ПМ в техніці олівця: м'яка стрілка

Покроковий майстер-клас

Logo

Іноді витрачати час на макіяж вранці – недозволена розкіш, особливо якщо справа стосується стрілок на повіках. Пропонуємо розглянути техніку ПМ, яка створить ефект, ніби очі підведені олівцем.

Ірина Ткачук , майстер ПМ, керівник та викладач студії перманентного макіяжу TiLab, учасник конференцій з ПМ, автор власних бровних міксів MIXIT

Зараз більшість жінок занурені у справи настільки, що витрачати час на макіяж вранці – недозволена розкіш, особливо якщо справа стосується стрілок на віках. Пропонуємо розглянути техніку ПМ, яка створить ефект, ніби очі підведені олівцем.

Підібрати правильний макіяж вік – дуже важливе завдання для кожної жінки. Перманентний макіяж повік - ідеальна процедура для тих клієнток, які щодня малюють одну і ту ж стрілочку і хочуть зберегти дорогоцінний час вранці. ПМ століття допоможе візуально прибрати ефект нависаючого століття, скоригувати розріз очей, зробить погляд виразнішим. Обов'язково погодьте з клієнткою довжину, товщину та відтінок майбутньої стрілки. Різноманітність технік, що застосовуються, забезпечує індивідуальний підхід до кожного клієнта.

У цьому майстер-класі я розповім трохи про маленькі секрети, використовуючи які ви зможете отримати ідеальну стрілочку в техніці олівця. Ця техніка передбачає її більш повітряний верхній край. За рахунок нещільної лінії стрілка виглядатиме м'якше.

Фото 1-3 . Століття перед нанесенням ескізу.

Фото 4-5 . Намалювали ескіз. Для цього я використовую звичайну ручку гелю. Для того, щоб при нанесенні анестезії ми не втратили лінії, обводимо стрілочку маркером.

Фото 6-8 . Наносимо анестезію. Для цього дуже зручно використовувати шприц із обрізаною голкою. Тоді ви точно зможете підібратися до міжресничної зони і пропрацювати її, не потрапляючи в око і не перевитративши крем.

Знімаємо анестезію ватяною паличкою. Акуратно, ніби виштовхуючи крем над віями, щоб він не потрапив у вічі. Видно, що залишився слід фіолетового кольору. Тепер ми не втратимо ескізу.

Фото 9-10 . Наводимо нижню лінію. Повільно рухаючись на себе, намагаємося працювати в одній лінії. Обов'язково дотягуємо лінію до краю вій. Це дуже важливий момент. Оскільки, якщо не «прикріпити» лінію до ока, стрілка «літатиме».

Фото 11-12 . Наводимо верхню лінію стрілки. Дуже важливий момент, на який варто звернути увагу: починаємо верхню лінію трохи нижче від намальованого хвостика. Тоді лінія залишиться тонкою, хвостик йтиме у волосок і не попливе. Далі фіксуємо весь ескіз верхньої лінії.

Фото 13 . Пройшовшись по контуру стрілки, ми чітко бачимо форму та товщину.

Знімаємо залишки фарби за допомогою ватного диска.

Фото 14-16 . Заповнюємо міжресничний простір. Важливо робити це повільно, короткими штрихами, так як шкіра в міжресній зоні щільніша, ніж на столітті, і апарату потрібен час для проколу та внесення пігменту. Якщо занадто швидко рухати рукою, то голка не встигне зробити прокол! Відповідно травма є – пігменту немає. У результаті загоєнні міжресничний простір залишиться незаповненим.

При заповненні зони внутрішнього куточка я раджу не робити чітку контурну лінію. Набагато красивіше і ніжніше виглядатиме розтушовка. Тоді буде ефект затемнення в зоні вій, але без чіткої лінії відповідно не буде тяжкості погляду.

Заповнюємо міжрічну зону і трохи піднімаємося над віями – до зовнішнього куточка ока.

Фото 17-19 . Заповнюємо стрілку по всій товщині. Рухи - на себе, короткими штрихами, як напилюючи колір.

Фото 20 . Повторюємо такий самий прохід вдруге. На фото – два проходи напилення кольору. Коли працюєте в цій техніці, дуже важливо не наносити чіткого контуру по верхній лінії. По контуру (лінійно) ми проходимо один раз при фіксації ескізу, решту всіх проходів розтушовуємо, як олівцем на папері.

Робимо третій завершальний прохід. Наповнюємо кольором та створюємо оксамитовість. Відразу після процедури є невеликий набряк. Він може протриматися кілька годин, а може – і день. Все залежить від індивідуальних особливостей клієнта.

Фото 21-23 . Кінцевий результат – максимально природний та натуральний. Заповнення межресничной зони створило ефект густих вій, а стрілочка надала м'якості погляду.

Навіть шанувальниці натурального образу погодяться з тим, що провести тонкі симетричні стрілочки досить складно. ПМ століття створить постійний контур, тим самим дасть вашим очам відпочити від щоденного використання декоративної косметики.

Матеріал вперше був опублікований у журналі Permanent №3(11)/2018

Читайте також