Робота з формою: варіюємо штрихом у різних напрямках
Практичні вправи для розвитку майстра перманентного макіяжу
Нову статтю присвятимо вправі, яка допоможе майстрам перманентного макіяжу віртуозно варіювати штрихами у різних напрямках, з різною формою та довжиною
Майстри ПМ працюють із формою. Можна сказати, вони її виробляють. Будь то задумана форма брів, стрілок чи губ. При цьому вони повинні вміти перейти від тонкої частини (наприклад, від хвостика брови до широкої, основи брови) і навпаки. Тому наступну статтю присвятимо вправі, яка допоможе віртуозно варіювати штрихами у різних напрямках, з різною формою та довжиною.
Вправа 6: ромб
Одна вправа вирішує кілька завдань: допомагає контролювати довжину штриха, працювати з різними формами малюнка, розвивати окомір, додатково відпрацювати базовий прямий штрих.
Починаємо з точки, проходимо близько 2 мм і поступово збільшуємо штрихування з обох боків. Далі працюємо так само, кожні 2 мм збільшуючи висоту штриха. В результаті має вийти рівносторонній трикутник. І так малюємо до висоти штриха 2,0 – 2,5 см. Коли ми доходимо до максимального розміру штриха – починаємо поступово скорочувати штрих так само з обох боків. Ми ніби «віддзеркалюємо» трикутник. У результаті має вийти ромб, бажано – рівносторонній.
Після того, як знову дійшли до точки, знову проходьте кілька міліметрів і знову поступово збільшуєте висоту штриха. Повторюючи ромби, слідкуємо, щоб кут між ромбами (і згори, і знизу) був приблизно однаковим.
Слідкуйте, щоб олівець відривався від паперу після кожного штриху. Не робіть допоміжних ліній між ромбами. Тренуйте окомір, визначаючи висоту штриха «на око».
Намалюйте щонайменше 10 ліній з ромбами (на всю довжину листа). Ця вправа вже досить складна і, можливо, ви не одразу досягнете задовільного результату. Продовжуйте тренування доти, доки межі та внутрішній/зовнішній кути ромба не стануть приблизно однаковими.
Завдання не просте, але дуже корисне для тренувань.