PMU Conference «Незмивні тонкощі», або Коли всі зіпсували до вас»

Як пройшов найкращий захід сезону з перманентного макіяжу

2019-04-11
Logo

25-26 березня відбулася подія для майстрів перманентного макіяжу. Науково-практична конференція «Незмивні тонкощі», або Коли всі зіпсували до вас», зібрала на майданчику фахівців з різних куточків країни.

Група компаній Estet та журнал Permanent провели Конференцію для фахівців з мікропігментації/лінержистів, косметологів, візажистів, керівників навчальних центрів та шкіл перманентного макіяжу, дистриб'юторів торгових марок для перманентного макіяжу два дні дарувала нові знання та практичні поради.

Перший день: ревізія знань

Захід розпочався з реєстрації учасників, знайомства з партнерами та серії знімків біля яскравої фотозони у стилі поп-арт. Далі учасники пішли у свята святих – зал, де проходила сама конференція.

Після вітальних слів від організаторів відкрила конференцію Анна Стовбир, лікар-дерматовенеролог, член EADV, учасник міжнародних та українських конференцій з доповіддю «Ускладнення у ПМ: медичний аспект». Вона розповіла, про що потрібно обов'язково запитувати клієнтів і чому побризкати «Бацилолом» – це не стерилізація.

Далі зі своєю доповіддю на тему «Етіологія рубцевої тканини та специфіка роботи з рубцями» виступила Вікторія Рудько – стиліст-візажист, керівник Академії перманентного макіяжу Rudko Artline (Київ), сертифікований тренер-викладач міжнародного рівня та офіційний представник компанії Purebeau в Україні (Київ) . Фахівець поділилася інформацією про те, з якими рубцями щодня стикаються майстри перманентного макіяжу, та розповіла про те, як з ними працювати безпечно та легко, а також яких рубців варто остерігатися.

Чи варто боятись лазерів, зроблених у Китаї, як зрозуміти, що вам хочуть продати фейковий лазер, на що звертати увагу при виборі лазера для видалення перманентного макіяжу та татурувань? Після доповіді Ярослава Винниченка «Видалення ПМ за допомогою лазера: що має знати майстер» учасники конференції знають не лише відповіді на ці запитання, а й інші важливі нюанси видалення перманенту. Ярослав Винниченко – спеціаліст зі стажем із безпечного видалення татуювань та татуажу, засновник LASER STUDIO 10/64, національний тренер з навчання Prime Laser Systems (Харків).

Наступною свою доповідь представив Денис Тихорук – директор ТОВ « Медікалазер ». Він розповів усе про використання лазера для видалення перманентного макіяжу та тату, наголосивши на нюансах підбору лазера, щоб не робити помилок.

У перерві учасники мали змогу пригоститись найсмачнішими закусками, поспілкуватися, познайомитися, протестувати продукцію та отримати багато нової інформації на стендах партнерів. Преміум-партнерами заходу виступили ZAGRAVA PERMANENT ACADEMY , Prime Laser Systems, Medicalaser. Партнерами конференції стали компанії "Голден-фарм", Bioport, A.Sivak, ТМ Depain, інтернет-магазин All for Permanent Makeup. "Навчальний центр перманентного макіяжу Тетяни Мусарової" та School by Olga Mordasova виступили school-партнерами конференції.

Другий блок науково-практичної конференції «Ідеальна геометрія» розпочали з дуже цікавої теми Юлії Новосьолової – «Психологія у перманентному макіяжі: унікальний підхід до кожного клієнта». Деякі рекомендації захотілося навіть законспектувати:

  1. Немає неадекватних клієнтів.
  2. Не всі приходять саме за бровами та за губами. Жінки приходять за впевненістю, хочуть привернути увагу, хочуть витратити час та гроші на себе.
  3. На особливості сприйняття зовнішності впливають вік, виховання, дитячі враження та приклади, оточення та середовище спілкування, національність та етнічні особливості.

Юлія Новосьолова – керівник навчального центру BeautyCentreYouNova, чемпіон світу з макіяжу (Італія, 2014).

Перманентний макіяж здатний не лише надати губам чутливості, а й навіть трохи збільшити їх. Які вони ідеальні губи? І як після вроджених чи набутих змін максимально наблизити до ідеалу їхню форму та зовнішній вигляд, розповіла Алеся Хохлова – художник, майстер-викладач перманентного макіяжу та художнього татуювання, засновник школи-студії перманентного макіяжу та художнього татуювання Millecenta (Білорусь).

Про те, як вибирати голки з урахуванням типу шкіри клієнта та уникнути непередбачених наслідків, а також що робити, якщо у клієнта жирна чи суха шкіра, у своєму виступі розповіла Інна Овчаренко – міжнародний інструктор-викладач KODI Professional.

Наступною свою доповідь представила Наталія Долгополова та розповіла все і навіть більше про перманентний макіяж очей, про види стрілок та розтушовок. Наталія – майстер-викладач міжнародного класу, учасник IBF (2016, 2018), керівник школи NatalyBeauty, автор книги «Колористика у ПМ. Точне прогнозування кольору» (Ізраїль).

Третій блок «Влучаємо у колір» розпочався з виступу Наталії Дацюк на тему «Основні проблеми колористики: капризи кольору». Майстер показала та прокоментувала найскладніші випадки зі своєї практики. Цікава та важлива тема для майстрів перманента. Наталія Дацюк – майстер ПМ, візажист, експерт національного рівня ПМ, засновник School&StudioPermanent, офіційний дистриб'ютор компанії A&I Schendel в Україні (Луцьк).

Людмила Заграва (колорист, тренер міжнародного класу з перманентного макіяжу, ексклюзивний дистриб'ютор в Україні DIVA Factory, засновник «Академії краси з перманентного макіяжу») продовжила тему основних проблем колористики, поділилася секретами їх виправлення та правилами підбору пігменту в залежності від кольору. .

Підбиваючи підсумки роботи першого дня конференції, спікери взяли участь у спільній дискусії «Помилки в ПМ: прогнозований результат чи випадковість».

Другий день: практикум-інтенсив

Наступний день конференції був виключно практичним.

Першим практичним блоком стала лекція Ярослава Винниченка про критичні помилки при видаленні лазером перманентного макіяжу. Після чого Ярослав не словом, а ділом продемонстрував процес видалення перманентного макіяжу, чим викликав захоплення всіх учасників конференції! Відомий майстер перманентного макіяжу Юлія Сундук буквально запалила очі публіки та подарувала всім безліч цінних порад. Вона продемонструвала ідеальний результат пудрового напилення брів на моделі, а в процесі створення встигла обговорити багато питань та проблем, із якими часто стикаються майстри перманенту. «Велика подяка компанії Estet за чудовий практик-семінар, на якому майстри мали змогу підвищити свій рівень знань, зарядити свій «генератор» і з новими силами та запасом енергії повернутися до своїх звичних студій, щоб творити та дарувати ЕСТЕТИКУ цьому світу!» - Поділилася Юлія емоціями.

Наступний блок розпочала Наталі Масна , лекцію якої всі слухали, затамувавши подих. «Поспостерігайте за своїми клієнтами, коли вони лежать», – порадила Наталі Масна та розповіла, яким моментам потрібно приділити особливу увагу для створення ідеального результату.

Завершувала цей день демонстрація процедури від майстра перманентного макіяжу із величезним практичним досвідом – Наталії Долгополової. Наталія розповіла учасникам, як правильно «малювати» губи, а також поділилася практичними секретами створення перманентного макіяжу губ в акварельній техніці, що продемонструвала на моделі. І поки ви повертаєтеся у свої студії застосовувати на практиці отримані знання, ми повертаємось на свої робочі місця, щоб розпочати підготовку до наступної конференції для майстрів перманентного макіяжу та мікроблейдингу, що відбудеться вже у вересні цього року!

Дякуємо всім партнерам за підтримку та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю! До нових зустрічей, і нехай ніхто нічого не псує до вас;)

Читайте також