Вторинний анестетик: застосування у перманентному макіяжі.

Медичний аспект у перманентному макіяжі

Logo

Вторинна анестезія потрібна для застосування під час процедури та наносяться вже на пошкоджену шкіру. Анестетики для вторинного знеболювання звужують судини і скорочують кількість лімфи, що виділяється, що сприяє рівномірному розподілу пігменту.

Вторинна анестезія потрібна для застосування під час процедури та наносяться вже на пошкоджену шкіру. Анестетики для вторинного знеболювання звужують судини і скорочують кількість лімфи, що виділяється, що сприяє рівномірному розподілу пігменту.

Не секрет, що багато фахівців намагаються працювати максимально нетравматично і з деяких причин відмовляються від первинної анестезії. Майстру видніше, в якій ситуації та коли застосовувати додаткові засоби.

І водночас, робота з людьми потребує гнучкості. Не кожен клієнт має достатній больовий поріг, щоб перенести процедуру до кінця і стійко прийти на корекцію. А якщо взяти до уваги не лише брови, а й такі чутливі зони, як губи чи ареоли, то без знеболювання під час процедури не обійтись.

На сьогоднішній день майстри перманентного макіяжу можуть вибрати з маси варіантів анестезію з різними складами, і використання препаратів значно полегшить їхнє життя та життя їхніх клієнтів.

Вторинна анестезія для перманентного макіяжу спрямована на скорочення виділення лімфи, оскільки препарати містять у своєму складі судинозвужувальні речовини. Такий ефект підвищує покриваність барвника пігменту.

Препарати випускаються в рідкому або гелеподібному вигляді, наносяться на подряпану поверхню шкіри і дають швидкий знеболюючий ефект. Вони знижують припухлість та швидко прибирають дискомфорт.

ТОП найкращих засобів для анестезії

На сьогоднішній день фахівці вже сформували ТОП найкращих засобів для анестезії. Популярністю у професіоналів користуються препарати для вторинної анестезії:

  • гель анестетик PMU та Ice Biue (країна виробник США), що містять у своєму складі лідокаїн -4%, тетракаїн – 2%, епінефрін – 0,02%;
  • Sustaine blue gel - анестетик у вигляді гелю, у складі: лідокаїн 4%, тетракаїн 2%, епінефрін (адреналін) 0,02%;
  • ТКТХ 40% - анестетик у вигляді гелю, що містить у складі лідокаїн 6%, тетракаїн 3%, епінефрін 0,2%;
  • Goochie – рідкий анестетик із бензокаїном 18%, тетракаїном 10%, гідрохлоридом 2%;
  • Google – рідкий анестетик, у складі – бензокаїн 8%, тетракаїну гідрохлорид 2%;
  • Nano Meter 1 minutes – рідкий анестетик із лідокаїном 4%, епінефрином 2%.

Наявність двох діючих речовин у препараті збільшує шанс, що анестетик спрацює в будь-якому випадку. Навіть коли одна з речовин «не спрацьовує» в якомусь індивідуальному випадку (таке іноді буває), друга діюча речовина зніме болючі відчуття.

Форма анестетика впливає зони його дії. Наприклад, з рідкими засобами слід утриматися від застосування на століттях, оскільки він розтікається і може бути наслідки. Гелевий анестетик більше тримає форму.

Також як вторинне знеболювання можна використовувати новокаїн, прилокаїн, бензокаїн, тетракаїн, епінефрін. Пропорції суміші розраховує майстер індивідуально у кожному конкретному випадку.

Але перед тим, як застосувати будь-який анестетик потрібно зробити пробне нанесення на шкіру клієнту. Це дозволить перевірити, чи є реакція організму продукт. Анестезія для татуажу не повинна викликати печіння та свербіж.

Ринок медикаментозних засобів багатий якісними анестетиками, які мають швидку дію і допомагають знизити неприємні відчуття від процедури. Низька ціна на кошти не говорить про їхню погану якість. Важливо вивчати склад кожного препарату, зважаючи на відсоток лідокаїну. Придбати первинне та вторинне засіб для анестезії варто тільки в перевірених магазинах або аптеках. Не варто ризикувати здоров'ям клієнтів!

Читайте також