Секрети антивікового перманентного макіяжу: повернути молодість легко!

На замітку майстрам перманентного макіяжу

Logo

Антивіковий макіяж вважається одним із найскладніших - це та область, де візажист демонструє свою справжню майстерність. Те саме можна сказати і про технологію перманентного макіяжу у роботі з клієнтками старшої вікової групи.

Часто своїм клієнткам у віці 50+ майстри рекомендують провести комплексну процедуру, яка включає татуаж усіх зон – брів, повік, губ, а також камуфлювання області навколо повік. І фахівці мають рацію, адже корекції та омолодження потребує все обличчя.

Сьогодні стати молодшою без операції цілком реально, можливості естетичної медицини та косметології (зокрема послуги спеціалістів з мікропігментації) дозволяють здійснити це за кілька сеансів у кабінеті ПМ або користуючись підказками досвідчених візажистів (про антивіковий макіяж та основні правила візажу для майстрів ПМ ми говорили в однієї із попередніх статей).

Рекомендуючи своїм клієнтам комплексну процедуру, обираючи цілісний підхід, майстри ПМ зможуть досягти відмінних результатів, адже правильний антивіковий макіяж зробить обличчя жінки виразним і візуально омолодить на кілька років. Пропонуємо майстрам ПМ ознайомитися із секретами омолодження самим та наполегливо рекомендувати їх своїм клієнткам.

Макіяж очей та брів

Перші вікові зміни починають з'являтися в області довкола очей. «Гусині лапки», а також верхні повіки, що нависають, – це перші причини, що змушують жінок задуматися про камуфлювання віку за допомогою візажу, а потім і звернутися до фахівця з мікропігментації.

Що рекомендують професійні візажисти?

Перед нанесенням тіней для повік чи інших видів косметики для очей завжди використовувати основу під макіяж – це дозволить далі носити макіяж, а також зменшує видимий прояв зморшок та ліній.

Вічним клієнткам слід уникати яскравих кольорів та прямих жирних ліній при нанесенні макіяжу. Віддайте перевагу темно-сірим або коричневим відтінкам олівця для очей. Робіть акуратне розтушування стрілки по лінії вій, обов'язково направляючи лінію біля зовнішнього кута ока вгору.

Вибираючи тіні для повік, також бажано зупинитися на натуральних відтінках, матових або атласних (але не блискучих!). Бажаючи створити акцент, пам'ятайте, що яскраві кольори доречні лише у зовнішньому кутку ока, але не на всій ділянці століття.

Використання подовжуючої та об'ємної туші гарантовано зробить очі виразнішими. Це важливо, тому що з віком вії стають тоншими і коротшими. Надати вій форму і зробити очі більш відкритими допоможе пінцет для завивки вій - його можна і потрібно використовувати регулярно.

Майстри ПМ знають, що правильна форма брів – запорука успіху у створенні ліфтинг-ефекту на верхньому столітті. В антивіковому макіяжі не допускаються низхідні лінії. Проводячи процедуру, переконайтеся, що зовнішній кінчик брови знаходиться на тому ж рівні, що й внутрішній, або трохи вище. Основним завданням майстра є створення яскраво виражених брів, при цьому щоб вони не були надто різкими або надмірно підкресленими.

Макіяж губ

Губи змінюються з віком - так само, як і більшість рис обличчя: з роками колір втрачає свою насиченість або стає нерівномірним, може з'явитися синюшність, об'єм губ зменшується. Всі ці проблеми легко виправити за допомогою макіяжу.

Візажисти застерігають: при використанні олівця для контуру губ не варто вибирати темні відтінки губної помади або олівця, адже вони лише підкреслять зморшки навколо рота та носогубні складки. Бежеві відтінки помади призведуть до повного «зникнення» губ, що теж не можна вважати хорошим результатом, оскільки жінка ризикує отримати більш втомлений і блідий вигляд, загальне враження зістареної особи. Краще віддати перевагу насиченим ягідним відтінкам (напівпрозорі) або кольорам, на кілька тонів яскравішим, ніж природний колір губ.

Ось деякі рекомендації щодо вибору колірних рішень для макіяжу губ:

  • брюнеткам зі світлою шкірою та блакитними (сірими) очима найкраще підходять червоно-рожеві та лілові відтінки, а також класичний червоний;
  • власницям карих очей та смаглявого кольору шкіри варто звернути увагу на червоно-коралові тони, відтінки сливи, шоколаду та помаранчевого;
  • брюнеткам з синювато-чорним волоссям рекомендують вибрати винні або сливові відтінки.

Для майстра ПМ існує багато нюансів у роботі з віковими губами. При виборі пігментів важливо пам'ятати, що для клієнток категорії 50+ під забороною знаходяться бордові та темно-коричневі відтінки пігменту, а також світлі губи. Працювати потрібно лише натуральними відтінками.

З технік підходять максимально безконтурні, чітка графіка на вікових особах протипоказана.

Читайте також