Гліб Атаманенко про участь у конкурсах та роботу зі своїми страхами
Потік мотивації
На власному прикладі Гліб Атаманенко розповідає, навіщо візажистам боротися за перемогу у конкурсах і чому не варто здаватись навіть після кількох спроб.
Вчора пройшов прямий ефір у Instagram-профілі нашого ресурсу Pro Hair&Makeup, під час якого ми поспілкувалися з Глібом Атаманенком – художником-візажистом GA, автором напряму Comics Makeup, гримером We Did It Production, LimeLite Production та членом журі Pro Beauty Battle Makeup Розмова вийшла неймовірно надихаючою та заряджає на активні дії, тому ділимося з вами найцікавішими моментами!
Про формулу успіху
До креативу я прийшов завдяки своїй дитячій мрії. Якщо наполегливо намагатися і керуватися правилом «20% таланту, 80% роботи» – то все вийде! Важливо багато працювати, практикуватися та не здаватися. У своїй кар'єрі я надихаюсь не художниками, а спортсменами. Я сам займався різними видами спорту та брав участь у різних змаганнях, тому дух суперництва у мене розвинений з дитинства.
Про те, як іти до перемоги
Я завжди налаштований на перемогу у конкурсах. Друге та третє місця мене не цікавлять – я можу перегоріти. Але потім минає час, заспокоююсь і знову беруся до роботи. Я можу програти бій, але після цього виграти війну.
Головне – робити грамотний аналіз, у чому ви просідаєте та у чому сильні, щоб збалансувати ці якості у своїй роботі. Важливо не наголошувати на щось одне – тоді ви не зможете пройти далі. Потрібно бути гнучким, універсалом.
Про підтримку та мотивацію
Найголовніший конкурс у моїй makeup-кар'єрі – це NYX Face Awards, який і навчив мене працювати зі своїми страхами, затискачами та невпевненістю. Завдяки цьому конкурсу я набув неймовірної підтримки своїх близьких та друзів, а також познайомився з багатьма іншими учасниками за кордоном, які теж мене дуже надихали, мотивували та підтримували.
Про страхи в голові та як з ними боротися
Всі наші страхи та комплекси в нашій голові. Ми самі їх програмуємо, відкладаємо у свідомості та не дозволяємо собі щось. Я з 18 років вивчаю психологію, займаюся особистісним зростанням, розкриттям потенціалу та своїх прихованих талантів. Я читаю багато книг у цьому напрямі, дивлюся відео на YouTube і таким чином формую свій характер, особистість та свій стрижень.
Є дуже багато аспектів, які важливо опрацьовувати кожному мейкаперу, чи то хлопець, чи дівчина. Головне – зрозуміти, чого ви насправді хочете, і що вам потрібно для того, щоб це реалізувати. Додаткова інформація з галузі психології допомагає зрозуміти, як у собі активувати амбіції та бажання, як почати працювати над своїми цілями та втілювати мрії у життя.
Про перші спроби перемогти у NYX Face Awards
У цьому конкурсі я почав брати участь у 2017 році. Я потрапив на нього цілком випадково. Маша, яка мені допомагала з монтажем моїх роликів на YouTube, запропонувала взяти участь у NYX Face Awards, про яку я взагалі нічого не знав. Ми скинули наше відео та несподівано пройшли до топ-15 України.
Для наступного етапу ми почали готувати відео і вирішили його зробити коротшим, емоційнішим і з цікавим сюжетом. Робота вийшла реально класною, але уважно прочитати правила ми не додумалися. За регламентом відео має тривати щонайменше п'ять хвилин, а в нас було 4 хвилини 43 секунди. Через 17 секунд не пройшов далі.
Я пролетів і вирішив, що наступного року у мене все вийде. І весь цей рік я витратив на те, щоби опрацювати свої страхи. Потім була друга спроба.
Продовження історії ви можете послухати в нашому Instagram-акаунті і дізнатися, як Глібу все ж таки вдалося перемогти в NYX Face Awards!
Читайте також
- Інтерв'ю з Данессою Майрікс: як «випадково» стати візажистом та засновником бренду
- Від ідеї до здійснення: як почати викладати?
- Ziortza Zarauza: про навчання, плани та жінок у перукарському мистецтві
- Сергій Нікітін: «Потрібно постійно вчитися та вдосконалюватись»
- Джулія Мельник про перемогу в конкурсі від голлівудської школи гриму, образ Чужого та нові цілі
- Пет Макграт про юнацтва, чорні пов'язки для волосся та улюблені серіали
- Ганна Кравченко та Олена Курчина про Ukraine Beauty Show 2021 та чемпіонат.
- Руслан Захарченко: «Працюйте без рамок у своїй творчості»
- Cтаття What are ZeBrush 2020 speakers doing during quarantine? доступна англійською мовою, Что делают спикеры ZeBrush 2020 во время карантина? доступна російською мовою,