Класична стрілка у перманентному макіяжі: акцент на очі

Рекомендації професіоналів для майстрів перманентного макіяжу

Logo

Класичну стрілку та міжресничний татуаж можна назвати епохою традиційного татуажу очей. Але ніщо не стоїть на місці і класика теж схильна до впливу модних тенденцій

Класичну стрілку та міжресничний татуаж можна назвати епохою традиційного татуажу очей. Сьогодні виконується ще один вид: стрілка із розтушовкою. Але ніщо не стоїть на місці і класика теж схильна до модних впливів. Розглянемо класичний вигляд татуажу очей у його сучасному аспекті.

Нев'януча «класика»

Класична стрілка – універсальний варіант татуажу, який користується приголомшливою популярністю серед жінок різного віку. Адже така стрілка підходить для будь-якого образу як для повсякденного, так і вечірнього.

Класична стрілка підходить абсолютно до будь-якого типажу жінок. Рівна, з плавним переходом форми від вузької до ширшої, стрілка підкреслює форму очей, акцентує увагу на погляді та віях. Крім того, класична стрілка може вдало сховати деякі естетичні дефекти. Наприклад, за допомогою стрілки майстри ПМ коригують форму ока (подовжуючи її або роблячи очі круглішими), ховають неглибокі мімічні зморшки або дрібні вади у вигляді шрамів, пігментації.
Переважно, щоб форму стрілки майстер вибирав, ґрунтуючись на формі очей клієнтки та її побажаннях. Вона (форма) може бути будь-якої товщини та довжини. Стрілка може закінчуватись біля краю ока або виходити хвостиком з різним нахилом.

Якщо класична стрілка виконується на віковій шкірі, то майстер повинен враховувати цей фактор, підбираючи правильну форму, яка збережеться, якщо через вік верхня повіка обвисне.

Алгоритм процедури

Після консультації та обговорення форми майстер виконує ескіз чорним косметичним олівцем: спочатку необхідно нанести лінію, яка продовжує верхню повіку, потім вивести лінію по контуру верхньої повіки до середини ока. З зовнішнього боку стрілки лінія промальовується складкою верхньої повіки. Кут, що вийшов, повністю зафарбовується олівцем. Стрілка потовщується до свого зовнішнього краю

Нанесення анестезії

При виборі анестезії майстер обов'язково повинен враховувати питання безпеки та звернути увагу, щоб у клієнтки не було алергії на будь-який інгредієнт препарату. Анестезія може бути у вигляді мазі, гелю, аплікатора або емульсії. Час аплікації становить 10 - 15 хвилин, щоб уникнути зайвої припухлості шкіри під час процедури.

Промальовування класичної стрілки

Контур ескізу майстер обводить одноканальною голкою на невисокій швидкості. При цьому кут ручки має становити 90°. Важливі рекомендації: працювати легко, немов пір'я, плавно входячи в шкіру. Рука повинна працювати за принципом крок вперед в одному напрямку. Для створення ефекту тонко окресленого куточка стрілки експерти радять продовжувати роботу модулем 1 RL. Для того щоб зробити хвостик стрілочки дуже тонким, не варто доводити верхню лінію до кінця нижньої лінії.

Кожен прохід має бути точним, дуже важливо стежити за кутом ручки у процесі роботи. Щоб зайво не травмувати шкіру, необхідно уникати зайвих проходів.

Добиваючись щільного зафарбовування, варто дотримуватись наступних правил:

  • діапазон нахилу ручки витримувати в межах 45 ° - 60 °;
  • намагатися зберігати середній швидкісний режим роботи ручки;
  • працювати без сильного тиску на ручку;
  • зберігати добрий натяг шкіри при жорсткій фіксації;
  • використовувати багатоканальний модуль 3RL.

При виконанні класичної стрілки потрібно обов'язково фарбувати міжвіковий простір. Внутрішній куточок ока рекомендується опрацьовувати одноканальною голкою, кут ручки – приблизно 60°. При фарбуванні області внутрішнього куточка ока руху повинні бути лише в одному напрямку.

Завершення процедури

Якщо є необхідність надання чіткості, можливий варіант фарбування контуру малюнка за допомогою одноканальної голки.

Читайте також