Відточуємо навички штрихування в ПМ: штрих «хвиля»

Практичні вправи для розвитку майстра перманентного макіяжу

Logo

Продовжуємо відточувати техніку перманентного макіяжу та сьогодні розвиваємо окомір. Пропонуємо вам підготовчу вправу, спрямовану на розвиток навичок контролю довжини штриха, безперервно змінюючи форму лінії, що зафарбовується.

Вправа 6: штрих "хвиля"

Цей урок, як іпопередній , спрямований на розвиток навичок роботи із вигинами губ, брів або стрілками. При цьому дотримуючись плавності ліній із збереженням меж задуманої форми татуажу. Але з деяким ускладненням практичного завдання.

Спочатку малюємо хвилясту лінію. Хвиля має вийти плавною, тому глибокий вигин робити не потрібно (рис. 1).

Мал. 1

Наше завдання – повторити вигин хвилі штрихуванням розміром 1,5 – 2 см. При цьому має залишитися незафарбована область висотою 5 – 6 мм між закінченням штриха та лінією (рис. 2).

Мал. 2

Працюємо звичайним прямим паралельним штрихом, який ми навчилися робити в упр. 1 . Слідкуйте за тим, щоб довжина штриха залишалася протягом усієї хвилі однаковою. Штрих та незафарбована область повинні повторювати вигин «хвилі». Як майстру ПМ перевірити, чи правильно виконується завдання цієї вправи? Можна провести «перевірочну» хвилясту лінію на початку штриху та після його закінчення. Якщо ці лінії повторюють вигин "хвилі", то ви робите все правильно (рис. 3).

Мал. 3

Як робити неправильно? Коли ви контролюєте, де закінчується штрих, але при цьому не контролюєте вигин (тобто просто штрихуєте прямим паралельним штрихом). У цьому випадку при проведенні перевірочної лінії буде видно, що хоча до кордону з хвилею ви і не доходите, але вигин у вас не повторюється.

Після того, як повністю заштрихована область над «хвильою», ми опускаємося під лінію і робимо все те саме, тільки тепер контролюємо початок штрихування. Також має залишитися незафарбована область до хвилі (приблизно 5 мм). Намагайтеся не малювати допоміжні лінії, тренуйте окомір і перевіряйте відстань «на око».

Працюючи над цією вправою, намалюйте не менше 10 хвиль, де одна хвиля – це смуга, заштрихована з двох боків, зверху та знизу. Якщо після опрацювання 10 хвиль вас не тішить, очевидно, що потрібно продовжувати тренування до отримання задовільного результату.

З кожним опрацьованим вправою ваші професійні навички будуть тільки зростати і ви обов'язково побачите це в поліпшенні якості ваших робіт.

Читайте також