Перманентний камуфляж: основні етапи процедури

На замітку майстрам перманентного макіяжу

Logo

Медична дермопігментація – це єдиний спосіб на сьогоднішній момент зробити шкірні дефекти максимально невидимими. Поговоримо про основні етапи процедури

В одній із статей «Абетки майстра ПМ-початківця» ми торкалися теми рубців і камуфляжу цього дефекту шкіри.

Нагадаємо, що процедура камуфляжу - вид медичної дермопігментації, що дозволяє приховати колірні дефекти шкіри, спричинені порушенням пігментації, хірургічним втручанням чи травмами. Медична дермопігментація – це єдиний спосіб на сьогоднішній момент зробити шкірні дефекти максимально невидимими.

Протягом теми пропонуємо обговорити основні етапи та переваги камуфлювання естетичних дефектів.

Е – етапи камуфлювання

Основні етапи камуфлювання естетичних дефектів за допомогою перманентного макіяжу:

  1. Очищення шкіри, обробка дезінфікуючим розчином.
  2. Підбір та узгодження пігменту.
  3. Нанесення місцевої або, за потреби, провідникової анестезії.
  4. Виконання татуажу.
  5. Обробка шкіри антисептиком, нанесення крему, що дозволяє зняти подразнення.

На тривалість процедури впливає складність та обсяг роботи – вона може тривати від 1,5 до 3 годин. На місці татуажу протягом 3-10 днів утворюється скоринка, яка згодом самостійно відходить. У цей період слід утриматися від відвідування солярію, сауни та басейну. Вартість камуфлювання рубців, шрамів та розтяжок залежить від їх розміру.

Камуфляж – це трудомісткий процес, а не одноразова процедура. Оскільки під час естетичного татуажу пігмент вводиться на невелику глибину, він має особливість з часом "видавлюватися" організмом, тому процедуру слід повторювати приблизно раз на рік. Кількість процедур визначається індивідуально, залежно від особливостей організму та тканин.

Камуфляж – найнетравматичніший спосіб згладжування виражених дефектів шкіри. Однак є обмеження щодо його застосування – вони стосуються занадто темних шрамів та келоїдних рубців. Щодо світлих процедура проводиться не раніше ніж через півроку після їх утворення.

Для досягнення максимального результату робоча поверхня (шрам, рубець тощо) має бути нормотрофічною (гладкою та відносно плоскою).

Переваги процедури

  • пігменти не містять небезпечних елементів та сполук, пройшли дерматологічні випробування, не токсичні та не викликають алергічних реакцій;
  • щільність укладання пігменту настільки висока і однорідна, що можна порівняти лише з однорідністю і рівномірністю природних фарб шкіри;
  • пігменти закладаються до шару меланіну, що забезпечує постійність кольору;
  • процедура проводиться під місцевою анестезією та є абсолютно безболісною;
  • відсутність реабілітаційного періоду

Читайте також