Перманентний макіяж губ у техніці tint lips від Наталії Дацюк

Авторська техніка від експерта ПМ

Logo

Все більше жінок хочуть мати майже непомітний, природний ПМ губ. Пропонуємо майстрам ознайомитися з технікою, яка гарантує відсутність чіткого контуру та легкий, прозорий відтінок.

Наталія Дацюк , майстер ПМ, професійний візажист, експерт національного рівня ПМ, тренер-спікер міжнародних конференцій, автор власних технік ПМ, засновник School & Studio Permanent (Луцьк), офіційний дистриб'ютор компанії A&I Schendel в Україні

Все більше жінок хочуть мати майже непомітний, природний ПМ губ. У цій статті пропонуємо майстрам ознайомитися з технікою, яка гарантує відсутність чіткого контуру та легкий, прозорий відтінок.

Якими мають бути гарні губи? У кожного відповідь своя. Хтось віддає перевагу яскравим, насиченим кольорам і помадним ефектам . Але дедалі актуальнішими стають ідеальні натуральні губи – перманентний макіяж, якого не помічають. Нечіткі контури, натуральний колір, ефект вологих губ, прозорі відтінки. Це актуально для молодих дівчат і тих, хто скористався послугами косметолога зі збільшення обсягу губ і не бачить ефекту через відсутність кольору червоної облямівки губ.

Фото 1. До процедури

У своїй практиці я все частіше вибираю техніку tint lips (у перекладі з англійської – відтінок губ). Враховуючи особливості техніки та результати, tint lips варто використовувати з метою оновлення помадних ефектів на губах, коли достатня кількість пігменту вже є в шкірі і потрібно внести пігмент саме в поверхневі шари, щоб не перенасичувати шкіру губ пігментуючим речовиною, надлишок якого призводить до сухості шкіри та навіть до уповільнення обмінних процесів. Особливо сушать шкіру білила. І якщо шкіра перенасичена білилами та клієнтка не хоче інтенсивного кольору на губах, ми можемо запропонувати саме tint lips – внесення неконцентрованого пігменту з мінімальною кількістю білил.

Що таке техніка tint lips?

Весь секрет у використанні додаткового засобу: я змішую пігмент з кокосовим маслом в капсулах.

Довідка: кокосове масло отримують методом холодного пресування з висушеної м'якоті кокосового горіха. Олія кокосу багата на лауринову кислоту (у нерафінованій олії – до 50%), яка посилює обмінні процеси в організмі. Лауринова кислота – насичена карбонова кислота, практично нерозчинна у воді, але легко розчиняється у спирті, бензолі, ацетоні. Властивості лауринової кислоти: антибактеріальна, антимікробна, противірусна, антиоксидантна, регенеруюча. Лауринова кислота загоює тріщини та ранки на шкірі, ефективно бореться з зморшками, показана для покращення кольору та стану шкіри, робить її м'якою та бархатистою.

Олія потрібна для того, щоб зробити пігмент менш концентрованим, зволожити шкіру, покращити ковзання голки при проколі шкіри. Кокосова олія чудово поєднується з пігментом, створюючи густу текстуру і мабуть полегшує внесення пігменту в шкіру губ. В результаті виходить дуже легке фарбування. Крім того, кокосова олія помітно пом'якшує шкіру. Після процедури губи стають м'якими, чутливішими, живішими, оновленими, що помічає більшість клієнток.

Додаємо олію у пігмент у співвідношенні 1:1 або 1:2 (2 частини пігменту) – варіант співвідношення залежить від бажаної концентрації.

Голки: пучкові - 1 RL, 3RS, 3RL, 5RS, 5RL, 7RS, 7RL. Голки RS використовуємо для пружної шкіри губ, RL – для м'якої, зморшкуватої.

Працюючи пучковими голками, ми можемо максимально наситити шкіру корисними речовинами кокосової олії. Невеликі вильоти голки (1-1,5 мм) не дадуть заглибитись у шкіру губ і дозволять внести пігмент поверхнево та нетравматично.

Для однорідного внесення пігменту обов'язково робимо натяг і використовуємо кругові рухи. За контуром досить легкої намітки ескізу. Олія в текстурі пігменту не дає зажити великій кількості барвника в шкірі губ. Це протилежність помадним ефектам.

Використовуємо пігменти з мінімальною кількістю білил у складі. Пігменти A&I Schendel із серії Lips ідеальні для цієї техніки.

Особливості методу

Розглянемо етапи роботи ПМ губ у техніці tint lips.

  1. Фіксація ескізу.

Працюємо голкою 1 RL. Використовуємо поверхневі, короткі, швидкі штрих-лінії в один бік (до себе). Кут запровадження пігменту – 45°. Контур не повинен бути щільним.

Фото 2. Ескіз

  1. Наповнення губ.

Працюємо голками 3, 5RS. Кокосова олія у складі пігменту значно покращує ковзання голки. Саме RS-голки вносять у шкіру найбільшу кількість олії. Використовуємо два типи рухів: короткі зигзаги (напрямок до себе), кут введення пігменту - 45-70 °; кругові рухи за годинниковою та проти годинникової стрілки, кут введення – 90°. Натяг помірний, швидкість - 100-120 уд./с. Найчастіше я роблю 2 проходи.

Фото 3. Після процедури

  1. Догляд.

У день після процедури та вранці потрібно протирати губи ватним диском, змоченим хлоргексидином. При необхідності наносити пом'якшувальний крем (вазелін). У наступні дні терти вже не можна. Достатньо промокнути ватним диском, змоченим хлоргексидином після їжі. Наносити пом'якшувальний крем або бальзам для губ до повного загоєння.

Відразу після процедури колір на губах виглядає досить інтенсивним. Але після загоєння (3-4 дні) приблизно 60-70% кольору йде. Залишається легкий, прозорий відтінок, який виглядає дуже природно. Немає чітких контурів та кордонів на слизовій губ. Цей варіант є ідеальним для тих клієнток, які хочуть отримати максимально природний результат.

Фото 4. Загоєний результат

Матеріал вперше був опублікований у журналі Permanent №2(10)/2018

Читайте також