Приховуємо естетичні дефекти шкіри: особливості пігментів для камуфляжу

Можливості перманентного макіяжу

Logo

Камуфляж естетичних дефектів за допомогою мікропігментування – ювелірна копітка робота. І кожен випадок тут – унікальний, а для досягнення найбільш реалістичного результату майстри обов'язково мають користуватися пігментами, спеціально призначеними для камуфлювання

У багатьох лінійках пігментів з'явилися тони, що камуфлюють — коректори, призначені для поліпшення зовнішнього вигляду проблемних ділянок шкіри. З їх допомогою можна візуально вирівняти та скоригувати нерівну поверхню шкіри або порушення пігментації. Що потрібно знати майстрам перманентного макіяжу про камуфляжні пігменти та яких особливостей у роботі з ними дотримуватися?

Властивості камуфляжних пігментів

Пігменти для камуфляжу повинні мати такі властивості:

  • бути абсолютно безпечними. Це має бути екологічно чистий продукт на основі органічних пігментів та добавок;
  • мати мінімальну втрату кольору;
  • кольори нічого не винні йти у небажані відтінки, тобто. бути стабільними – тоді майстер не зіткнеться з проблемою «синіх» брів;
  • мати гарний ефект і легкість впровадження; такі пігменти повинні характеризуватись оптимальним розміром фарбуючих частинок, що забезпечує рівномірний розподіл у шкірі;
  • відповідати кольору шкіри, навколишньому шраму або плямі, над якими працює майстер;
  • вони повинні добре поєднуватися між собою.

Підбір кольору

Найчастіше пігменти для камуфляжу не вимагають змішування, вони самі собою відмінно підходять до будь-якої шкіри. Тим не менш, існує кілька типів шкіри і для процедури камуфлювання може не вистачити тільки одного кольору. У такому разі майстри радять використовувати різні пігменти з однієї лінійки камуфляжу. Оскільки камуфлювання - це постійний підбір нюансів відтінку шкіри, експерти рекомендують мати під рукою повний набір фарб, щоб підібрати варіант індивідуально для кожного пацієнта.

Для вибору потрібного кольору можна скористатися наступним алгоритмом: нанесіть пігмент на шкіру ватною паличкою, втираючи його. Пігмент має стати повністю непомітним – злитися із натуральним кольором шкіри. Тоді камуфлювання дасть необхідний результат. Важко сказати, який із пігментів підійде для маскування тієї чи іншої нестачі шкіри. У разі камуфлювання проба є обов'язковою. Лише через тиждень можна правильно оцінити підібраний колір та закінчити процедуру.

Для досягнення якісного камуфляжу бажано використовувати пігменти м'яких кольорів та поєднувати їх із спеціальною технікою камуфлювання. Камуфляжні пігменти повинні мінімально втрачати колір - при загоєнні має залишитися до 90% кольору. Світліші недоліки шкіри маскуються значно легше, а шрами темніші за решту шкіри, схильні до гіперпігментації, часто маскуються важко. При роботі з такими дефектами експерти радять почати із зовнішніх контурів, а потім переходити в центральну область, тому що під час процедури шкіра піддається механічному впливу і стає більш рожевою, і від цього контур шраму може бути не видно. Таким чином, дотримуючись рекомендацій досвідчених фахівців, ви можете уникнути неправильного камуфлювання.

Особливу увагу варто звернути на дозування пігменту. Не варто відразу покривати всю поверхню шраму, адже шкіра під час процедури змінить свій колір, і буде складно ідеально підібрати відтінок. Існують і такі ділянки, які не потрібно камуфлювати на першій процедурі. Більш правильним буде плавне розподілення на кілька процедур.

Читайте також