Татуаж стрілок із розтушовкою: особливості арт - перманентного макіяжу

Детально про техніку татуажу очей з розтушовкою

Logo

Стрілка з розтушовкою усуває деякі недоліки форми очей, робить погляд ясним і відкритим, а особі надає доглянутості та свіжості.

Татуаж повік із ефектом тіней можна віднести до категорії арт – перманентного макіяжу. За допомогою татуажу повік з розтушовкою можна округлити очі, зробити їх розріз мигдалеподібним і що важливо - приховати недоліки шкіри, наприклад, рубці або шрами. Стрілка з розтушовкою усуває деякі недоліки форми очей, робить погляд ясним і відкритим, а особі надає доглянутості та свіжості. При цьому майстер не повинен приступати до процедури, якщо розуміє, що стрілка або розтушовка буде клієнту не личить.

Візуальний ефект нагадує декоративний макіяж "стрілки + тіні" або. Малюнок можна виконувати чорним, графітовим чи кольоровим пігментом. Відтінкова гама підбирається індивідуально відповідно до бажань та зовнішніх даних клієнтки. Тут мають місце складні колірні комбінації та переходи. Але, розглядаючи ту чи іншу палітру відтінків, майстру необхідно взяти до уваги, що обрані тони підійдуть кольоротипу клієнтки і гармонійно впишуться в образ, будуть добре виглядати окремо від загального макіяжу. І пам'ятати, що природні тони є універсальними і дозволяють досягти натуральності татуажу. Більш насичені кольори, характерні для палітри вечірнього макіяжу, підійдуть тим жінкам, чий спосіб життя передбачає постійну присутність косметики на обличчі.

Виразний погляд та доглянутий вигляд

Кому підходить стрілка із розтушовкою? Всі ми знаємо, що ніхто не ідеальний, а ця процедура допомагає приховати окремі вроджені або набуті недоліки та скоригувати різні естетичні проблеми.

  • Асиметрія та корекція форми ока . Стрілка з розтушовкою візуально дозволяє покращити форму очей – у разі, коли потрібно приховати навислу повіку або зробити очі більше. За допомогою стрілки та розтушовки можна маскувати опущені куточки («сумний» погляд), надто опуклі зіниці, вузький розріз або поглиблену посадку очей. При природних вікових змінах (наприклад, шкіра вкрилася сіткою зморшок і втратила пружність) провести ідеально чітку класичну стрілку досить важко. На допомогу тут приходить техніка розтушовки. Вона пом'якшує перехід від барвника до кольору шкіри, відкриває погляд і маскує первинні ознаки в'янення. Після процедури досягається ліфтинг-ефект: повіка зорово піднімається, очі виглядають молодшими. Це додасть впевненості та гармонійності образу
  • Зробити погляд яскравішим і виразнішим. Якщо у клієнтки рідкісні або світлі вії, після заповнення пігментом простору між віями здаватимуться густими, ніби їх нафарбували об'ємною тушшю.
  • Камуфляж рубців та дрібних шрамів, наприклад, внаслідок хірургічного чи пластичного втручання.

Варіанти татуажу стрілок із розтушовкою

Нюанси процедури та особливості техніки нанесення

Навіть досвідченому майстру необхідно завжди звертати увагу на такі нюанси:

  • якщо у клієнтки глибоко посаджені очі, то в цій процедурі потрібно використовувати техніку з щільнішою лінією розтушовки;
  • володаркам опуклих очей створюйте товсту розтушовку, яка зробить погляд глибшим і трохи зменшить очі;
  • дівчатам з низькопосадженими бровами і злегка навислим століттям запропонуйте тонку лінію розтушовки;
  • якщо ж основний запит вашого клієнта – зробити погляд яскравішим і трохи збільшити очі, то ваш вибір як професіонала – нечіткий та розмитий ефект підводки.

Найчастіше перманент з розтушовкою як єдину методику вибирають для обробки верхньої повіки. Є кілька різновидів техніки татуажу стрілок із розтушовкою.

  • Однотонна розтушована стрілка – найпростіший варіант цієї техніки. Суцільне напилення по всьому контуру століття з плавним переходом від темного до світлого та легким акцентом на зовнішньому куточку ока використовують для мигдалеподібної форми ока. Спочатку наноситься щільна темна лінія вздовж зростання вій, а потім м'яко розтягується колір на 15 століття. Результат виглядає дуже делікатно та натурально, створюючи легке відчуття «нафарбованості».
  • Варіант "Банан" (така кодова назва прийшла від однієї з основних технік нанесення тіней у макіяжі) слід використовувати, якщо потрібно злегка "витягнути" очі. У цьому різновиді барвником тонують лише зовнішній кут. Розтушовка виходить за край ока і закінчується злегка загнутим кінчиком. Овальна незабарвлена частина століття (звідси і назва) візуально збільшує очі, і робить погляд щирим та відкритим.
  • Техніка «Петля» - ще одна, що прийшла з класичного макіяжу. Ця техніка нагадує «Банан», але залишає всередині порожній простір, куди у майбутньому клієнтка зможе завдавати тіні будь-якого кольору. Використовуючи її, необхідно нанести лінію вздовж війного контуру і замість того, щоб виводити її за зовнішній куточок ока і отримувати гостру стрілку, закруглити її у напрямку до складки століття - виходить петелька, яка після розтушовування допомагає надати очам виразність. Область без пігменту виходить округлішою, а перманент не сильно виходить за межі зовнішнього куточка. Такий татуаж візуально збільшує маленькі очі, корегує глибоко посаджені.
  • Акцент на складці століття. Перманент нагадує надмірно широку стрілку, яка огинає повіку за складкою. Візуально коригує зморшки, згладжує ефект навислого століття.

Читайте також:

Форми стрілок у перманентному макіяжі повік

Важливо: не помилитись із відтінком!

В ідеалі варто дотримуватися природності і віддавати перевагу тонам, які не надто контрастують з кольоротипом обличчя. Надмірно помітні елементи, актуальні для святкового або тематичного мейк-апу, не вписуються в повсякденність і можуть швидко набриднути клієнтці, а позбутися їх оперативно не вийде. М'яка, спокійна гама акцентує увагу на природній красі та стане чудовою основою для створення привабливого образу, доречного вдень на роботі чи навчанні, та у темний час доби – на коктейлі чи клубній вечірці.

Майстер може прислухатися до побажань клієнтки у підборі тональної палітри, але краще взяти на себе відповідальний момент. Адже ви зможете швидше знайти найбільш вдалий варіант, що гармонує з очима, волоссям та загальним стилем клієнтки, завдяки великому практичному досвіду та постійній роботі з пігментами різних виробників.

Перед процедурою відтінки потрібно обов'язково "приміряти", щоб подивитися, як все вийде насправді. Це дозволить своєчасно внести корекцію або зробити необхідні виправлення в ескізі макіяжу.

Читайте також