ПМ губ: метод лесування від Юлії Діденко

Підкресліть природність образу натуральним перманентом

Logo

Сучасні жінки прагнуть природності в ПМ ⎼ такі тенденції. На вашу думку, за допомогою яких технік сьогодні можна найбільше підкреслити природну красу і натуральність образу?

Юлія Діденко , стиліст-візажист, майстер перманентного макіяжу міжнародного класу, призер Всеукраїнського чемпіонату з ПМ (2014), засновник авторської школи візажу та ПМ «Майстер образу»

Існує два види ПМ: декоративний та натуральний.

У декоративному ПМ усі природні фарби посилюються на кілька тонів та створюється ефект нафарбованого обличчя. До нього відносяться помадні ефекти на губах, тіньові ⎼ на очах, а також брови, які темніші за волосся більш ніж на два тони. За допомогою декоративного ПМ можна трохи змінити форму губ, очей, брів (все, як у декоративному макіяжі, тільки з урахуванням того, що ввечері його не змиєш).

Натуральний ПМ (такий актуальний зараз) не змінює обличчя за допомогою кольору та форми, а лише підкреслює природність, при цьому додає соковитості та виразності.

Перманентний макіяж методом лесування. Фото надані автором

Створюючи макіяж, обов'язково слід враховувати рівні контрастності клієнта. Рівень контрастності ⎼ це різниця між кольором волосся, кольором шкіри та очей. Як відомо, виділяють три рівні:

  • низький: світле волосся, світла шкіра та світлі очі і, навпаки, дуже темна шкіра, темне волосся та очі (негроїдна раса);
  • середній (найпоширеніший типаж): середньо-темне волосся (русяві відтінки), світла шкіра, світлі або темні очі;
  • високий: темне волосся, світла шкіра, темні або світлі очі або дуже світле волосся і шкіра і дуже темні очі.

Чим сильніша ця різниця, тим вищий рівень контрастності, а це означає, що і кольори в макіяжі можуть бути більш насиченими. Чим менша різниця між кольором волосся, шкіри та очей, тим ніжнішими і приглушенішими повинні бути фарби.

У цьому випадку я раджу використовувати ПМ губ з акварельним ефектом ⎼ наприклад, методом лесування, що дозволяє досягти візуального об'єму губ, їх соковитості та свіжості, не перевантажуючи кольором. Що ж таке лесування у ПМ? Це нанесення пігментів пошарово, тонкими, напівпрозорими шарами. У результаті ми отримуємо багатогранний колір губ (тонування).

Перманентний макіяж методом лесування. Фото надані автором

Технічні особливості процедури

  • використовуються 3?4 кольори пігменту (обов'язково і теплі (або нейтральні), і холодні);
  • пігменти розлучаються водою до більш рідкого стану;
  • використовуються голки 1 R ⎼ для легкого контуру та 3 RS ⎼ для розтушовування;
  • кольори наносяться пошарово, починаючи з теплого, найяскравіший і найсоковитіший використовується в останньому шарі.

Перед процедурою, до створення ескізу, не забудьте провести аналіз: визначити вік, колір, форму обличчя, тип шкіри, співвідношення пропорцій, наявність асиметрії, загальний стиль, характер та індивідуальність людини. Потім проаналізуйте індивідуальні особливості губ: розташування рота, рельєф губ, характер фарбування червоної облямівки (повне чи неповне), колір, об'єм, положення куточків рота, чи є вікові зміни. І лише після цього приступайте до створення ескізу губ косметичними олівцями.

Покроковий перебіг процедури

1) голкою 1 R та середнім відтінком пігменту промальовуємо контур (намічаємо його). Контур має бути чітким та тонким;

2) міняємо голку на 3 RS і теплим світлим або нейтральним кольором пігментом робимо розтушовку (напилення) по верхній і нижній губі;

3) продовжуємо те саме, але вже пігментом яскравішого з обраних відтінків, домагаємося насиченості;

4) нашаровуємо наступний пігмент, найяскравіший і соковитий;

5) шари робимо тонкі та після третього кольору повертаємось до кольору номер 1;

6) повторюємо акварельне напилення відтінками пігментів 1, 2, 3.

"Живий" колір при загоєнні гарантований!

Матеріал вперше був опублікований у журналі Permanent №1(9)/2018

Читайте також