Робота з чоловічим обличчям або Навіщо йому перманентний макіяж?

Можливості перманентного макіяжу

Logo

Які найчастіші причини звернення чоловіків до майстрів перманентного макіяжу? Як змінилася ситуація з того часу, коли чоловіки зверталися до послуг майстрів в основному для усунення видимих фізичних недоліків?

Нещодавно турбота про зовнішній вигляд у чоловіків виражалася, в основному, у використанні чоловічих аксесуарів і традиційних засобів догляду за шкірою. Сьогодні чоловіків необхідно розглядати вже не як потенційних, а реальних клієнтів студій перманентного макіяжу. При цьому власники салонів, косметологи та майстри ПМ стверджують, що клієнти-чоловіки вимагають особливої уваги, представляють певну цільову групу, для залучення якої необхідно враховувати її особливості.

Навіщо чоловікам перманентний макіяж?

Найчастіше чоловіки приходять в салон ПМ за медичними або естетичними показаннями, серед яких: випадання волосся, вітіліго, корекція рубцевої тканини, дисхромії шкіри та ін.

Які нюанси має враховувати майстер ПМ, працюючи з чоловічою особою?

Найголовніше – перманентний макіяж для чоловіків має виглядати абсолютно натурально, без можливості розпізнання його присутності на чоловічому обличчі. Досягти такого результату можливо при використанні техніки м'якого штрихування, працюючи приглушеними пігментами природних відтінків, повної відсутності контурингу та яскравих ліній.

Для цього майстер зобов'язаний досконально знати техніки пігментування (пам'ятайте, що техніка натурального пігментування набагато складніша, ніж декоративного), а також теорію підбору пігментів. Найчастіше вибір кольору не обмежується одним відтінком, а використовують базовий плюс вторинний пігмент для створення необхідного колірного нюансу. Щоб уникнути помилок у колористиці, варто провести кілька процедур (3-4), що дозволить майстру довести колірну палітру до досконалості.

Для чоловічого ПМ рекомендується вибрати досить тонку голку. У цьому випадку можна створити як природний і чіткий малюнок, так і легке розтушовування, яке буде тоншим, ніж при використанні будь-якої іншої комбінації голок.

Перманент для чоловіків

Є 4 основних види перманентного макіяжу, які використовуються для чоловіків.

Трихопігментація – популярна процедура не лише серед чоловіків, а й серед жінок. Дозволяє замаскувати часткову або повну відсутність волосся, закамуфлювати залисини, створюючи ілюзію волосся.

Основними показаннями для татуажу голови є рубці на волосистій частині голови, візуальні дефекти після процедур пересадки волосся, часткове або повне облисіння, дисхромії.

Корекція форми брів – процедура, яка здатна не лише надати виразності погляду, а й зробити більш гармонійним обличчя в цілому. ПМ брів можна запропонувати чоловікам, якщо форма не відповідає бажаній, у зоні брови присутні рубці, густота брів недостатня або присутні залисини.

Для ПМ брів майстри рекомендують вибирати техніку розтушовки, створюючи ефект натурального об'єму за допомогою одного або кількох пігментів. При роботі необхідно орієнтуватися на фактичний ріст волосків, тоді перманентний макіяж виглядатиме максимально природно та гармонійно.

Татуаж повік ( татуаж міжресничного простору ) - процедура, яка передбачає створення щільнішого контуру вій і промальовування стрілки на верхньому столітті. Чоловіки звертаються за ПМ століття для заповнення порожнеч у лінії зростання вій, надання вій густоти, а погляду - більшої виразності. Під час процедури майстрам важливо стежити за тим, як промальовується лінія в міжресничному контурі, щоб багаторазові рухи голки «туди й назад» не призвели до її потовщення. Чим тоншою буде лінія, тим натуральніше виглядатиме татуаж.

Основне технічне правило: лінія не повинна виходити за вічний контур, і досконале табу - вихід за зовнішній куточок ока. Якщо у клієнта вії короткі та рідкісні, має сенс промалювати і стрілку верхньої повіки, що дозволить надати очам більшого обсягу. Але тут необхідно працювати, не виходячи за зону зростання вій.

Чоловічий ПМ губ рекомендується робити, коли потрібно надати губам природного відтінку, зробити контур чіткішим, замаскувати рубці.

Працювати необхідно в техніці розтушовки , яка дає можливість досягти єдиної кольорової гами та натурального ефекту. Для розтушування пігменту можна використовувати ширші голки, і проводити рівномірне штрихування перпендикулярно від зовнішнього краю губ до внутрішнього, і назад. Колір пігменту важливо максимально наблизити до кольору губ клієнта, вторинним пігментом можна додати колірні нюанси, а також надати губам більшої природності.

У чоловічому ПМ губ бажано уникати червоно-коричневої гами, а також інтенсивно червоної та рожевої палітри. Краще віддати перевагу натуральним та чистим відтінкам червоного кольору, за допомогою яких можна створити враження губ із нормальним кровопостачанням.

Читайте також