Форма очей та варіанти перманентного макіяжу

Підходити до процедури перманентного макіяжу потрібно свідомо!

Logo

Головне завдання при створенні перманентного макіяжу очей – обов'язково скоригувати форму очей, зробити її за необхідності більш гармонійною. Підбирати варіант ПМ очей для клієнта потрібно, враховуючи пропорції, тип зовнішності та стиль. Як це правильно зробити?

Поговоривши в одній із попередніх статей про різноманітність осіб та про способи підбору форми брів до кожного з них, сьогодні торкнемося питання кореляції форми очей та видів ПМ брів і повік.

Клієнти приходять до майстра перманентного макіяжу за кількома варіантами перманентного макіяжу очей:

Майстер ПМ під час створення татуажу очей обов'язково має враховувати форми очей клієнта. Розберемо кілька варіантів.

Як форма очей клієнта впливає роботу майстра ПМ

Ідеальним параметром вважається проміжок між очима, що дорівнює ширині самого ока. При близькому розташуванні ця відстань, відповідно, менша.

Щоб визначити тип очей, встаньте перед дзеркалом і подумки постарайтеся провести дві вертикальні лінії від куточків очей. Це буде ширина. Розмір перенісся визначається шляхом вимірювання відстані від внутрішніх куточків очних западин. Зорово порівняйте ці показники. Якщо ширина перенісся відрізняється від параметрів очних контурів у менший бік, це явна ознака близькорозташованих очей.

У разі близько посаджених очей рекомендується наголошувати на зовнішніх куточках очей - це допоможе оптично розсунути простір між очима, зробити їх більш виразними. Верхня та нижня підводка повинні бути проведені вздовж усього століття, починаючи з тонкої та акуратної стартової точки, поступово розширюючи у бік зовнішнього кордону.

Щоб підкреслити форму мигдалеподібної, використовуйте підводку тільки на верхньому столітті. Для надання мигдалеподібної форми більш округлого вигляду, краще зупинити лінію підведення до досягнення зовнішнього куточка ока.

Попри загальну неправильну виставу, у випадку з маленькими очима можна малювати як верхню, так і нижню підводку. Колір підводки, близький до кольору райдужної оболонки, може створити ефект, що збільшує.

Виступаючі чи просто великі очі можна візуально зробити менше, якщо провести чітку верхню лінію. Не малюйте нижню лінію.

Для глибоко посаджених очей використовуйте підводку тільки на верхні повіки, бажано застосування м'якших тонів. Глибокий чорний колір може зробити ефект зменшення або ще глибшого розташування ока.

При опущеному столітті використовуйте підводку тільки на верхньому столітті, плавно розширюючи підведення з центру ока у зовнішній бік. У бік зовнішньої межі ока ви можете рухатися, трохи відхиляючись від лінії вій, але не більше, ніж на один міліметр. Перманентний макіяж у випадку з нависаючими століттями , попри думку більшості, має позитивний ефект. Більш товсте верхнє підведення темним пігментом зробить особливо відчутний ефект збільшення очей.

Працюючи з очима східного типу , ви можете вводити пігмент як на верхньому, так і нижньому столітті. Верхнє підведення може бути досить широким, а нижнє - більш тонким.

Читайте також