Техніка «пудрові брови»: уникаємо «непопадання в колір»

6 причин, що впливають на майбутній колір татуажу

Logo

Нерідкі ситуації, коли результат процедури ПМ відрізняється від планованого. І насамперед це стосується відтінків.

Ольга Савчук , методист Європейської Бьюті Бізнес-Школи «Коглядейд», майстер перманентного макіяжу, косметолог, візажист (Чернівці)

Нерідкі ситуації, коли результат процедури ПМ відрізняється від планованого. І насамперед це стосується відтінків. Пропонуємо розглянути причини, що впливають на майбутній колір татуажу, щоб у процесі роботи звести їх нанівець

Після процедури пудрові брови шкіра покрита численними точками, тому цю техніку ще називають напиленням. Результат легкого макіяжу брів тінями, з плавними переходами та якісною розтушовкою – ось із чим порівнюють пудрові брови.

Такий тип татуажу дозволяє зробити брови більш вираженими, колір – насиченим, а форму – досконалою. На перший погляд все просто. Проте дуже часто майстри-початківці і навіть майстри зі стажем стикаються з однією і тією ж проблемою: чому вийшов непередбачуваний колір?

Здавалося б, ми правильно визначили колір клієнта і підібрали потрібний пігмент, але на виході отримали фіолетові, сірі або сині брови.

Причини помилок

Давайте розглянемо основні причини, які можуть спричинити подібну ситуацію.

  1. Неправильне визначення кольоротипу.

Зараз наш клієнт настільки закамуфльований (фарбування волосся, нанесення автозагара, лінзи), що недосвідченому майстру дуже важко розібрати його «по поличках». За якими критеріями ми визначаємо, чи холодний кольоротип перед нами, чи теплий? Це волосся, шкіра та колір очей. Меланін знаходиться саме там.

У правильному визначенні кольоротипу вам допоможе дуже простий тест: уважно огляньте вени на зап'ястя клієнта. Якщо вони синього кольору - це "холод", якщо зеленого - "тепло". Також на допомогу може прийти розташування кровоносних судин, тобто, наскільки поверхово вони розташовані на шкірі. Якщо ваш клієнт дуже швидко червоніє, його судини розташовані поверхнево, а значить, колір вашого пігменту надалі може віддавати холодним. Саме судини, якщо вони розташовані поверхнево, наголошують на холод. Ви повинні це враховувати під час вибору пігменту. Якщо судини заховані глибоко, це нейтральний підтон. Значить, акцент на холодних тонах не буде.

  1. Неправильне визначення типу шкірного покриву.

Не забувайте про те, що на сухій та віковій шкірі пігмент завжди виглядатиме яскравіше і темніше, ніж на жирній та комбінованій.

  1. Травматична техніка: що таке?

Пам'ятайте, що чим глибше ви внесете пігмент, тим сірішим чи синішим він буде на виході.

  1. Недостатнє знання пігментів, якими працюєте.

Обов'язково вивчіть колористику пігментів, їх підтон та базу. І не забувайте, що багато хто з них руйнується під впливом ультрафіолету, що через час призводить до появи фіолетових або червоних брів.

  1. Неповний збір анамнезу та відсутність інформаційної угоди.

Багато майстрів цим нехтують. Наприклад, якщо ваш пацієнт приймає антикоагулянти, природно, що в місці впливу у нього буде дифузія та довге загоєння, утворюється скоринка. Внаслідок чого пігменту залишиться десь на 30 відсотків, плюс він піде у холодний відтінок. При такій хворобі, як цукровий діабет, станеться те саме.

  1. Неправильний постпроцедурний догляд.

Постарайтеся зрозуміло пояснити вашому клієнту, наскільки важливо правильно доглядати за зоною впливу в перманентному макіяжі. Якщо ваш пацієнт дуже рано здер скоринку, то можливо буде маленький залишок пігменту або брови в майбутньому стануть червоного кольору. Регенеруючі мазі ведуть до швидкого виходу пігменту, а жирні засоби, нанесені відразу після процедури, можуть призвести до вторинної інфекції.

Тому, щоб уникнути проблем, описаних вище, постарайтеся до процедури провести збирання інформації про вашого клієнта. І одразу усунути потенційні причини небажаного результату.

Матеріал вперше був опублікований у журналі Permanent №1(9)\2018

Читайте також