дуже хочеться, щоб і клієнти, і самі майстри мікропригментації розуміли, що татуаж по суті — це послуга, яка, на жаль, ніколи не стане такою ж масовою за допустимого рівня, як, наприклад, манікюр. Найімовірніше, що з сотні-двох майстрів, що пропонують перманентний макіяж, лише 10-20 чоловік є справді професіоналами високої майстерності, які можуть до пуття роз'яснити клієнтці, що можна очікувати від перманентного макіяжу, а після цього свідомістю справи його виконати. Багаторічний досвід та аналіз умов появи неякісного татуажу дозволяють дати практичні поради щодо його недопущення справжнім та майбутнім майстрам. У цій статті спробуємо дати відповідні рекомендації та корисну інформацію, яка стане в нагоді не тільки майбутнім клієнтам, а й майстрам-початківцям.

Сім разів відміряй…

Вивчіть можливу та доступну вам інформацію щодо татуажу. У цьому звертайте увагу не так на рекламні, але в інформаційні статті. Вам потрібно не тільки підібрати майстра, а й особисто правильно усвідомлювати, що таке татуаж і що від нього ви можете очікувати. Ваша поінформованість не допустить, щоб продали вам погану послугу.

Майте на увазі, що виконання татуажу часто передбачає проведення 2-3 процедур. Пам'ятайте, що перманентний макіяж втрачає свою якість у різних людей з різною швидкістю через індивідуальне сприйняття барвника імунною системою кожної людини.

Будьте уважними у виборі майстра перманентного макіяжу. Наслідки неправильного кроку ви носитимете на своїй особі роки або витратите багато часу та коштів на видалення, а в найнеприємнішому випадку – лікування. На жаль, можуть бути і непоправні дефекти. У тому числі, рубці, що виникли через експлуатацію непрофесійного обладнання або через непрофесійне застосування навіть останнього апарату, що дозволяє взагалі працювати зі шкірою делікатно, атравматично.

Важливе значення для якості татуажу має оптимальний післяпроцедурний догляд. Неякісно наданий догляд сприятиме або знищенню пігменту в ході загоєння, допомагаючи імунній системі позбутися барвника як стороннього тіла, або прискореному загоєнню через рубцювання шкіри, що також небажано.

Початковий малюнок майбутнього татуажу (ескіз, його геометричні параметри) має обдумано затвердити клієнтка. Клієнтка повинна розуміти, що якщо вона, не подумавши, обрала довгу і широку стрілку на повіках і вона їй перестала подобатися, змінити татуаж буде вкрай непросто.

За підбір фарб, який надасть відповідний клієнту колір, повністю і повністю перед клієнткою відповідає спеціаліст.

Перманентний макіяж - це насамперед саме макіяж. Якщо майстер рекламує себе як лікаря-косметолога, дерматолога, але при цьому він не візажист, йому не можна займатися перманентним макіяжем взагалі. Втім, якщо візажист ще й медик, то це йому в плюс.

...один раз відріж (вибери майстра)

Професіонали радять: вибираючи майстра, клієнту краще підібрати спеціаліста, який вестиме його (клієнта) як постійного. Рекомендують не проводити процедуру у спеціаліста, який «бігає» із салону в салон зі своїм апаратом, працюючи за попереднім записом. Відповідальний майстер працює постійно в одному салоні на професійно обладнаному та оснащеному робочому місці. Процедури повинні виконуватися в умовах процедурного кабінету. Суворо неприпустимо займатися практикою в квартирі або в місцях масового скупчення людей.

Звичайно, початковий візит до майстра повинен починатися з консультації, на якій клієнт з'ясує всі аспекти, пов'язані з процедурою, буде опрацьовано ескіз і підібрано потрібний з усіх поглядів час для проведення самої процедури. Майстер-професіонал ніколи не розпочне процедуру, допоки клієнтка не підписала інформаційну згоду на виконання перманентного макіяжу. Перманентний макіяж - це насправді чудово, але при дотриманні багатьох правил. Милі жінки, не приймайте рішення за критерієм «сьогодні чи ніколи». Не вибирайте салон або спеціаліста з принципу: «все роблять однаково, тільки різна ціна». Нехай кожен клієнт знайде "свого" майстра, а майстри будуть проводити процедури "своїм" клієнтам, адже відмовляти у процедурі теж потрібно вміти!

Читайте також