Виконуємо градієнт: тренування для майстрів перманентного макіяжу

Відточуємо технічні навички майстрів перманентного макіяжу

Logo

У цій вправі ви зможете навчитися виконувати градієнт у штрихуванні, переходячи від темного до світлого тону, а також дізнаєтеся про принципи правильного виконання градієнта в перманентному макіяжі.

Чому одні роботи у татуажі виглядають дуже плоско, ніби вони намальовані на аркуші паперу, а не на об'ємному обличчі, а інші – дуже природно та об'ємно?

Спробуйте намалювати два однакових кола, але одне заштрихуйте рівним штрихом, а на другому передайте квітотінь. Початково однакові кола будуть у результаті сприйматися по-різному, а точніше – ви побачите плоске коло та об'ємну кулю. Те саме відбувається і в перманентному макіяжі. Плоськими будуть виглядати ті роботи, в яких майстер однотонно заштрихує всю поверхню, що проробляється.

Настав час відпрацювати навички передавати світло та тінь, а також робити градієнт . Якщо вам не вдається плавно перейти до початку брови або зробити легкий контур губ – ця вправа допоможе розібратися у ваших помилках і виправити їх.

Вправа 8. Виконання градієнта

Починаємо роботу над цією вправою з виконання прямої паралельної штрихування (довжина штриха - 2-2,5 см), укладаємо штрихи щільно один до одного, практично один на інший. Повинне створити відчуття, що ви стоїте на місці. Тут важливо, щоб вийшло яскраве, насичене штрихування. Поступово просуваємося вперед, обов'язково відриваючи олівець від паперу на кожному новому штриху. Насиченості добиваємося не тиском на олівець, а саме щільністю штриха.

Створивши штрихування довжиною 1,5-2 см, починаємо штрихи трохи розрізати. Умовно: якщо в першому блоці на перші 2 мм припадало 100 штрихів, то в цьому блоці на 2 мм буде припадати 80 штрихів. Пам'ятайте, що перехід між блоками має бути дуже плавним. Працюючи над блоком, можна повертатись назад або штрихувати на одному місці, або просуватися вперед. Але кожен наступний блок повинен містити меншу кількість штрихів.

Через 1,5-2 см починаємо наступний блок і, відповідно, ще розрізаємо штрих. І так далі. Штрихуємо до тих пір, поки не почнуть виходити паралельні лінії, що стоять окремо.

Намалюйте щонайменше 10 смуг, зменшуючи щільність штриха від блоку до блоку. Пам'ятаємо, що на олівець тиснути не потрібно, контролюємо лише густину штриха. Якщо після виконання 10 смуг ви бачите, що результат все ще далекий від ідеалу – продовжуємо вправлятися!

Читайте також