Відточуємо техніку перманентного макіяжу: штрихування по колу

Як відпрацювати навички техніки штрихування по колу?

Logo

Татуаж виконується не на плоскій поверхні, а на обличчі з його обсягами та вигинами. Іноді, зафарбовуючи губи чи початок брови, рука сама проситься робити рухи не прямі, а закруглені, з вигином. Але їх також треба натренувати до автоматизму.

В одному з минулих матеріалів ми пропрацювали основи перманентного макіяжу - прямолінійну штрихування . У статті розглянемо вправи, які допоможуть відпрацювати штрихи для зафарбовування плавних округлих форм брів, губ чи повік.

Навіщо майстру перманентного макіяжу вчитися штрихувати по колу? Так як татуаж виконується не на плоскій поверхні, а на обличчі з його об'ємами та вигинами, то іноді, зафарбовуючи губи або початок брови, або переходячи від кінчика брови до вигину, рука сама проситься робити рухи не прямі, а закруглені, з вигином. Але такий штрих також треба натренувати до автоматизму.

Вправа 2. Штрих «по колу»

Штрих «по колу» необхідно виконувати за всіма критеріями прямого штриха . Штрихи повинні бути: паралельні, щільно притиснуті один до одного, початок і закінчення штриху тонший і світліший, ніж середина. Олівець необхідно відривати від аркуша після кожного штриха. Зверніть увагу на рух олівця: олівець окреслює повне коло, але стосується паперу тільки тоді, коли окреслює ліву сторону кола (рис. 1).

Згин лінії може бути як яскраво виражений, так і плавний.

Як і вправі на відпрацювання прямого штриха, заштрихуйте на всю довжину листа смугу штрихом по колу. Можна також поставити собі напрямні, що допомагають точки (коридор з точок, в межах якого необхідно виконувати штрих).

Необхідно заштрихувати не менше 10 смуг у довжину штрихом «коло».

Критерій якісного виконання завдання:

  • плавний початок та плавний вихід з лінії;
  • акцент кольору (насиченості) повинен припадати на середину штриха;
  • зигзаги, точки робити не допустимо - при створенні перманентного макіяжу такі "шви" створять плями;
  • розмір штриху – 1,5-2 см

Читайте також