Ремувери vs лазери: переваги хімічного методу (частина І)

Коли використання ремувера краще

Logo

Будь-який майстер ПМ хоче працювати на чистій шкірі. Але дедалі більше клієнток приходять до нас, уже побувавши «в чиїхось руках». І далеко не завжди можна (або хочеться) відкоригувати наявний ПМ

Інга Бабицька, дипломований спеціаліст у галузі перманентного макіяжу, візажу, стилістики, косметології та естетики, майстер-викладач міжнародного класу, спікер російських та міжнародних конгресів, конференцій та асамблей, присвячених перманентному макіяжу та мікроблейдингу, член суддівських мікроблейдингу, автор книги – навчального посібника «Перманентний макіяж – гармонія має бути у всьому!» (Москва)

Будь-який майстер ПМ хоче працювати на «чистій», не зачепленій голкою іншого фахівця шкіри. Але дедалі більше клієнток приходять до нас, уже побувавши «в чиїхось руках». І далеко не завжди можна (або хочеться) відкоригувати ПМ. У цій статті ми розглянемо особливості різних методів видалення перманентного макіяжу та розберемося, що вибирати в тому чи іншому випадку

Скільки тисячоліть нараховує історія прикраси себе постійними малюнками, стільки часу людство шукає ефективні способи видалення результатів цього прикраси. У клієнтах, які хочуть видалити неякісну або набридлу роботу зі шкіри тіла та обличчя, ніколи не було, немає і не бракує. Звичайно ж, не новина, що багато клієнтів на своїх обличчях мають візуально видимий залишковий пігмент. І, на жаль, нерідко цей видимий слід підпадає під сленгове визначення "треш".

Майстри, які мають навіть невеликий досвід у перманентному макіяжі, змогли оцінити, наскільки більш естетично якісні роботи можна виконати на чистій від небажаного залишкового пігменту шкірі порівняно зі шкірою зі слідами чиїхось невдалих «вправ». І якщо майстер із невеликим досвідом роботи з ентузіазмом береться виправляти чужі помилки, то досвідченіші колеги, усвідомлюючи, наскільки невдячна ця праця, відправляють клієнтів на процедуру видалення.

Я з абсолютною переконаністю прогнозую, що з кожним днем кількість клієнтів, які хочуть видалити стару чи неякісну роботу, збільшуватиметься.

Фото до та після процедури видалення ремувером. Фото надані автором

Актуальність питання

Із чим сьогодні більше проблем – з неякісним перманентним макіяжем чи мікроблейдингом? Грунтуючись на власних спостереженнях, я сказала б, що порівну.

Проте мікроблейдинг зараз привертає більше уваги. Сьогодні ми спостерігаємо, як схрещуються списи шанувальників та противників цієї техніки ручного методу перманентного макіяжу. Мабуть, жодна техніка раніше не викликала такого завзятого протистояння. Вважаю, причина прояву негативного ставлення до мікроблейдингу стара як світ – це людська жадібність. Низька вартість ручної маніпули та голок для неї, з одного боку, і висока вартість процедури, з іншого боку, спонукали займатися цією технікою далеких від індустрії краси людей. Звичайно, не змусив на себе чекати результат - величезна кількість постраждалих клієнтів.

Практично всі фахівці - лікарі, що видаляють пігмент лазером, і фахівці, що видаляють його за допомогою ремуверу, - приймають клієнтів, які хочуть або позбутися обридлого малюнка або образу, або повернути собі красу, яку спотворює трешевий перманентний макіяж, мікроблейдинг або татуювання.

Адже зараз стали актуальними техніки, які дають максимально природний результат. Час химерних, далеких від фізіологічного розташування на обличчі форм минув. І слава Богу!

Виконання таких технік (напилення, пудрові техніки, піксельне нанесення пігменту) неможливе, якщо залишковий пігмент добре помітний на шкірі. Тож можна впевнено сказати, що без володіння техніками видалення пігментів майстру перманентного макіяжу не обійтися! До того ж, висока потреба у видаленні пігментів зробила ці процедури дуже комерційно вигідними.

Фото до та після процедури видалення ремувером

Методи видалення пігменту

Давайте розберемося, які види видалення пігментів зі шкіри існують.

До методів видалення належать:

  • фізичний;
  • хімічний;
  • лазерний.

Фізичне та хімічне видалення – найстаріші, я б сказала, давні методи. А ось лазерний – наймолодший напрямок. Звичайно, у кожного з цих методів є відмінності, свої переваги та недоліки.

По-перше, фізичний метод (хірургія) та лазерний – це медичні процедури. Виконувати їх можна лише у ліцензованому медичному закладі та руками лікарів. Лише лікарів! На жаль, у нашій країні законодавство щодо лазерного видалення повсюдно порушується. І видаленням лазером займаються далекі від медицини люди, та й лазери, якими працюють, найчастіше не зареєстровані як медична апаратура. Швидше за все, якось у цій сфері буде посилено контроль та наведено порядок. Але коли це станеться, поки що незрозуміло.

Хімічний метод (за допомогою ремуверів) видалення пігментів – це не медична маніпуляція, схожа на перманентний макіяж і татуювання. Ремувери за своїм складом поділяються на:

  • на сольовій основі;
  • кислотні;
  • оксидні.

Найсучасніші та найефективніші ремувери ті, що діє в складі яких виступають оксиди. Але найкращий, а значить, швидкий та безпечний ефект у видаленні небажаного пігменту дає… ні, не лазер чи ремувер! А мізки та руки. Немає поганих та хороших методів видалення. Є - професіоналізм, який дозволяє віддавати перевагу, чергувати або поєднувати лазерне видалення та видалення ремувером.

До та після процедури видалення ремувером

У продовженні статті поговоримо про те, коли однозначно краще використання ремуверу, на прикладі оксидних (як найефективніших на сьогодні) ремуверів.

Читайте також