Об'єктивна оцінка клієнта: як уникнути помилок у ПМ
На замітку майстрам перманентного макіяжу
Об'єктивна оцінка є дуже важливою - вона допомагає уникнути помилок, таких як небажані відтінки або навіть шрами. Як провести таку оцінку – в ексклюзивному перекладі статті, опублікованій на сайті PMU International
Об'єктивна оцінка клієнта, що приходить на процедуру перманентного макіяжу, є дуже важливою: вона допомагає уникнути помилок, таких як небажані відтінки, розмиті лінії і навіть шрами. Як провести таку оцінку, читайте у продовженні статті (ексклюзивний переклад), опублікованій на сайті міжнародного журналу для фахівців з мікропігментації PMU International. Magazine of Permanent Makeup
(оригінал статті – за посиланням )
Початок статтітут
Схильність до утворення келоїдів
Келоїд – це розростання сполучної тканини через збій у роботі фібробластів. Схожий на освіту, що висовується над поверхнею шкіри, має рожевий колір і повторює обриси рани. Схильність до появи таких шрамів передається у спадок. У зоні ризику перебувають переважно люди віком від 18 до 25 років.
Келоїдний рубець може виникнути при будь-якому пошкодженні шкіри, у тому числі після процедури ПМ. Перед початком роботи майстер повинен запитати клієнта про схильність до келоїдів і, якщо можливо, оглянути шрами на обличчі або тілі.
Форми та риси обличчя
Пам'ятайте: клієнт індивідуальний, у всіх різна форма очей, природна форма брів та губ. Працювати над одним шаблоном у сфері перманентного татуювання – величезна помилка. Навіть якщо клієнт прийшов за модними бровами, вам слід підібрати ескіз, що підходить для цього конкретного випадку. Наприклад, при округлій формі обличчя рекомендується підбирати брови з високим підйомом, при прямокутній – прямі брови, при трикутній – округлі. Те саме з губами і стрілками на очах.
Довжина, ширина та напрямок ліній повинні відповідати клієнту, підкреслити переваги та приховати недоліки.
Психоемоційний статус клієнта
У кожного свої вирази обличчя та жести. Спостерігайте за клієнтом, особливо якщо вираз його обличчя є активним. Зверніть увагу, що якщо жінка посміхається куточками рота, дивлячись вниз, її очі зморщилися, а брови насупилися. Згодом такі навички можуть спровокувати появу зморшок, а це означає, що перманентний макіяж слід проводити з урахуванням цих особливостей.
Повертаючись до наведених вище прикладів, ви можете візуально підняти кути губ замість довгих стрілок – легку підводку, зробити брови м'якими і, якщо можливо, легкими, щоб обличчя не здавалося злим.
Імідж клієнта загалом
Крім аналізу природних даних та поведінкових характеристик, майстер ПМ повинен звернути увагу на образ клієнта загалом: одяг, аксесуари, зачіску та макіяж. Це допоможе надати клієнту гармонійного вигляду, який не буде конфліктувати з внутрішньою природою.
Скромна дівчина, яка дотримується природного стилю, навряд чи почуватиметься комфортно з графічними стрілками на повіках або червоними губами. А екстравагантна леді з гарячим темпераментом, напевно, буде задоволена перманентним макіяжем, що підкреслює її яскраву індивідуальність.
На закінчення слід зазначити, що систему оцінки зовнішнього вигляду клієнта кожен художник має відточити до досконалості. Ми згадали лише основні моменти, які слід враховувати перед початком роботи. Кожен художник, ґрунтуючись на своєму досвіді, додає критерії, що допомагають йому досягти ідеального результату.
Читайте також
- Парамедична мікропігментація: позбавляємося рубців
- Парамедична мікропігментація: фарби замість скальпеля
- Татуаж ареоли: як доглядати після процедури
- Татуаж ареоли: про техніку та нюанси процедури
- ПМ ареоли: основи процедури від експерта Анни Заболотної
- ПМ періорбітальної області: поради від Анни Заболотної
- Корекція періорбітальної зони за допомогою ПМ: поради експерта
- Як вибрати обладнання Перманентний макіяж в Україні.
- Реалістичні волоски: секрети техніки ПМ брів від Анни Заболотної