Анти-ейдж татуаж: особливості роботи на різних зонах

Нюанси вікового перманентного макіяжу

Logo

Сьогодні татуаж для представниць старшого покоління – не просто засіб прикраси, а справжня корекція недоліків, спричинених природними процесами старіння.

Прагнення жінки виглядати чудово постійно протягом усього життя, проте, з настанням елегантного віку, підтримувати бажану красу стає трохи складніше. Біологічні зміни в організмі неминуче позначаються на зовнішності: шкіра стає тоншою і втрачає еластичність, починає зникати природний пігмент губ, верхня повіка опускається на лінію війного зростання.
Звичайно, татуаж не здатний повністю замінити використання антиейдж-кремів та косметологічних процедур, спрямованих на підтримку тонусу шкіри, проте він може дійсно якісно продовжити вигляд молодості на обличчі клієнта.

Найчастіше до майстрів перманентного макіяжу звертаються клієнтки елегантного віку саме з цими проблемами – зникнення контуру губ, зміна форми брів та опущення верхньої повіки. На щастя, все це можна нівелювати за допомогою корекції перманентним макіяжем, адже з його допомогою можна досягти навіть ефекту ліфтингу.

Як ми вже писали в одній із статей, віковий перманентний макіяж має свої особливості та нюанси:

  • з віком шкіра стоншується, через що введений пігмент виглядає яскравіше, ніж та ж кількість, застосована на молодій шкірі - враховуйте це при роботі з віковими клієнтами;
  • не використовуйте в роботі з клієнтами елегантного віку чіткі та яскраві лінії – цей прийом лише підкреслить асиметрію обличчя, що виявляється у процесі старіння.
  • віддавайте перевагу плавним переходам та природним відтінкам.

Особливості вікового татуажу губ

Татуаж губ - популярна і популярна процедура, у тому числі і у жінок елегантного віку. І це не дивно - до п'ятдесяти років все яскравіше виявляються вікові зміни, що зачіпають шкіру обличчя: блисне колір губ (колишня свіжість і яскравість фарб змінюються холодним синюватим відтінком), розмивається контур і опускаються куточки, з'являється асиметрія та зморшки.

Губи – це своєрідний показник молодості та здоров'я. Повертаючи усмішці свіжість і красу, мікропігментація візуально освіжає, тим самим омолоджуючий ефект.

Перманент губ у зрілому віці має свої нюанси і потребує особливої акуратності та професіоналізму майстра. Насамперед специфічні терміни відновлення та реакція організму на татуаж. Втрата еластичності шкіри, сухість та витонченість обумовлюють досить сильну набряклість після процедури (набряк повністю сходить протягом 2-3 днів і не повинен турбувати клієнтку). Повна реабілітація триває місяць. Процедуру корекції за необхідності проводять не раніше, ніж за місяць-півтора.

Не слід забувати і про те, що з віком змінюється колір губ, вони стають менш яскравими. Здійснюючи процедуру мікропігментування губ, необхідно уникати холодних тонів, здатних підкреслити вікову синяву, перевага віддається теплій гамі відтінку і кольорам, близьким до натуральних. Це допоможе прибрати природний синюватий губний відтінок, що виникає через близьке розташування судин до поверхні, що з'являється на увазі стоншення шкіри на губах.

Тонка шкіра губ дає більш яскраве і насичене укладання пігменту, тому майстер повинен з особливою увагою контролювати інтенсивність відтінку.

Перманентний макіяж губ краще робити в техніці м'якої розтушовки.

Уникайте створення неприродності, тому що на вікових моделях вона виглядає комічно. Для губ бажано створити невеликий об'єм.

Татуаж повік

Розглянемо процедуру татуажу повік. Міжресничний край дуже вузький, але фахівця в області перманентного макіяжу надається чудова можливість в межах всього 1,5 - 2,5 міліметрів максимально природно, красиво і непомітно змінити форму очей, зробити більш виразним погляд.

Через втрату еластичності та тургору, верхня повіка нерідко опускається на лінію зростання вій. У разі безглуздо робити клієнту точну лінію підводки. Віддайте перевагу підводці з ефектом розтушування. Цей прийом візуально зробить погляд більш розкритим.

Зазвичай підводка між вій виконується сірим або чорно-коричневим кольором. Також можна зробити ефект розтушовки (ефект тіней). Розтушовка виглядає дуже ніжно, натурально і до жінки у віці, яка зробила такий перманентний макіяж, не виникне зайвих питань щодо чітких ліній та яскравого макіяжу. Також фахівець може провести висвітлення деяких ділянок століття. І в такий спосіб можна досягти ефекту ліфтингу.

Татуаж брів

Часто на тлі гормональних змін волоски на бровах перестають рости або ростуть дуже погано. Основне завдання майстра повернути брови! Татуаж брів для вікових жінок має бути дуже делікатний та максимально природний!

З погляду візажиста, брови у жінок елегантного віку повинні бути дуже легкі і природні - ніяких щільних розтушовок. Краще використовувати легку тінь, в ідеалі – волоски. Форма брів має бути плавна, без кутів, не широка, часто більш пряма, ніж для молодих клієнтів, тому що лобові м'язи тягнуть брови високо вгору та міміка створить необхідний вигин. Важливо після відтворення ескізу перевірити, як виглядають брови при активній міміці – поспілкуйтеся з клієнткою та поспостерігайте, як виглядають брови під час розмови. Жінкам зрілого віку не потрібен акцент на бровах, їм просто потрібні брови, якими вони були раніше.

При виборі кольору пам'ятайте, що вікова шкіра холодніша. Підбираючи колір пігменту, вибирайте на 1-2 тони світліше, ніж візуально хотілося б. За рахунок більшого вироблення меланіну в зрілому віці колір буде холоднішим і темнішим за обраний спочатку. Для перманентного макіяжу брів використовуйте максимально натуральні кольори.

Якщо клієнт фарбує волосся у природний колір, тон для брів підбирається максимально схожий. У випадку, якщо клієнт забарвлює волосся дуже яскравими кольорами (вогненно-рудий, синювато-чорний), для брів слід використовувати темно-русявий або коричневий відтінок, що поєднується в першу чергу з тоном шкіри та кольором очей.

Догляд за зрілою шкірою після ПМ

Після проведення процедури перманентного макіяжу зріла шкіра потребує особливої уваги. Через зниження природної здатності до регенерації, догляд за шкірними поверхнями, що зазнали ПМ, проводиться аж до загоєння. Сухість та лущення у клієнтів елегантного віку можуть триматися 1,5 – 2 місяці. Протягом цього часу слід наносити на шкіру пом'якшувальні засоби. Проводити корекцію макіяжу можна лише після повного загоєння.

Жінка після 50 років не повинна втрачати своєї яскравості, як це заведено вважати. Жінка в цьому віці повинна ставитись до себе ще більш уважно та більше приділяти часу своїй зовнішності. Адже хочеться завжди залишатися красивою та коханою. І нехай татуаж буде одним із способів залишатися гарною жінкою у будь-якому віці!

Читайте також