Тренування для майстрів ПМ: варіюємо інтенсивність штрихування
Відточуємо технічні навички майстрів перманентного макіяжу
В одній із попередніх вправ ми вчилися розрізати штрих і робили розтушовку від темного до прозорого ефекту. У цій вправі закріпимо отримані навички
Продовжуємо відпрацьовувати штрих на папері в перманентному макіяжі і пропонуємо для тренувань вправу, в якій ви навчитеся ущільнювати штрих, домагаючись яскравих відтінків, а потім поступово знижувати інтенсивність штрихування при створенні світлих тонів.
У попередній вправі ми вчилися розрізати штрих і робили розтушовку від темного до прозорого ефекту. У цій вправі закріпимо отримані навички
Вправа 9: варіюємо інтенсивність штрихування
Завдання схоже на попереднє, але тут ми будемо вчитися переходити від темного кольору до світлого і назад.
Роботу в цій вправі також починаємо з прямого паралельного штриха довжиною 2,5-3 см, кладемо штрихи щільно. Якщо ви пройшли попереднє завдання, то виконати цю вправу не складе вам труднощів.
Проходимо блок шириною 1,5-2 см. Знову звертаємо вашу увагу, що насиченість кольору досягається не зайвим тиском на олівець, а регулюється щільністю штриха. Адже якщо на папері натиск на олівець не страшний, то тиск на шкіру призведе до непоправних наслідків – плям, заглиблення або навіть зайвої травматичності та рубців.
Як і в попередній вправі, рухаємося блоками, поступово то розріджуючи, то ущільнюючи штрихи. У цій вправі можна робити більшу контрастність між блоками. Прогалин між штрихами бути не повинно. Після світлого блоку знову ущільнюємо штрихи, надаючи насиченості кольору.
Варіанти штрихування (умовно, на 2 мм): 1 блок – 100 штрихів, 2 блок – 60 штрихів, 3 блок – 80 штрихів, 4 блок – 50 штрихів.
Важливий принцип – переходимо від темного до світлого та назад.
Необхідно виконати не менше 20 смуг, чергуючи насиченість кольору щільністю штриха. Якщо олівцем виконувати завдання легко, можна взяти ручку. Працюючи чорнилом, ви побачите свої помилки одразу. До речі, це стосується виконання будь-якої вправи.