Віковий татуаж губ: особливості процедури

Переваги вікового перманентного макіяжу

2020-12-08
Logo

Найчастіше жінки елегантного віку приходять до кабінету перманентного макіяжу з одним єдиним питанням: чи можлива процедура перманентного макіяжу губ у моєму віці?

У сучасних жінок з'явилася чудова можливість виглядати стильно, молодо та привабливо у будь-якому віці. Звичайно ж, щоб завжди виглядати молодо, необхідно ходити до спортзалів, правильно харчуватися і вести здоровий спосіб життя. А ось за допомогою сучасних технологій можна зробити перманентний макіяж і тим самим стати ще привабливішим.

Найчастіше жінки елегантного віку приходять до кабінету перманентного макіяжу з одним єдиним питанням: чи можлива процедура перманентного макіяжу губ у моєму віці?

Віковий татуаж губ: повертаємо молодість

Жінкам, вік яких перейшов планку 45-50 років, особливо рекомендується процедура перманентного макіяжу губ. Важко зустріти представницю прекрасної статі за 50 років, якій вдалося зберегти ідеальний яскравий колір губ, чіткі рівномірні контури та не опущені куточки. На жаль, з часом вік зменшується, з'являються зморшки і асиметрія, опускаються куточки губ. Зрозуміло прагнення жінки максимально зберегти молодість і красу обличчя, тому не дивно, що спочатку вони звертаються до салонних процедур, що омолоджують. Не всі надалі готові вдатися до корекції губ за допомогою ін'єкційних методик. Саме такі клієнтки приходять за віковим татуажем губ, який здатний не просто повернути колишню привабливість особі, а й візуально підтягнути шкіру, тим самим омолоджуючий ефект.

Переваги вікового перманентного макіяжу

У зрілому віці багато хто стикається з такими проблемами, як опускання куточків губ, очей, втрата натурального кольору губ та багато іншого.

До переваг вікового татуажу варто віднести те, що:

  • на віковій шкірі пігмент утримується набагато довше;
  • перманентний макіяж лягає легко та без проблем;
  • зріла шкіра менш чутлива до процедури нанесення татуажу.

Особливості роботи з віковою клієнткою

Татуаж губ є найпоширенішим серед жінок вікової категорії 50+. Адже з його допомогою можна виправити форму губ, зробити насиченішим колір, підняти куточки та багато іншого.

При проведенні процедури вікового татуажу майстру слід врахувати деякі особливості роботи на шкірі такого типу:

  1. Для татуажу губ не рекомендується вибирати пігменти, що фарбують, близькі до темних відтінків помади (вишневий, коричневий, фіолетовий і т.д.).
  2. Для татуажу брів рекомендується брати пігмент на світліший тон. Майстри з досвідом радять брати фарбу на жовтій основі. Ще один лайвхак: для смаглявих клієнток додавати в основний колір краплю помаранчевого, для світлошкірих – краплю жовтого.
  3. Чи не тиснути на шкіру. Після першого проходу перевіряти, як лягає пігмент. При татуажі брів на апексах та хвостах працювати вкрай повітряно.
  4. Вибирати та пропонувати середню ширину брови.
  5. Уважно вивчити шкіру, помацати, визначити, наскільки вона еластична та щільна.
  6. Краще не доробити, аніж переробити! Поясніть це клієнту та запросіть на повторну процедуру обов'язково.
  7. Нагадайте клієнтці, що не можна ігнорувати поради фахівців з мікропігменттації щодо подальшого догляду за татуажем.

Тільки при правильному підході майстра та клієнта віковий перманентний макіяж прикрасить будь-яке жіноче обличчя і зробить його молодшим, свіжішим та привабливішим.

Читайте також