Тренування для майстрів перманентного макіяжу: з'єднуємо блоки штрихів
Практичні вправи для розвитку майстра перманентного макіяжу
Пропонуємо відпрацювати важливу навичку в перманентному макіяжі, що дозволяє виконувати рівномірне забарвлення брів, губ або повік без плям. Переходимо до з'єднання блоків із штрихів без видимих «стиків» між ними
Поєднання штрихів без стику, тобто. без чіткого «шва» між ними – дуже важлива навичка у перманентному макіяжі. Майстри ПМ зафарбовують брови, губи чи повіки за допомогою накладання штрихів одна на одну. І для того, щоб на шкірі не було видно чіткого «шва», який у загоєному варіанті дасть пляму, необхідно знати і розуміти принципи правильного накладання штриха і тренувати цю навичку.
Пропонуємо майстрам попрактикуватися на наступній вправі, що дозволяє тренувати штрихи на папері. У цій вправі будемо вчитися накладати блоки зі штрихів один на одного без утворення стику.
Вправа 7: з'єднуємо блоки штрихів
Починаємо із середини листа, щоб була можливість продовжити стовпець вгору і вниз. Працюємо спочатку прямим паралельним штрихом. У процесі тренування важливо не забувати, що початок і закінчення штриха обов'язково мають бути світлішими і тоншими, ніж його середина, для того, щоб у вас була можливість «накласти» наступний блок без утворення шва. Ширину блоку можете вибирати на свій розсуд - від 2 до 2,5 см.
У цій вправі можна робити рваний кінець (тобто малювати штрихи різного розміру), але це теж не важливо. По завершенню одного блоку накладаємо на нього наступний – зверху чи знизу, як вам зручно. Штрихи потрібно укладати на себе, обов'язково відриваючи олівець від паперу. Новий блок має заходити на попередній приблизно на 30%. Також продовжуємо вкладати третій блок штриха, наступні блоки можна промальовувати вниз від першого.
Для чого важливо витримувати правило, щоб початок і закінчення штриха були світлішими за середину? Коли вкладаємо новий блок на вже намальований, ми захоплюємо приблизно 30% промальованого простору. В цьому випадку світлий початок другого блоку лягає на світле закінчення попереднього. І в такий спосіб ми приблизно вирівнюємо тон штриха. Якщо з однаковою силою промальовувати весь штрих - буде грубий початок, чіткі точки і коми, про які ми говорили в упр. 1 і при накладенні наступного блоку у вас з'явиться той самий стик, якого потрібно уникнути. Адже ці стики на шкірі призведуть до появи плям та заглиблень.
Чому важливо відривати олівець від паперу? В іншому випадку ми отримаємо зигзаг на краях шва, і при накладенні блоків один на одного це знову призведе до появи стиків. Щоб проконтролювати, що ви точно відриваєте олівець від паперу, можна промалювати розріджений блок штрихів, а наступний блок укладати між штрихами першого.
У цій вправі ваше завдання - виконати штрихування мінімум на 7 стовпцях, починаючи з середини листа і продовживши стовпець вгору і вниз.
Якщо ви бачите чітку межу між блоками, то поверніться до першої статті цього циклу і перевірте, що ви могли пропустити при пропрацюванні паралельного штриха. Потім знову переходьте до опрацювання з'єднання блоків.