Anti-age технології перманентного макіяжу: пероральна зона

Про фізіологічні ефекти після процедури перманентного макіяжу

Logo

Процедура перманентного макіяжу не лише візуально прибирає деякі естетичні недоліки, що виникають на обличчі в міру старіння, але й запускає в шкірі певні фізіологічні процеси, що призводять до покращення її якості та зовнішнього вигляду.

Тема антивікової корекції у перманентному макіяжі виникла не випадково. Справа в тому, що процедура не тільки візуально прибирає деякі естетичні недоліки, що виникають на особі в міру старіння, а й запускає в шкірі певні фізіологічні процеси, що призводять до покращення її якості та зовнішнього вигляду.

Вплив перманентного макіяжу на фізіологію

Оскільки під час нанесення перманентного макіяжу шкіра травмується, відбувається стимуляція колагеногенезу. А отриманий внаслідок цього ефект можна порівняти з пілінгами та мезотерапією. До речі, нещодавно в дермопігментації з'явився новий напрямок, суть якого полягає в тому, що під час процедури безпосередньо до пігменту додають мезококтейлі. Тобто пігмент розбавляють не міксом чи дистильованою водою, а мезопрепаратом. Цією технікою часто користуються при роботі з зморшками, домагаючись подвійного ефекту, що омолоджує. А оскільки багато процедур перманентного макіяжу вимагають від однієї до чотирьох корекцій, то клієнт отримує практично повноцінний курс мезотерапії. Варто відзначити, що вводити мезопрепарати можуть лише фахівці з медичною освітою.

Машинку для перманентного макіяжу використовують і як мезоінжектор з метою корекції глибоких зморшок в області очей або губ, що дозволяє пропрацювати саме самі зморшки, не торкаючись навколишніх тканин, і зменшити їх вираженість за кілька процедур. Крім того, у США було проведено дослідження, які довели, що омолоджувати шкіру можна і за допомогою сухої голки, запускаючи реакцію регенерації. В результаті шкіра стає набагато свіжішою. Саме після таких досліджень на ринку з'явилися мезоролери.

Не останню роль в антивіковій терапії відіграють і самі пігменти, оскільки багато з них містять інгредієнти, що мають омолоджуючу дію: алое віра, рицинова олія, гамамеліс. Виробники додають їх для покращення регенерації шкіри після процедури.

Візуальні ефекти після процедури ПМ

Не секрет, що з роками у шкірі знижується виробництво колагену, зменшується її еластичність, з'являються зморшки, шкіра втрачає тонус, її тон стає нерівним. Юнацький рожевий відтінок темніє, складається враження, що шкіра сіріє і тьмяніє. Через крихкість судин до землистого кольору обличчя приєднується синюватий відтінок губ. Завдання майстра ПМ полягає в тому, щоб повернути шкірі колишні фарби, грамотно підібравши кольори пігментів, і скоригувати форму, зважаючи на всі нюанси вікових фізіологічних процесів, що відбуваються не тільки в шкірі, але і в тканинах, що підлягають.

Зона губ – дуже делікатна зона

Підбір кольорової гами для перманентного макіяжу губ має першорядне значення. Пігмент не повинен підкреслювати землистий колір обличчя і емаль зубів, що злегка пожовкла. Слід пам'ятати, що такий ефект мають протилежні в спектральному колі кольори. Наприклад, якщо у клієнтки обличчя має жовтуватий відтінок, а майстер вибере фіолетовий або бузковий відтінок для перманентного макіяжу губ, то жовтизна шкіри та емалі зубів відразу кидатимуться в очі.

Для вікових клієнтів необхідно використовувати теплу гаму пігментів, що добре виглядають на віковому обличчі коралові та лососеві відтінки. Можна додавати у вибраний пігмент оранжевий колір, який коригує синю губи і надає їм яскравості та соковитості.

Майстру доведеться відмовитися від матових тонів, які візуально прибирають об'єм, віддавши перевагу прозорим пігментам, які отримують шляхом додавання більшої кількості органічного червоного пігменту і меншої кількості білого щільного пігменту.

З віком йде не тільки колір, але й об'єм губ , куточки опускаються, в результаті з'являється такий вираз обличчя, наче людина чимось незадоволена. Перший крок у омолодженні цієї зони полягає у піднятті куточків губ. Далі треба постаратися трохи повернути губам втрачений об'єм. Збільшувати губи віковим клієнткам можна, але з великою обережністю. Я вважаю, що одного-двох міліметрів цілком достатньо, інакше губи виглядатимуть щонайменше штучно. Якщо клієнтка наполягає на збільшенні обсягу губ, слід порадити їй комплексну корекцію нижньої третини особи, в якій візьме участь не тільки майстер ПМ, а й лікар-дерматокосметолог. Завдяки введенню філерів, зменшенню виразності носогубних складок і зморшок пероральної зони буде досягнутий очевидний ефект, що омолоджує. Нанесення перманентного макіяжу зробить образ клієнтки закінченим. До речі, після косметологічних процедур дермопігментацію шкіри виконувати значно легше.

При виборі форми необхідно звертати увагу на наявність або відсутність зубів у клієнтки. Якщо майбутньому планується протезування, то форма губ може змінитися. Таким клієнткам слід або запропонувати спочатку зайнятися зубами, або попередити, що після протезування, можливо, знадобиться корекція форми губ.

На цьому омолодження пероральної зони ще не закінчується. Візуально розгладити зморшки можна за допомогою тонкої білої лінії, що малюють над верхньою губою. Крім білого пігменту можна використовувати відтінок трохи світліший за власну шкіру клієнтки. Цим же кольором можна з'ясувати дно зморшок. Через те, що будь-який залом шкіри виглядає темнішим, нанесення світлого пігменту візуально розгладжує рельєф шкіри.

Контур губ краще малювати за допомогою голки-одиниці з ромбоподібною заточкою. А зморшки фарбуються звичайною одиницею. Білу фарбу треба добре розвести або міксом, або дистильованою водою, або мезококтейлем у пропорції 1:1 або навіть більше.

Омолоджуючий ефект можна досягти шляхом освітлення носогубних складок, що робить їх менш вираженими. Але таку роботу повинен робити тільки майстер із великим досвідом роботи, інакше замість корекції на обличчі з'являться світлі смуги чи плями. А світлий пігмент вимивається зі шкіри повільніше за інших.

Оскільки з віком шкіра стає сушішою і з'являються ознаки кератозу, фарби лягають нерівно. У зв'язку з цим необхідно попередити клієнтку, що знадобиться одна чи навіть дві процедури корекції. Також слід враховувати, що при анестезії шкіра злегка набрякає, тому зморшки стають менш вираженими. Щоб чітко їх пофарбувати, перед нанесенням анестетика потрібно промалювати всі зморшки білим олівцем. Можна використовувати спеціальні олівці для розмітки зон введення ботулотоксину.

Читайте також