Не з «чистого листа»: виправлення татуажу брів

А ви стикалися з неякісним перманентним макіяжем?

Logo

Коли до вас приходить клієнтка, брови якої вже «зіпсували до вас», краще бути у всеозброєнні та правильно виправити наслідки роботи попереднього «фахівця»

Процедура перманентного макіяжу вже давно користується популярністю, і спробували її дуже багато. Не у всіх досвід виявляється вдалим і часто майстрам доводиться розбиратися з проблемами синіх брів, що розтік під шкірою пігменту, виправляти асиметрію. З чистою, недоторканою татуажем шкірою доводиться працювати дедалі рідше.

Все частіше майстрам доводиться стикатися з виправленням неякісного ПМ брів, виконаного в різних техніках – волоскової, розтушовки, мікроблейдингу. Цю статтю присвятимо основним питанням корекції мікроблейдингу.

Мікроблейдинг виглядає натурально та природно лише в тому випадку, якщо процедуру робить професіонал. На жаль, досі є майстри-самоуки, які без достатнього досвіду та знань приступають до роботи з обличчям клієнта та ще й використовують дешеві матеріали та обладнання низької якості. Якщо до вас прийшла володарка неякісного мікроблейдингу, ви повинні бути у всеозброєнні та постаратися виправити наслідки роботи попереднього «фахівця». Найчастіше такі роботи піддаються виправленню, але майстер повинен мати певний рівень практичних навичок і знання деяких нюансів.

Отже, у вашого клієнта неякісний мікроблейдинг брів. З якими найпоширенішими проблемами стикається у цьому випадку майстер?

Фахівець мікропігментації може спостерігати:

  • занадто товсті волоски;
  • неприродне розташування волосків;
  • колір намальованих волосків не гармоніює з природним тоном брів та волосся;
  • ляпки та патьоки;
  • неправильно підібрана під овал обличчя форма брів;
  • лисини;
  • сині брови.

Методи корекції

Методи корекції майстрам добре відомі, їх лише три:

Виправлення чужого татуажу потребує великого досвіду та навичок. І найчастіше очікування з боку клієнтів завищені. Щоб уникнути виникнення негативних реакцій, вам слід сказати, що в результаті вийде і за скільки сеансів вдасться виконати ту чи іншу процедуру.

Спробуємо розібратися, які шляхи вирішення проблем можуть підійти в тому чи іншому випадку, і поговоримо докладніше про кожен спосіб.

Ремувер. Хімічний реагент, який вводиться в шкіру голками подібно до самої процедури татуажу. Цей спосіб діє на всі кольори пігментів. У ході процедури небажаний пігмент виводиться, а не камуфлюється або відбілюється. Жовті, білі, червоні пігменти виводяться так само легко, як темні.

Важливо відзначити, що видалення непотрібного перманентного макіяжу за допомогою ремуверу – це не медична чи хірургічна процедура, проте непроста та потребує відповідної кваліфікації. Хімічний виведення пігменту вимагає великої майстерності та досвіду. Майстер обов'язково має пройти навчання даної техніки.

Пам'ятайте, що за один сеанс ви не досягнете якісного результату. Важливо поінформувати клієнта, що видалення ремувером (як і лазером) – це метод, який може тривати кілька сесій. Так, можна спробувати витягти пігмент за один сеанс, але тоді відновлення шкіри займе дуже багато часу. Для гарного та швидкого загоєння рекомендується спеціальний догляд. Якщо ви дотримуєтеся протокол процедури, то ризики утворення рубців будуть зведені до мінімуму. Методика роботи з деякими засобами (наприклад, ремувер Rejuvi) передбачає як наявність скоринок, так і їх відсутність.

Лазер. За допомогою лазера можна видалити та відкоригувати лише деякі кольори, а саме червоний, сірий та чорний. Якщо до вас приходить клієнт з червоними бровами, в цьому випадку краще використовувати лазер як корекцію кольору (лінза з довжиною хвилі 532 нм). Як правило, почервоніння з брів вдається забрати за одну процедуру. Якщо брови самі по собі мають гарну форму, то лазер легко справляється з червонуватим відтінком, на бровах залишається сірувато-коричневий колір. Якщо ми говоримо про мікроблейдінг, то лазер знадобиться лише в крайньому випадку, якщо робота дуже груба або йдеться про темні холодні тони. У більшості випадків можна обійтися ремувером або корекцією кольорів.

Корекція кольору. Закони колористики існують, і їх має знати кожен майстер перманентного макіяжу. Перед тим, як взятися за корекцію кольору, майстру необхідно зрозуміти, якими відтінками буде нейтралізуватися той чи інший тон. Розібратися з цим допоможе колірне коло - схема, на якій протилежні кольори нейтралізують один одного. Але тут важливо обережно комбінувати кольори, щоб, перекриваючи блакитну брів, не зробити їх помаранчевими.

У техніці мікроблейдингу популярна саме корекція кольором. Якщо волоски тонкі і промальовані чітко, і потрібно просто підкоригувати тон, досить просто використовувати коректор або мікс пігментів потрібного відтінку. Виконується це тим самим інструментом – ручкою для мікроблейдингу. Вбивається коректор чітко по волосинках. Звичайно, така техніка вимагає високого рівня майстерності, але варто того, щоб навчитися їй.

Корекції повинен навчатися кожен майстер, якщо є бажання бути справжнім професіоналом та непогано заробляти. На щастя, навчитися корекції неякісного перманентного макіяжу не складніше, ніж татуажу. Звичайно, результат роботи залежить ще й від вихідного стану, і це потрібно пояснити клієнту. Виправити можна будь-яку проблему, головне – правильно визначити шлях вирішення проблеми. І в особливо складних випадках доведеться витратити багато часу – краще одразу чесно сказати про це клієнту.

Читайте також