5 помилок майстра татуажу-початківця
На замітку майстрам перманентного макіяжу
Помилки у професії – дуже важлива та актуальна тема. Навіть метри припускаються помилок, просто з часом помилки змінюються. На що слід звернути увагу новачкам, перш ніж вони розпочнуть освоєння нової діяльності?
Усі ми здійснюємо помилки. Різниця лише у наслідках. Помилки у професії – дуже важлива та актуальна тема. Навіть метри припускаються помилок, просто з часом помилки змінюються. На що слід звернути увагу новачкам, перш ніж вони розпочнуть освоєння нової діяльності?
У цій статті ми хочемо дати можливість новачкам звернути увагу на найпоширеніші помилки та розібрати їх докладніше. Але! Це не просто помилки майстрів-початківців, такі помилки може припуститися і новачок, і метри перманентного макіяжу. Різниця лише тому, що з часом змінюється послідовність їх значимості.
У розвитку будь-якого майстра навіть після досягнутого успіху можуть траплятися спади, наступити професійне вигоряння, ну або просто з'являються «ляпи», незважаючи на достатню дослідність. Тож читати періодично такі статті корисно всім. А почнемо ми з самих азів.
Помилка №1 – неправильний вибір школи
Ічально сформоване уявлення про те, чим ви займатиметеся, відіграє основну роль у тому, яким майстром ви станете. Викладач з перманентного макіяжу — як перший вчитель у школі, від нього залежить дуже багато, а може й усе подальше професійне життя.
Найчастіше, саме він задає рівень майбутнього фахівця-початківця, оскільки закладає правильну позитивну мотивацію досягнень.
Помилка №2 — недбале ставлення до створення ескізу
Відмалювати форму майбутнього макіяжу – одна із складностей початкового етапу практики. Ви повинні мати почуття пропорції (або розвинути в собі його в процесі практики), художнього бачення, заходи. Дуже важливо вміти «бачити» обличчя загалом та знати стандартні пропорції. Часто до фатальної помилки призводять або невпевненість у собі майстра, або поверхневе ставлення до важливості ескізної роботи .
Помилка №3 - вибір не того відтінку
До частих виправлень або видалення пігментів зі шкіри призводять помилки при виборі кольору. Тут вас дуже виручать знання про теорію та поведінку кольору. Пам'ятайте, «попадання в колір» залежить не тільки від того, який базовий курс ви закінчили, а й від вашого особистого чуття та уважності. Велику роль відіграє співвідношення пігменту та типу шкіри. Тут просто необхідні глибокі знання в галузі колористики, а також дерматології та гістології.
Помилка №4 — проблеми із санітарією
Робоче місце майстра є не лише показником вашого статусу, а й вашої відповідальності. Нехай апаратури буде не дуже багато, але навіть одноразові голки можуть бути заражені. Ваш обов'язок – забезпечити повну та абсолютну безпеку процедури. Дотримуйтесь правил утримання кабінету, обладнання та власного зовнішнього вигляду.
Помилка №5 – низький рівень медичних знань
Не всі фахівці в галузі перманентного макіяжу мають медичну освіту. Якщо у вас немає навіть початкового уявлення про медицину у сфері ПМ – це означає, що ваша відповідальність лише подвоюється.
Непоправні помилки відбуваються, в першу чергу, при зборі анамнезу, коли майстри з недосвідченості або внаслідок недбалості приділяють недостатньо уваги протипоказанням . Ви обов'язково повинні знати все про протипоказання до процедури та чітко озвучувати їх клієнту. На момент початку самостійної практики ви повинні вивчити якості та будову шкіри, аспекти процесу загоєння, реагування імунітету на внесений пігмент і т. д. Все перераховане - лише мінімум того, до чого потрібно поставитися серйозно.
Не нехтуйте консультаціями дерматологів та косметологів. В ідеалі, у вас має бути перевірений лікар, з яким ви зможете створити професійний «тандем», і у кожному складному чи спірному випадку відправляти до нього клієнтів на попередню консультацію.
Читайте також
- Перманентний макіяж як бізнес: підготовка майстра та вибір обладнання
- «Підводні камені» ПМ і як їх уникнути майстру-початківцю
- Головний помічник майстра перманентного макіяжу: апарат для татуажу
- Видалення перманентного макіяжу: коли лазер краще?
- Виправленню не підлягає: коли перманентний макіяж треба видаляти?
- Видалення перманентного макіяжу: проблеми та можливості
- Знову «двійка», або Хто винен у невдалому татуажі?