Корекція форми губ за допомогою перманентного макіяжу
Перманентний макіяж та методи естетичної корекції губ
Методи естетичної корекції губ, які використовують у своїй практиці лікарі-косметологи та майстри перманенту, відрізняються один від одного і мають як свої плюси, так і мінуси.
Методи естетичної корекції губ, які використовують у своїй практиці
лікарі-косметологи та майстри перманенту, відрізняються один від одного. Важливо пам'ятати, що й ті, й інші мають свої плюси, і мінуси.
Якщо філери (гелеподібні препарати, як правило, на основі гіалуронової кислоти) дозволяють працювати тільки з об'ємом, моделюючи та вирівнюючи його, то перманентний макіяж дають можливість коригувати форму та колір у площині. Поєднуючи ці дві методики, справжній професіонал може досягти унікальних результатів. Головне – дотримуватись міри, і це стосується як сфери мікропігментації, так і галузі естетичної медицини.
Корекція форми губ за допомогою перманентного макіяжу призводить до відмінних видимих результатів тільки в тому випадку, якщо жінка від природи має пухкі виразні губи. У будь-яких інших випадках для досягнення ефекту рекомендується використовувати тимчасові філери. Поєднання цих препаратів із перманентним макіяжем дозволяє кардинально змінити форму губ, повністю перетворивши обличчя.
Фахівці з мікропігментації, які мають «в активі» ще й медичну освіту, можуть у своїй практиці поєднати ці два методи. Але часто виникає питання, що зробити спочатку: контурну пластику за допомогою філерів або перманентний макіяж? З технічної погляду черговість цих процедур ролі не грає, їх можна виконувати у будь-якій послідовності. А ось для отримання естетичного ефекту спочатку краще відкоригувати форму губ за допомогою татуажу, а потім приступати до моделювання їхнього обсягу філерами.
Ефект тимчасових філерів – від кількох місяців до року, залежно від в'язкості препарату та глибини його введення. Потім філери розсмоктуються. Перманентний макіяж робиться більш тривалий термін. Якщо коригувати форму губ за вже введеним філером, через півроку результат може виявитися плачевним. Об'єм, створений філлером, піде, відповідно, повернеться первісна форма губ. І тоді майстер, можливо, може виявити, що вона має деяку асиметрію. Як підсумок – знову доведеться робити корекцію. Виходячи з вищесказаного, рекомендуйте пацієнту, який не зробив ще жодної з цих процедур, все ж таки почати з перманентного макіяжу.
Буває так, що для отримання бажаного результату тату-макіяжу цілком достатньо. Відразу після цієї процедури губи виглядають припухлими, і жінка, подивившись у дзеркало, може уявити, як її губи виглядатимуть з «гелем», і зрозуміти, чи їй це потрібно. Але є категорія жінок, яким просто показано корекцію губ за допомогою філерів. Взяти хоча б таку косметичну ваду, як надто тонкі губи.
Робота з формою та кольором
За допомогою перманентного макіяжу окреслюється красивий контур губ, чіткий та симетричний. У деяких випадках він може виходити за природний контур червоної облямівки, збільшуючи обсяг губ, але не більше ніж на 2 мм, щоб уникнути враження неприродності. Якщо далі має бути корекція губ за допомогою введення тимчасових філерів, то контур можна збільшити трохи більше.
Наступний етап – розтушовування. Майстер за допомогою цього прийому досягає рівного кольору губ, темнішим кольором відтіняючи краї. Таким чином, обсяг збільшується візуально ще більше. Щоб збільшені губи за допомогою філерів, не привертали до себе надмірної уваги, не потрібно вибирати дуже яскравий пігмент.
Отже, за допомогою перманентного макіяжу ми досягли гарної форми губ, надали їм більш насиченого кольору, відновили симетрію. Однак відразу приступати до наступного етапу – моделювання обсягу не варто. Після татуажу шкіра має повністю відновитись, на це піде близько місяця. Тільки тоді можна вводити філери.
Робота з обсягом
За допомогою філерів можна домогтися різних ефектів: створити апетитну припухлість, збільшити внутрішню частину губ, заповнити «провали» в кутах, зробивши вираз обличчя більш м'яким. Застосування філерів буває особливо вдалим, коли одна губа западає всередину. Також вони дозволяють підняти опущені куточки рота. Заповнення цими засобами носогубних складок змінює форму рота: його зовнішні краї трохи піднімаються, губи трохи розтягуються, змінюється вираз обличчя. Введення філерів у верхню губу дозволяє згладити і вертикальні зморшки, які часто групуються в цій галузі у жінок у зрілому віці.
Використовуючи цю методику, досвідчені майстри можуть навіть сформувати новий акуратний валик вздовж червоної облямівки по краю верхньої губи, який виглядатиме природно.
Введення тимчасових філерів дає дивовижні результати. Однак дуже важливо не захопитися і вчасно зупинитися, щоб не спровокувати гіперкорекцію, коли губи мало не вивертаються назовні.
Як правило, після застосування філерів пігмент на губах стає трохи світлішим і виглядає вже не таким щільним. Це цілком природно, адже збільшуючи обсяг губ, ми трохи розтягуємо шкіру. Якщо це бентежить клієнтку, то після введення гелю можна знову вдатися до допомоги перманентного макіяжу, зробивши повторне розтушування.
Читайте також
- Робота з чоловічим обличчям або Навіщо йому перманентний макіяж?
- Перманентний макіяж губ: ТОП-5 запитів клієнтів
- Пігменти для губ: що вибирають професіонали ПМ?
- Перманентний макіяж та процеси старіння шкіри: особливості вікового татуажу
- «Підводні камені» ПМ і як їх уникнути майстру-початківцю
- Вартість послуги, або Як сформувати ціну перманентного макіяжу
- Контурна пластика губ і татуаж: правильно поєднуємо
- Омбре, техніка татуажу
- Перманентний макіяж